Návštěva biologického otce

39
8.4.20 13:14

Návštěva biologického otce

Ahoj maminky jsem rozvedená a mám děti v péči. Chodí ke svému otci jednou za 14 dni. Jak to máte v této situaci s návštěvami biologického otce vašich dětí. Normálně mu je dáváte v dny, kdy je má mít???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4958
8.4.20 13:21

Návštěvy příbuzných nejsou ani v době karantény zakázány. Pokud tedy mezi nakaženými není otec sám, není důvod, proč by k němu děti neměly jezdit úplně stejně jako kdykoliv jindy přesně tak, jak je stanoveno soudem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6906
8.4.20 13:21

@GDmimino no já mám dva kluky z bývalého manželství doteď jsme se domluvili že kluci radši budou se mnou já jsem na mateřské s dcerou která má dva týdny tak mám celkem strach aby mi nic nedotáhli jenže takhle to věčně nejde aby otec neviděl syny a kluci otce proto jsem se rozhodla že jak bude chtít tak mu je dám nejde to věčně je od něho držet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
8.4.20 14:59

@GDmimino jo, normálně dávám. Proč by ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.20 15:06
@martina.se píše:
@GDmimino jo, normálně dávám. Proč by ne?

Protože coronavirus? Nebo je snad úplně běžná situace jako loni touhle dobou? Nezdá se mi.

• Citovat
  • Nahlásit
16424
8.4.20 15:08

Normálně jezdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
8.4.20 15:12
@Anonymní píše:
Protože coronavirus? Nebo je snad úplně běžná situace jako loni touhle dobou? Nezdá se mi.

No a? Coronu můžeš mít i ty.. Pokud druhý rodič není v karanténe, není důvod nedat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
8.4.20 22:10
@GDmimino píše:
Ahoj maminky jsem rozvedená a mám děti v péči. Chodí ke svému otci jednou za 14 dni. Jak to máte v této situaci s návštěvami biologického otce vašich dětí. Normálně mu je dáváte v dny, kdy je má mít???

JO, jsou u táty cca 3 noci v týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
8.4.20 22:11
@Anonymní píše:
Protože coronavirus? Nebo je snad úplně běžná situace jako loni touhle dobou? Nezdá se mi.

A v úplné rodině by jsi otce vyštípala z bytu, aby jsi riziko nákazy od něj eliminovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
8.4.20 23:58

No pokud se chceš zachovat jako prase, tak mu je nedávej, u soudu ti to velmi pravděpodobně projde, hlavně se musíš chovat dostatečně přesvědčivě hystericky a ideálně hysterizovat i děti. A určitě, kdyby to bylo opačně, tak by ti taky nevadilo, kdybys děti pár měsíců neviděla, že jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 15:21
@Lama Lama píše:
A v úplné rodině by jsi otce vyštípala z bytu, aby jsi riziko nákazy od něj eliminovala?

Určitě ne, protože bychom žili spolu a máme bacily a viry společné. V současné době bych dítě zbytečně nevystavovala nákaze, pokud bych nemusela. Otec dítěte, který žije jinde, má zase svůj okruh potencionálně nakažených lidí a to myslím není vhodné dobrovolně vyhledávat. Na přechodnou dobu by se to jistě dalo překlenout za pomoci technických vymožeností a pokud otci na dítěti opravdu záleží, určitě by ho sám nechtěl tahat do jiného prostředí. Nějakou dobu se to jistě dá vydržet zvlášť v této mimořádné situaci.

• Citovat
  • Nahlásit
70541
9.4.20 16:03
@Anonymní píše:
Určitě ne, protože bychom žili spolu a máme bacily a viry společné. V současné době bych dítě zbytečně nevystavovala nákaze, pokud bych nemusela. Otec dítěte, který žije jinde, má zase svůj okruh potencionálně nakažených lidí a to myslím není vhodné dobrovolně vyhledávat. Na přechodnou dobu by se to jistě dalo překlenout za pomoci technických vymožeností a pokud otci na dítěti opravdu záleží, určitě by ho sám nechtěl tahat do jiného prostředí. Nějakou dobu se to jistě dá vydržet zvlášť v této mimořádné situaci.

Pěkná manipulace.

Tak pokud přecijen neustoupí, nebylo by lepší, aby už u otce zůstal a neohrožovala jsi o nákazou alespon ty, když ti na tom dítěti tak záleží? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
12.4.20 20:32

Dobrý večer dámy, moje bývalá přítelkyně se kterou mám syna, je mu 2 a půl roku a je v péči matky, ja ho samozřejmě jezdim několikrat za týden jezdím návštěvovat, když mám volno, protože pracuji mimo domov, že jsem třeba 10 dní pracovně pryč, pak mám zase třeba týden volna a tak dokola, expřítelkyně malého kojí v noci a tim pádem si ho nemůžu vzít třeba na víkend k sobě, ikdyz bych opravdu moc chtěl, měli jsme s bývalou přítelkyni soud o návštěvach (ona to dala k soudu) ale stejně se nic nevyřešilo, proroze dítě bylo ještě přes noc kojené, to bylo asi před pul rokem a soudkyne mé bývalé přítelkyni výslovně doporučila, aby malého pomalu odnaučila na to noční kojení a prý to stejně říkala i doktorka a a uz je to půl roku a nic se neděje, pořád malého kojí v noci a když se zeptám, kdy s tím má v plánu přestat, tak mi řekne, že nad tím ještě vubev nepřemýšlela a že se semnou o tom bavit nebude a podle mě je evidentní, že proste nechce, abych si syna bral přes noc, ale ja jsem přece otec a chci být se svým synem treba na víkend a ne jen pár hodin za den párkrát v týdnu.. Tak jsem Vas chtěl poprosit, co bych měl udělat z pohledu otce, abych mohl být třeba 3 dny se svým synem.. Moc Vám děkuji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6906
12.4.20 21:25

@Petan290 tak to je mi líto že se ex takhle chová ja mám s bývalým manželem dva syny a nikdy bych mu tohle neudělala kluci už jsou tedy větší domluvili jsme se že chvíli k němu nepojedou ale to bylo z důvodu že mám doma malé miminko tak mám strach ale teď už tam jedou zase od středy do soboty takže já se tomu nevyhýbam to bych nikdy neudělala ale co mám teď přítele tak jeho bývalá mu nechce děti dávat vůbec takže ženský jsou všelijaký

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.20 14:30
@Petan290 píše:
Dobrý večer dámy, moje bývalá přítelkyně se kterou mám syna, je mu 2 a půl roku a je v péči matky, ja ho samozřejmě jezdim několikrat za týden jezdím návštěvovat, když mám volno, protože pracuji mimo domov, že jsem třeba 10 dní pracovně pryč, pak mám zase třeba týden volna a tak dokola, expřítelkyně malého kojí v noci a tim pádem si ho nemůžu vzít třeba na víkend k sobě, ikdyz bych opravdu moc chtěl, měli jsme s bývalou přítelkyni soud o návštěvach (ona to dala k soudu) ale stejně se nic nevyřešilo, proroze dítě bylo ještě přes noc kojené, to bylo asi před pul rokem a soudkyne mé bývalé přítelkyni výslovně doporučila, aby malého pomalu odnaučila na to noční kojení a prý to stejně říkala i doktorka a a uz je to půl roku a nic se neděje, pořád malého kojí v noci a když se zeptám, kdy s tím má v plánu přestat, tak mi řekne, že nad tím ještě vubev nepřemýšlela a že se semnou o tom bavit nebude a podle mě je evidentní, že proste nechce, abych si syna bral přes noc, ale ja jsem přece otec a chci být se svým synem treba na víkend a ne jen pár hodin za den párkrát v týdnu.. Tak jsem Vas chtěl poprosit, co bych měl udělat z pohledu otce, abych mohl být třeba 3 dny se svým synem.. Moc Vám děkuji..

Dobrý den,

snažila bych se s bývalou partnerkou dohodnout a režim návštěv rozšířit o vícedenní péči, tak abyste mohl mít syna déle, tj. i přes noc. V případě, že by dohoda nebyla možná, můžete se pak obrátit na soud, aby stanovil péči o syna - předpokládám, že byste i nadále chtěl, aby byl ve výlučné péči matky, ale potřeboval byste rozšíření styku s ním. Píšete, že u soudu jste již byli a pravděpodobně tedy máte nějaký rozsudek, kde je rozsah styku syna s Vámi stanoven?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat