Návrh Pirátu- zrušení pohlaví v občanském průkazu

17
9.5.21 20:16

Návrh Pirátu- zrušení pohlaví v občanském průkazu

Zdravím dámy,
Co říkáte na návrh Pirátu, aby v občanském průkazu zmizel údaj ohledně pohlaví? Mě by to bylo celkem jedno, ale vím že si nedávno změnili název na Mladé Pirátstvo a celkově jsou tak nějak moderní… Tak mám strach, aby nepodporovali nějaké gender šílenství viz jak tady například byla diskuze že chce někdo výchovat díte genderové neutrálné.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1163
9.5.21 20:21

Ne přijde název pohlaví v občance zcela zbytečný.

• Nahlásit
1408
9.5.21 20:23

Piráti se tak nějak zvrhávají čím dál tím víc…

• Nahlásit
1603
9.5.21 20:25

Asi je mi to fuk, klidně. Ono by to pro určitou skupinu lidí bylo i k užitku. Nedavno jsem četla jeden článek od trans ženy, která popisovala, jaký problém tahle binárnost v papírech dělá. Pokud by se to promítlo do této problematiky, tak bych byla klidně i pro.

• Nahlásit
Anonymní
9.5.21 20:25

Jsem volič pirátů, toho času teda značně na vazkach. Štvou mě j jednoprocentni dani z nemovitosti, pak s manželstvím 4% a teď tohle. Místo, aby podporovali tady v téhle zemi tradiční hodnoty založené na křesťanství, tak podporuji taková zvěrstva. Jakoby ve světě těch uchylaren nebylo už dost. Vždycky se mi líbili jejich lidé - Bartoš i paní Richterova nejvíce, ale kvůli výše uvedenému začínám váhat… :nevim:

• Nahlásit
3620
9.5.21 20:26
@Anonymní píše:
Zdravím dámy,
Co říkáte na návrh Pirátu, aby v občanském průkazu zmizel údaj ohledně pohlaví? Mě by to bylo celkem jedno, ale vím že si nedávno změnili název na Mladé Pirátstvo a celkově jsou tak nějak moderní… Tak mám strach, aby nepodporovali nějaké gender šílenství viz jak tady například byla diskuze že chce někdo výchovat díte genderové neutrálné.

Jako nemusíš mit v op stav vdaba/svobodná /rozvedená /vdova, nemusíš mít ani tohle :wink:

• Nahlásit
2480
9.5.21 20:26

Pohlavi v obcance je mi sumak, take navrhovat mohou co chteji, to neznamena, ze to projde a navic jeste ani nebyly volby, to je dost zasadni.. co mi prijde zvlastni, ze se tu nejak zacinaji objevovat diskuze o piratech :think: a ne v pozitivnim smyslu (ja je volit nabude..ani Bartose, ani Babise)

• Nahlásit
8726
9.5.21 20:27

Josefuno? :D

• Nahlásit
3603

Taky nechápu, k čemu je v občance pohlaví. Poznáš to podle jména nebo fotky. Nebo policajti podle čísla občanky v systému. Jak se konkrétně tebe dotkne, že tam to pohlaví nebudeš mít? Jak se konkrétně tebe dotkne, že Mařena odvedle vychová své dítě jako genderove neutrální? Chleba levnější nebude, že jo.

• Nahlásit
5708
@Magical-eyes píše:
Piráti se tak nějak zvrhávají čím dál tím víc…

asi tak nějak… :think:

za mě jsou nevolitelný, myslela jsem si že této zemi stačily experimenty s mladou pokrokovou levicí v 50 letech a že další nepotřebuje

ale asi potřebuje, brr

:roll:
  • Nahlásit
5708
9.5.21 20:29

Asi se brzy dopracujeme k občankám beze jména, bez fotky, bez pohlaví, a vlastně bez ničeho…protože všechno někoho uráží

tak dostaneme dvacetimístné kódy a bude to

:roll:

ovšem horší než toto budou ty daně, které mladá progresivní levice napaří střední třídě, jaj, to bude bolet

Příspěvek upraven 09.05.21 v 20:29

• Nahlásit
1456
9.5.21 20:29
@Anonymní píše:
Zdravím dámy,

Babis loví PR už i tady? 🤣 Nebo proč anonymni? Poslední dobou tady furt čtu něco proti pirátům… A vždy je to podobná blbost typu tohoto :mrgreen:

• Nahlásit
5708
9.5.21 20:30

@epsice

ale jo, to je možný, vlastně možná máte pravdu, dobrý postřeh

;)
:palec:
  • Nahlásit
1561
9.5.21 20:31

Tohle je návrh Pirátů s kterým mám asi nejmenší problém. Jinak doufám, že se nedostanou k moci.

• Nahlásit
5385
9.5.21 20:31

Co takhle přestat řešit kraviny?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat