Mám navrhnout zásnuby?

Anonymní
17.5.18 10:46

Navrhnout zásnuby?

ČaU holky,

mám dotaz a chtěla bych vědět Váš názor, takže kdo přispěje, díky! S přítelem jsme spolu již pár let a máme se moc rádi. Vztah máme velmi otevřený a upřimný. Postavený také na tom, že od sebe nic neočekáváme a když něco chceme nebo máme nápad, tak si to prostě řekneme. V létě jedeme na první naši dovolenou do Trop a exotiky. Napadlo mě, zkusit mu navrhnout, že bychom mohli využít takové neopakovatelné příležitosti a pokud by chtěl, že bychom se mohli zasnoubit. S touto myšlenkou vycházím ze zkušenosti, že vůbec neřešíme, co dělá holka, co kluk.. prostě o všem mluvíme a děláme spolu. Na druhou stranu si říkám. Nebude to trpané? Co si o tom myslíte? Díky za názory. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1749
17.5.18 10:48

Ono těžko říct.. co když tě chce požádat on tam a má to být překvápko? A trošku bys mu to pokazila.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27716
17.5.18 10:50
@Anonymní píše: ČaU holky,mám dotaz a chtěla bych vědět Váš názor, takže kdo přispěje, díky! S přítelem jsme spolu již pár let a máme se moc rádi. Vztah máme velmi otevřený a upřimný. Postavený také na tom, že od sebe nic neočekáváme a když něco chceme nebo máme nápad, tak si to prostě řekneme. V létě jedeme na první naši dovolenou do Trop a exotiky. Napadlo mě, zkusit mu navrhnout, že bychom mohli využít takové neopakovatelné příležitosti a pokud by chtěl, že bychom se mohli zasnoubit. S touto myšlenkou vycházím ze zkušenosti, že vůbec neřešíme, co dělá holka, co kluk.. prostě o všem mluvíme a děláme spolu. Na druhou stranu si říkám. Nebude to trpané? Co si o tom myslíte? Díky za názory. :andel:

Nevím, ale asi bys mu vzala vítr z plachet, kdyby tam jel se zabaleným prstenem a ty jsi ho „předběhla“. Aby nebyl zklamaný, pokud má představy, že před tebou poklekne při slunci západu. Asi bych mu dala šanci a zeptala se třeba až poslední den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1749
17.5.18 10:51

Zkusila bych mu ten nápad nějak vnuknout… ale aby mu nedošlo co tím chceš říct… třeba něco ve stylu.. kámoška jede na dovolenou tam a tam a čeká že ji ten její požádá… nebo něco vymyslet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 10:51

@Denny97 Já si myslím, že ho to ani nenapadlo :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1749
17.5.18 10:53
@Anonymní píše:
@Denny97 Já si myslím, že ho to ani nenapadlo :mrgreen: :mrgreen:

Tak mu to nějak vnukni :D pusť film kde je taková scéna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16824
17.5.18 10:53

Já došla do bodu, kdy jsem prostě věděla, že si manžela chci vzít, a že je na to ten správnej čas.. Takže jsem jednoho dne za ním přišla a řekla mu prostě narovinu, že si ho chci vzít. No, koukal na mě a nic neřekl, a já ani odpověď nečekala, jen jsem mu vysvětlila proč.

No a za pár měsíců přišel s prstýkem. Vymyslel to romanticky na 1.máje. A super.
Ale určitě bych za ním nešla a neřekla, hele mohl bys mě na dovolené požádat o ruku. to bych ho spíš oficiálně požádala sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10625
17.5.18 10:54

Spíše si s ním teď promluvit a naťuknout, jak to oba vidíte. Zda už není čas posunout Váš vztah dál - zásnuby, svatba, aby věděl, že byste si to přála. A uvidíte, jaká bude jeho reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 10:56

Hele holky, a víte o filmu, kde by byla taková scéna? :dance: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
4680
17.5.18 10:59

Muj nazor je, ze nabidka zasnub by mela prijit primarne od chlapa. Koneckoncu, pro ne je to vetsi zasah do jejich svobody, jsou na to obecne citlivejsi a taky, kdyz pozadas ty jeho, muze to brat jako natlak, bude mu treba trapny rict ne, pripadne, jestli je v tomhle tradicnejsi, seberes mu moznost prekvapeni, treba. :nevim: Celkove je to takove na silu. Nechala bych to na nem. ;)

Příspěvek upraven 17.05.18 v 11:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28667
17.5.18 10:59
@Anonymní píše:
Hele holky, a víte o filmu, kde by byla taková scéna? :dance: :dance:

„Nevěsta na útěku“?

Tam těch svateb bylo víc, tak určitě i nějaké zásnuby 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4680
17.5.18 11:00
@Anonymní píše:
Hele holky, a víte o filmu, kde by byla taková scéna? :dance: :dance:

V Pratelich pozadala Monika Chandlera,
ale nepamatuju si řadu ;)

Příspěvek upraven 17.05.18 v 11:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 11:01

@Ms.Ragdoll Díky za názor. Taky mě právě napadlo, že kdyby se třeba na to necítil, (já bych se nezlobila), ale třeba by se bál mi to říct, aby mi neublížil. Nicméně, chtěla jsem slyšet názory jiných žen :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1917
17.5.18 11:08

A mluvili jste o tom, zda vůbec má v plánu někdy založit rodinu se svatbou, manželstvím a dětmi? :D můžeš nějak začít, že tě zajímá, jaký má na to pohled on. Zda se mu to zdá důležité apod. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4680
17.5.18 11:10
@marin píše:
Spíše si s ním teď promluvit a naťuknout, jak to oba vidíte. Zda už není čas posunout Váš vztah dál - zásnuby, svatba, aby věděl, že byste si to přála. A uvidíte, jaká bude jeho reakce.

Jo to je dobra rada. Dat mu vedet, jak to mas, ze o svatbu vyhledove stojis atd. Bude vedet, ze jsi na to pripravena a rozhodne bys ho neodmitla, kdyby na to prislo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama