Reklama

Návštěva bydlení, je mi trapně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 19:34
návštěva bydlení je mi trapně

Prosim o zachovani anonymity. Dlouhodobe resim problem. U nas v praci sef zavedl, ze téměř kazdy tyden se u nekoho sejdeme a pracujeme. Nejcasteji to bylo u sefa doma. Jenze pak se stalo, ze jsme byli u kolegu a vzdycky za nejakou dobu stranou řekl, jak predpotopne bydli - stary nabytek, stare spotrebice. Je fakt, ze on ma doma starozitny a vsechno nacincane. Jasne, ma na to peníze. Problem je ten, ze se neustale vymlouvam, proc to u me nejde. Problemy se sousedy,… Vymluvy uz dochazeji. Napadlo me, abych neprisla do reci. Duvod je ten, ze jak bydli kolegove, to mi prislo normalni. Kdyby tusili, ze bydlim ve starem nepredelanem byte s padesát let starym nabytkem po pribuznych, shodim se neskutecne, proto si vymyslim. Nechci priznat pravdu. Jakou vymluvu byste pouzili? Prijemne mi to není. Jasne, asi by se dálo neco vymenit, ale pak nebudu mit rezervu, kdybych byla bez práce apod. Proto s rekonstrukci, vymenou proste momentalne nepocitam. Je to hudba budoucnosti. Pravdu rict nemuzu, to bych se rovnez shodila.Diky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 13209 příspěvků 01.01.18 19:39
@Anonymní píše:
Prosim o zachovani anonymity. Dlouhodobe resim problem. U nas v praci sef zavedl, ze téměř kazdy tyden se u nekoho sejdeme a pracujeme. Nejcasteji to bylo u sefa doma. Jenze pak se stalo, ze jsme byli u kolegu a vzdycky za nejakou dobu stranou řekl, jak predpotopne bydli - stary nabytek, stare spotrebice. Je fakt, ze on ma doma starozitny a vsechno nacincane. Jasne, ma na to peníze. Problem je ten, ze se neustale vymlouvam, proc to u me nejde. Problemy se sousedy,… Vymluvy uz dochazeji. Napadlo me, abych neprisla do reci. Duvod je ten, ze jak bydli kolegove, to mi prislo normalni. Kdyby tusili, ze bydlim ve starem nepredelanem byte s padesát let starym nabytkem po pribuznych, shodim se neskutecne, proto si vymyslim. Nechci priznat pravdu. Jakou vymluvu byste pouzili? Prijemne mi to není. Jasne, asi by se dálo neco vymenit, ale pak nebudu mit rezervu, kdybych byla bez práce apod. Proto s rekonstrukci, vymenou proste momentalne nepocitam. Je to hudba budoucnosti. Pravdu rict nemuzu, to bych se rovnez shodila.Diky

Nechápu, proč musíte pracovat u někoho v soukromí. Pokud si to šéf vymyslel, ať se to realizuje buď u něj doma, nebo musí respektovat, že ně každý má luxusně vybavený byt. Případně ať vám dá takový plat, aby jste si zařídili byty dle jeho představ.

elle21
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 01.01.18 19:41

No to bych měla radost, kdyby si můj chlap tahal práci domů :mrgreen:,mu řekni, že to nejde a tečka.

Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7220 příspěvků 01.01.18 19:42

Kazdy bydli podle svych financnich moznosti. V podstate je to i vizitka firmy, ze jeji zamestnanci bydli „predpotopne“. Stydela bych se za neporadek v byte, ale ne za stary, lec nezniceny, nabytek :mavam:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 01.01.18 19:42

Šéf je ujetej, ne? Proč nepracujete v práci?

Adrasteia
Závislačka 2723 příspěvků 2 inzeráty 01.01.18 19:43

Řekla bych úplně normálně, že si chráním své soukromí a že si nepřeju, aby se pracovalo u mě doma, protože striktně odděluji svůj pracovní a soukromý život.
Buď asertivní a neboj se. Tvl, taková drzost - chtít po mě šéf, aby se všichni z práce slezli u mě doma - by jeli jako namydlenej blesk. :zed: Nenech se do ničeho vmanipulovat - z jejich strany je to normální neomalenost, pokud jsi je ty sama nepozvala.

emma38
Závislačka 3580 příspěvků 01.01.18 19:43
@Anonymní píše:

No podle me jedno jak kazdy z nas bydlí a jestli je tam starý nábytek hlavně at he tam čisto a neni ostuda kdyz si nekdo na neco šetří a veci si chce koupit časem. Za druhé šéf je podle me povrchni člověk kdxz pomlouvá své podřízené. :nevim:

nini77
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 10 inzerátů 01.01.18 19:44

Je to těžké, ale řekla bych pravdu. Zamotáš se do toho, věčně se vymlouvat nemůžeš. Podej to tak, že bydlíš obyčejně, je to tvoje bydlení a prostě by ti to nebylo příjemné. Není tvoje povinnost je tam brát. Lepší říct sebevědomé pravdu, než se vymlouvat, stejně ti to dlouho nebudou věřit a vzniknou jen dohady. Na obyčejném bydlení není nic špatného. Nestyď se za to, že nezijes v luxusu, to by se měl stydět spíš tvůj šéf ;). Každý nějak začínal.

Luca82
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 01.01.18 19:45

No neporadim, ale jen cucim, jake hovezi napady mohou nekteri sefove mit. To snad ani neni uveritelne.
Mne by opravdu nebylo po chuti, zvat si cizi kolegy domu a to mame dum relativne novy.
Ze by zavedl, ze byste si mohli vzajemne i vyvarovat nebo co…
Nic, proste bych rekla, ze mam hodne maly byt, kam se vic lidi nevejde a hotovo a nebo to rekla na rovinu, jak se veci maji.
Neni to tvoje povinnost.
No to mi hlava nebere… :zed:
A jeste pomlouvat podřízené za to, jak kdo bydli.
No pan sef ma mozna luxusni nabytek, ale v hlave bude mit nadelano. Blbec.

Příspěvek upraven 01.01.18 v 19:47

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28766 příspěvků 01.01.18 19:45
@Adrasteia píše: Řekla bych úplně normálně, že si chráním své soukromí a že si nepřeju, aby se pracovalo u mě doma, protože striktně odděluji svůj pracovní a soukromý život.
Buď asertivní a neboj se. Tvl, taková drzost - chtít po mě šéf, aby se všichni z práce slezli u mě doma - by jeli jako namydlenej blesk. :zed: Nenech se do ničeho vmanipulovat - z jejich strany je to normální neomalenost, pokud jsi je ty sama nepozvala.

zírám, jak je toto vůbec možný!! :zed: :pocitac:
Vzkaž šéfovi, že je mimoň, drzoun a idiot.

Příspěvek upraven 01.01.18 v 19:46

Hořec
Závislačka 4961 příspěvků 01.01.18 19:45

To by se mi určitě taky nelíbilo. Co je to za nápad?! Co říct, že to nejde: máš malý byt, a že se tam všichni nevydáte (nedostatek židlí, malá sedačka, malý stůl apod.), nemám ráda návštěvy. Co děláš za práci?
Evidentně si asi šéf honí triko, jaké má super bydlení.
Osobně jsem člověk, který moc nemá rád návštěvy, tak už z tohoto důvodu by to v mém případě neprošlo.

Příspěvek upraven 01.01.18 v 19:47

terien
Echt Kelišová 7675 příspěvků 01.01.18 19:46

Nějaké výmluvy a vytáčky nemám ráda. Člověk se pak prokecne a vypadá jak bl.bec. Řekla bych pravdu, že mi takový systém nevyhovuje a ať se nezlobí, ale domu si pracovní kolektiv zvát nebudeš protože to jednak domu nepatří a jednak na to nemáš uzpůsobeny byt. Nemáš tam dostatečné soukromí a klid a nechceš se pak cítit nepříjemně.
Jinak mi to teda přijde ujetý obcházet byty kolegů a pracovat tam.

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 01.01.18 19:47

Řekla bych, že mám doma kůrovce nebo štěnice :lol:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19036 příspěvků 01.01.18 19:47

Souhlas s @nostress, když si to šéf vymyslel ať vás zve k sobě. Já bych si práci (ani kolegy) takovýmhle způsobem domů netahala a klidně bych to řekla rovnou, proč hledat nějaké výmluvy.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 01.01.18 19:47

Prostě to nejde a tečka. Si někdo vymyslí, že budete střídat každý týden kvartýr a ty se musíš přizpůsobovat, abys nepřišla do řečí? To je na hlavu. Nebo řekni, že je to malá garsonka, že byste se tam nevešli.. :nevim: V čem je výhoda, že měníte ty byty a nejste pořád v jednom?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >