Návrhy pro dětské hřiště na zahradu

5867
6.4.20 22:32

Návrhy pro dětské hřiště na zahradu

Dobrý den,
jdu si pro radu - prosím jaké by jste mi doporučily pořídit dětské hřiště na zahradu? Mám dvě děti - 5 a 7 let. Chtěla bych něco co aspoň nějakou dobu vydrží, houpačku nepotřebuji tu máme. Měli jsme jednu sestavu domácí výroby, ale nebyla úplně stabilní a popravdě jsem se trochu bála, když si na ni děti hrály a to byly daleko menší… nyní potřebuji něco z pevnějšího materiálu… měla jsem představu, že si „jen“ vyberu na netu a bude, jenže nabídek je sice mnoho, ale nic moc recenzí, proto zkouším ještě takto… budu vděčná za osobní zkušenosti. :palec:
děkuji

PS: Domácí výrobu už nechci, tak prosím o vynechání komentů, že to zvládne téměř každý muž… apod. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22374
6.4.20 22:40

Domeček, různý šplhadla, houpací hnízda a pokud to jsou holky, tak nízká hrazda na gymnastiku. Domácí výrobu bych nezavrhovala, aspoň ne řemeslníka, ono dost záleží na tom, jestli je to z trámků nebo poctivých trámů. My máme bytelnou, spíš mi přijdou jako aušus ty kupovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
6.4.20 22:44

To je u nás zrovna aktuální. Máme hřiště Marimex, konkrétně sestavu marimex play 6. Je to tedy i s houpačkou a ten domek je celkem malý. Máme dvouletého syna (kterému jsme to pořídili) a pro toho je to úplně akorát a super. Pro větší děti (máme ještě holky 10 a 11 let) je to tedy už malé ale ne že by to přesto nezkoušeli a vpohodě je to uneslo i když na tom lozili všichni najednou. Na houpačce se vpohodě houpu i já se svými 70 kily a ani se to nehne. Takže to zatím vypadá dost pevné a odolné. Takže já doporučuju Marimex, jen tedy asi jinou, pro vás vhodnější sestavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5867
6.4.20 23:18
@Medičkaa píše:
To je u nás zrovna aktuální. Máme hřiště Marimex, konkrétně sestavu marimex play 6. Je to tedy i s houpačkou a ten domek je celkem malý. Máme dvouletého syna (kterému jsme to pořídili) a pro toho je to úplně akorát a super. Pro větší děti (máme ještě holky 10 a 11 let) je to tedy už malé ale ne že by to přesto nezkoušeli a vpohodě je to uneslo i když na tom lozili všichni najednou. Na houpačce se vpohodě houpu i já se svými 70 kily a ani se to nehne. Takže to zatím vypadá dost pevné a odolné. Takže já doporučuju Marimex, jen tedy asi jinou, pro vás vhodnější sestavu.

děkuji moc za radu… a sestavování nebylo nějak extra složité?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
7.4.20 00:37

My mame sobrou zkusenost s hriste Picollino - mame od nich dreveny detsky domek a prijde mi hodne kvalitni. Nechali jsme si ho od nich smontovat a sluzba probehla bez problemu. Premyslime o houpacce s klouzavkou a budeme brat zase od nich - cenove mi prisli srovnatelni s Marimexem, ale my potrebujeme i to sestaveni, coz jsem na Marimexu nenasla.
A na jejich strankach jsem videla, ze maji prvky i pro vetsi deti - zavesena lana, lezecke steny, houpaci vak.
A nebavilo by vase deti spis neco ve smyslu parkuru? To maji nasi sousedi vyrobene z palet apod. a podobne stari kluci na tom dost dovadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14685
7.4.20 01:01

Mám děti v podobném věku, hřiště vyloženě nemáme, ale hodně je baví mít více přesunovatelných prvků, které si můžou naskládat jak chtějí. I zkušenosti z lesní školky máme takové - dát jim tam hromadu písku, hromadu polen a prken, staré hrnce, kohoutek s vodou, a zabaví se.
Ještě se u nás osvědčil takový ten míček na tyčce/šňůrce a k tomu pálky.
Já už taky uvažovala nad hřištěm, udělat jim nějakou opičí dráhu ve výšce, ale zase jsem to stopla, musela bych je furt hlídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19990
7.4.20 06:00

My mame sestavu junglegym a kvalitni je. Sestavovani slo, ale chce to dva lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5867
7.4.20 08:03

@Cuddy ta mne na netu zaujala… A odkud jste prosím kupovali? Pokud máte ještě odkaz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19990
7.4.20 08:27

@beruska03 já jsem to brala v nějaké akci na mallu a na rozbaleno, máme poměrně velkou sestavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
7.4.20 08:29
@beruska03 píše:
děkuji moc za radu… a sestavování nebylo nějak extra složité?

Ve dvou lidech to bylo za den hotovo, ale záleží taky na zručnosti toho „montéra“. Ještě jsme k tomu teda radši dokoupili lepší zemní vruty (ty co tam byly se manželovi nějak nezdály) a ještě jednou jsme to celé něčím natřeli. Jediné co jsme měli za problém, že borec co to přivezl to složil přímo na silnici před domem (přitom stačilo nacouvat na chodník nebo do dvora) a my to museli honem překládat aby se tam dalo jezdit, ale za to může přímo ten řidič z PPLky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat