Návštěva dětí u otců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:04
Návštěva dětí u otců

Ahoj holky, jdu za Vámi pro radu :( mám dvě holky jednu starší jednu mladší a bohužel každá má jiného tatínka, s otcem starší dcery máme výborný vztah a máme zajeté návštěvy každý lichý vikend, už 9 let to takhle funguje naprosto normálně a teď se po dvou letech ozval tatínek který by chtěl začít vídat dceru, které jsou tři roky, mám z toho hrůzu jak vše bude probíhat, dcera otce vůbec nezná je to pro ni cizí člověk a tati říká mému příteli který se o ní stará od malinka po všech směrech jako správný otec, ale vím biologický jen jeden i když je to blbec :(… Ale k věci otec není schopný se dohodnout na návštěvách, stojí si za tím že dceru chce vídat v sudy týden o víkendu jinak nemá čas protože dělá krátký dlouhý tyden, a mě by zajímalo co mám dělat, znamená to že nebudu mít žádný víkend sama pro sebe a holky aby jsme byli všichni společně a nebo se bude muset otec mladší dcery podřídit nám? Děkuji Vám za rady a mějte se krásně ????????????????

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 29.01.19 21:07

At si on prehodi smenu… to zas takovej problem neni. Asi bych mu to rekla jako hotovou vec, kor kdyz si 3r nevzpomnel. Ani bych mu dite nedala hned, nejdriv at se u tebe doma na kaficku hezky seznamej.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7479 příspěvků 29.01.19 21:09

Když se nedohodnete rozhodne to soud, ale pokud je to pro dceru úplně cizí člověk, pochybuji že mu hned dají dceru na 2 celé víkendy v měsíci :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64515 příspěvků 3 inzeráty 29.01.19 21:22
@Kriss Tina píše:
Když se nedohodnete rozhodne to soud, ale pokud je to pro dceru úplně cizí člověk, pochybuji že mu hned dají dceru na 2 celé víkendy v měsíci :think:

To asi nedají, ale na druhou stranu směnný provoz je dost silný argument pro to, aby mu přiřkli čas v pro něj volném víkendu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:23
@Micaella22 píše:
At si on prehodi smenu… to zas takovej problem neni. Asi bych mu to rekla jako hotovou vec, kor kdyz si 3r nevzpomnel. Ani bych mu dite nedala hned, nejdriv at se u tebe doma na kaficku hezky seznamej.

Rozhodně mu dítě nedám hned :) on si ani nezadá o úpravu styku, ale rovnou počítá se svěřením do péče , ale nejdřív než mu ji do péče svěří chce návštěvy, ty samozřejmě budou pod mým dozorem a na OSPOD mi řekli, že to může trvat i několik let než si na něj malá zvykne ( jsou ji 3 roky) . A k těm směnám mi řekl, že to nejde a nezajíma ho to, že on má volno v sudy týden tak ji chce vidět v sudy týden. Domluva s ním není možná.

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 29.01.19 21:25

A co se domluvit s tím prvním ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:26
@j.a.n.i1 píše:
To asi nedají, ale na druhou stranu směnný provoz je dost silný argument pro to, aby mu přiřkli čas v pro něj volném víkendu.

Ale i druhý otec dělá na smeny, takže proto že on si nemůže nebo nechce přehodit směnu pro mě znamená, že nebudu mít žádný volný víkend sama s mými dětmi?? Aby jeden víkend byli spolu??

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64515 příspěvků 3 inzeráty 29.01.19 21:26
@Anonymní píše:
Rozhodně mu dítě nedám hned :) on si ani nezadá o úpravu styku, ale rovnou počítá se svěřením do péče , ale nejdřív než mu ji do péče svěří chce návštěvy, ty samozřejmě budou pod mým dozorem a na OSPOD mi řekli, že to může trvat i několik let než si na něj malá zvykne ( jsou ji 3 roky) . A k těm směnám mi řekl, že to nejde a nezajíma ho to, že on má volno v sudy týden tak ji chce vidět v sudy týden. Domluva s ním není možná.

No, ono si očividně nemáte moc co vyčítat, když ty už předem víš, že si bude 3 leté dítě zvykat několik let a máš problém vyjít vstříc jeho směnám, které si fakt každý nemůže přehazovat, jak ho zrovna napadne.

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 21:27

Co ho to proboha najednou popadlo?Tusis?Pro­toze jestli opravdu 3roky nejevil sebemensi zajem,tak najednou zadat o svereni ditete do vyhradni pece je teda zcela nevidana kravina…OSPOD je zjevne na strane dcery (a tve),takze z nejakeho jeho „proste mam cas jen tehdy a tehdy“ bych si,velke vrasky nedelala.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50636 příspěvků 4 inzeráty 29.01.19 21:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu za Vámi pro radu :( mám dvě holky jednu starší jednu mladší a bohužel každá má jiného tatínka, s otcem starší dcery máme výborný vztah a máme zajeté návštěvy každý lichý vikend, už 9 let to takhle funguje naprosto normálně a teď se po dvou letech ozval tatínek který by chtěl začít vídat dceru, které jsou tři roky, mám z toho hrůzu jak vše bude probíhat, dcera otce vůbec nezná je to pro ni cizí člověk a tati říká mému příteli který se o ní stará od malinka po všech směrech jako správný otec, ale vím biologický jen jeden i když je to blbec :(… Ale k věci otec není schopný se dohodnout na návštěvách, stojí si za tím že dceru chce vídat v sudy týden o víkendu jinak nemá čas protože dělá krátký dlouhý tyden, a mě by zajímalo co mám dělat, znamená to že nebudu mít žádný víkend sama pro sebe a holky aby jsme byli všichni společně a nebo se bude muset otec mladší dcery podřídit nám? Děkuji Vám za rady a mějte se krásně ????????????????

No, nejjednodušší to bude domluvit s druhým otcem, ne? Dyt mu to třeba bude fuk. U nás se taky ex přizpůsobil režimu s dema mého přítele, protože jeho exje neprizpusobiva

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 21:50
@unuděná píše:
Co ho to proboha najednou popadlo?Tusis?Pro­toze jestli opravdu 3roky nejevil sebemensi zajem,tak najednou zadat o svereni ditete do vyhradni pece je teda zcela nevidana kravina…OSPOD je zjevne na strane dcery (a tve),takze z nejakeho jeho „proste mam cas jen tehdy a tehdy“ bych si,velke vrasky nedelala.

Ano vím :( už rok se snažím z něho dostat 10 tis co mi dluží za paušál, on je v insolvenci a já kr*va, když jsme ještě byli spolu mu důvěřovala a tarif nechala napsat na své jméno, teď z něho nemůžu dostat ani korunu, zapírá to a argumentuje tím, že je to na me jméno ,takže je to můj dluh. Prý mu došla trpělivost a proto si žádá o svěření do péče. Myslím si ale že mu vůbec o malou nejde, tenhle víkend tady totiž byl od pátku do neděle a když jsem mu několikrát psala a volala, když tady teda je tak ať se za ní staví, že jsme doma že je malá nemocná, tak to se radši ani neozval. Bydlíme od sebe 250 km. Dnes se opět ozval, ale akorát po mě pořád chce kopii rodného listu aby to mohl doložit k nějakým jeho dokumentum, ale na malou se vůbec nezeptal. Na jeho sms jsem nereagovala ......

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 21:51
@Lama Lama píše:
No, nejjednodušší to bude domluvit s druhým otcem, ne? Dyt mu to třeba bude fuk. U nás se taky ex přizpůsobil režimu s dema mého přítele, protože jeho exje neprizpusobiva

To je prece strasne nefer..Otec starsi dcery se stara,je s nim domluva,ma zajem.a ma se podrizovat nekomu, kdo tri roky nejevil sebemensi zajem o dite jeho partnerky??proc by na toto mel prisoupit??

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 21:54
@Anonymní píše:
Ano vím :( už rok se snažím z něho dostat 10 tis co mi dluží za paušál, on je v insolvenci a já kr*va, když jsme ještě byli spolu mu důvěřovala a tarif nechala napsat na své jméno, teď z něho nemůžu dostat ani korunu, zapírá to a argumentuje tím, že je to na me jméno ,takže je to můj dluh. Prý mu došla trpělivost a proto si žádá o svěření do péče. Myslím si ale že mu vůbec o malou nejde, tenhle víkend tady totiž byl od pátku do neděle a když jsem mu několikrát psala a volala, když tady teda je tak ať se za ní staví, že jsme doma že je malá nemocná, tak to se radši ani neozval. Bydlíme od sebe 250 km. Dnes se opět ozval, ale akorát po mě pořád chce kopii rodného listu aby to mohl doložit k nějakým jeho dokumentum, ale na malou se vůbec nezeptal. Na jeho sms jsem nereagovala ......

Schovavej si veskerou vasi komunikaci,smsky,ma­ily.Pokud je pravda,co pises,tak o nejakych dvou vikendech z mesice,natoz stridave peci,nemuze byt rec. Ale my do toho samozrejme vubec nevidime :nevim:

Ennny
Závislačka 2555 příspěvků 29.01.19 21:55

Chudák dítě :(

markytka3
Ukecaná baba ;) 2214 příspěvků 29.01.19 21:55

!!!HOLKY POZOR TROLLL!!! tema mi prislo povedome, vygooglila jsem si, ze to same se tu resilo pred vanoci - proste vymyslene tema… skoda ze nejde neumim zjistit IP adresu, odkud se tato temata porad berou!!! uz dnes je to druhe tema, ktere se tu pred nedavnem resilo.

@admin - prosim, proc dnes hned 2 kontroverzni temata jak pres kopirak, co tu zaznela nedavno?

Příspěvek upraven 29.01.19 v 21:58

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >