Návrhy kuchyňské linky

13.4.17 09:56

Návrhy kuchyňské linky

Dobrý den,

ráda bych znala Vaše názory ohledně uspořádání kuchyňské linky. Viz. náhled. Jsme zaseklí právě na uspořádání linky. Ale vzhledem k tomu, že kamna musí být vedle vchodových dveří, kde zbyde 40 cm, tak snad je toto dostačující. Hned vedle spíže bude sporák, v rohu dřez, pak myčka, pracovní plocha a zakončené to bude lednicí.
Co na to prosím říkáte? Nebo jiný lepší návrh? Ráda si nechám poradit. Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2512
13.4.17 09:59

Nic nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 10:01

Já také ne :-(. Nejde mi tam vložit ten návrh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5136
13.4.17 10:03
@dorodoro píše:
Já také ne :-(. Nejde mi tam vložit ten návrh

Tak ho dej někam jinak a dej sem odkaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 10:07

Bohužel mi tam nejde vložit návrh…Tak se zeptám jinak. Vadí podle Vás, že bude sporá 25 cm od spíže a 25 cm od dřezu? Pak pokračuje linka, která je zakončená lednicí.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 10:08

Dobrý nápad. Dávám odkaz file:///C:/Users/h/Desktop/kuchyň. pdf

Snad bude fungovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 10:08

Ta nefunguje :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
13.4.17 10:16
@dorodoro píše:
Bohužel mi tam nejde vložit návrh…Tak se zeptám jinak. Vadí podle Vás, že bude sporá 25 cm od spíže a 25 cm od dřezu? Pak pokračuje linka, která je zakončená lednicí.
Děkuji.

Mě osobně by to vadilo - respektive vadila by mi vzdálenost sporáku 25 cm od dřezu - potřebuji mezi nimi mít rozumnou pracovní plochu. I když zas na druhou stranu, určitě to bude o zvyku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5136
13.4.17 10:17
@dorodoro píše:
Dobrý nápad. Dávám odkaz file:///C:/Users/h/Desktop/kuchyň. pdfSnad bude fungovat

Nejde, ulož to třeba na uloz.to a dej odkaz, to by mělo projít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5136
13.4.17 10:20
@dorodoro píše:
Děkuji.

Ale jinak - vadil by mi to hodně. Potřebuju kolem varné desky hodně místa, mám cca 80 cm na každou stranu a od dřezu mám doleva 60 cm a doprava dobrý metr a půl. Bylo by dobré nějak si udělat jasno v ergonomii kuchyně. Mrkni třeba sem, tady jsem se při plánování nové kuchyně hodně inspirovala. Samozřejmě můžeš být omezena místem nebo přívody plynu atd. ale aspoň základ by se měl dodržet, aby ses nezbláznila při vaření.

http://www.blum.com/cz/cs/03/10/10/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 11:02

File:///C:/Users/h/AppData/Local/Temp/kuchyň. pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 11:03
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 11:03

Tak hurá. Ten poslední odkaz funguje, jen se to musí stáhnout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 11:39

No, nevím jak často vaříš, ale vzhledem k tomu, že to na tom nákresu vypadá, že nouzi o prostor tolik nemáš, tak bych tu linku celkově prodloužila. I my v pidibytě máme větší, vařím hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama