Návštěva blízkých v téhle době

Anonymní
3.2.21 07:45

Návštěva blízkých v téhle době

Zajímalo by mě, jak se stavíte k současné covidove situaci, zda se v této době vidíte s rodiči, děti s babičkou a dědečkem…
Ptám se proto, protože my se snažíme veškerá opatření dodržovat, na návštěvy nikam nechodíme, uz jednom proto, že člověk chodí do práce, babička s dědou bydlí s druhou sestrou a detma, kteří také chodit do práce, děti do školky,…no prostě v téhle době se nevidame, abychom něco nezanesli, i když vím, že opravdu se s nikým nějak nestýkáme. Ale už mě to docela mrzí, v okolí běžně vnoučata chodí za babičkou, dědou, dokonce je i hlídají…tak si říkám, jak to máte jinde, jak se k tomu stavíte…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4013
3.2.21 07:49

Vídáme se… bydlím teda 400km daleko, takže ne tak často, ale občas ano a jsem za to rada, protože babička před měsícem umřela. Kdybych tam nejezdila, tak jsem ji neviděla třeba rok a to by mě moc mrzelo. Už jen kvůli tomu, ze člověk neví, co se všechno stane, tak se tomu nevyhybam. Covid tady zůstane, stejně jako to, ze mě zítra muže přejet auto a nechci si vycitat, ze jsem žila jak sklipkan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66783
3.2.21 07:49

Vídáme, pravidelně. S babičkou, dědou, občas i prababickou. Pro Barbl- ano, těšíme se na dědictví. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9092
3.2.21 07:50

Každý týden jdu na antigení test, vezmu si respirátor a jdu za rodičema. Teda snažím se udělat maximum, abychom se mohli bezpečně vídat. Taťka je vážně nemocný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
3.2.21 07:50
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jak se stavíte k současné covidove situaci, zda se v této době vidíte s rodiči, děti s babičkou a dědečkem…
Ptám se proto, protože my se snažíme veškerá opatření dodržovat, na návštěvy nikam nechodíme, uz jednom proto, že člověk chodí do práce, babička s dědou bydlí s druhou sestrou a detma, kteří také chodit do práce, děti do školky,…no prostě v téhle době se nevidame, abychom něco nezanesli, i když vím, že opravdu se s nikým nějak nestýkáme. Ale už mě to docela mrzí, v okolí běžně vnoučata chodí za babičkou, dědou, dokonce je i hlídají…tak si říkám, jak to máte jinde, jak se k tomu stavíte…

Samozřejmě, že se stykame. Neprožíváme covid, snažíme se žít v rámci možností normálně. A styky s rodinou mi nikdo, NIKDO, nebude zakazovat. Omezení svobody je až až.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
3.2.21 07:51
@Verurizeckova píše:
Vídáme se… bydlím teda 400km daleko, takže ne tak často, ale občas ano a jsem za to rada, protože babička před měsícem umřela. Kdybych tam nejezdila, tak jsem ji neviděla třeba rok a to by mě moc mrzelo. Už jen kvůli tomu, ze člověk neví, co se všechno stane, tak se tomu nevyhybam. Covid tady zůstane, stejně jako to, ze mě zítra muže přejet auto a nechci si vycitat, ze jsem žila jak sklipkan.
Úplně souhlasím, tahle doba je na hlavu, nemůžeme se přeci x let separovat od blízkých :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
3.2.21 07:52

Vídáme se od začátku covidu bez omezování minimálně 2× týdně na několik hodin ;) dělali jsme to tak i předtím a nemáme v plánu s tím přestat. Kdybych se měla držet každýho pitomyho opatření co vyplodí tam nahoře, tak si to brzo můžu jít hodit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19983
3.2.21 08:01

Ano, celou dobu se vídáme normálně. Mmch by mě zajímalo, jak by to někteří rodiče dělali s dětmi, které mají skoro rok doma, bez babiček :lol: jedeme jedenáctý měsíc omezení a ještě nekončíme, pro mě ani manzela není reálné se nestýkat s rodinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1806
3.2.21 08:01

Babiš ani pan Blatný nás nepřinutí aby jsme se nestýkali s rodinou. Nebudu žít jak oni pískají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2636
3.2.21 08:03

Vídáme se s mýma i manželovýma rodičema, hlídaj dceru, vídáme se i se sourozencema a jejich rodinama, s kamarády… V podstatě akorát úplně na začátku jsme ty kamarády na pár týdnů omezili, ale pak jsme zjistili že to nebude tak horký a vídáme se běžně. Ne, fakt mi nikdo nebude říkat, s kým smím a nesmím trávit svůj čas. Někteří mí přátelé mají důvody nechtít se vídat naživo, což naprosto respektuju a s těmi jsem v kontaktu pouze online.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
3.2.21 08:04

Jednou tydne navstivim rodice.
( 70+ )
K sestre taky jezdime s detma.
Udrzuju navstevy se dvema kamaradkami.
Lepsi vsechny videt kdy potrebuji, nez pak vpominat nad fotkou, jak vlastne vypadali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
3.2.21 08:05

Deti ted pojedou do zahranici ke svemu otci. Pro nekoho jsem blazen, ale jim je smutno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8455
3.2.21 08:05

Neřešíme žádné příkazy ani doporučení. Vídáme se s rodinou i kamarády běžně.
Nikdo nám nebude diktovat s kým se můžeme, nebo nemůžeme vidět!
Stejně tak jezdíme po výletech, kam je to možné. Pořádáme oslavy narozenin… Dítě chodí do školky.

A doporučuji to všem! Začněte už konečně normálně žít :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1952
3.2.21 08:07

Taky se nijak zvlášť neomezujeme. S rodiči jsme to probrali, víme jaké zaujímají stanovisko a podle toho se chováme. Tzn, že se vidíme často, jak kdo může.. Do práce také chodíme, děti do školek.. Akorát nás to teda mírně rozdělilo v rodině, protože jeden ze sourozenců to zas bere hrozně vážně a tudíž se spolu nebavíme… né mojí iniciativou, ale toho sourozence.. Velice se mi také líbí, jak někdo pije víno a káže vodu.. Ať už vláda, či jiní.. např. ten sourozenec je na mě naštvaný, že se s rodičema a příbuznýma stýkám, že děti chodí do školek a my do práce a žijeme „normálně“ a ona je přitom na rodičáku s dětmi, v baráku svých tchánů, zavřená, nikam nechodí.. Ale naposledy co byli tuhle nemocní si k našim rodičům v klidu bez obtíží zajeli ;) Takové lidi miluji.. pokrytci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
3.2.21 08:10

Vídáme se úplně stejně, jako předtím. Jen s jednou části rodiny ne, ti nechtějí, bojí se. Ale jinak se v tomto neomezujeme. Samozřejmě s rozumem. Když je někdo nemocnej, zůstane doma, nebo přijde až po negativním testu. Ale skolkove rymicky už taky neresime, děti nám aaktuálně kašlou a smrkaji už od listopadu a nevypadá to, že by chtěly přestat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat