Reklama

Návštěva dětského pediatra doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pikachu9
Povídálka 40 příspěvků 18.04.18 18:25
Návštěva dětského pediatra doma

Ahoj, byl u vás doma pediatr? :think: Případně kdy se vůbec registrovat k pediatrovi?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zuzik321
Povídálka 38 příspěvků 8 inzerátů 18.04.18 18:32

Zalezi jak maji pediatri v tvem okoli plno. Ja je obvolava asi kolem 7.mesice. pak to musis nahlasit v porodnici. Doktorka k nam na kontrolu domu neprisla. Sli jsme my k ni hned druhy den po propusteni z porodnice.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 18:33

Naše nechodí, maminy si na to stěžovaly… za nás se chodilo domů hlavně aby očíhly soc. situaci (vyčetla jsem to ve své kartě :D )
zavolej tam až budete doma z porodnice, ale měj zjištěné předem jestli bere

Hadumi
Extra třída :D 13252 příspěvků 18.04.18 18:36

U prvního dítěte jsem dětskou sháněla, někdy 2-3 měsíce před porodem, byla u nás po propuštění z porodnice. V druhém těh. jsem dětskou měnila, po porodu u nás byla mnohokrát, porod byl takový divoký a malej byl malinkej, tak nechtěla, abych ho převážela a raději k nám dojížděla.

vejilka
Závislačka 4358 příspěvků 18.04.18 18:42

Já obvolala asi v 8.měsíci těhotenství. K nám tedy přišla asi 3 dny po tom, co jsem byla doma. Někde ale nechodí, záleží na pediatrovi. Většinou přijdou, kvůli sociálce a prostředí, ve kterém dítě žije

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 18.04.18 18:53

Ja volala cca mesic pred narozením. Od naši dr tedy domu dochází sestra a je jen na mamince, zda chce návštěvu nebo si dojde do ordinace. V porodnici uz jsem musela hlásit jméno a adresu doktora.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 18.04.18 18:53

Já se registrovala někdy během 6. měsíce, už si nepamatuji přesně. V den propuštění z porodnice jsem doktorce zavolala a ta dalsi den přišla k nám domů. Ale další dvě doktorky u nás na středisku třeba domu nechodí.

lampicka11
Závislačka 3331 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 19:01

Jako dítě vim ze když jsem byla marod tak tu detska se sestrou dvakrát byla. Dcera má ted moji bývalou dětskou doktorku a po příchodu z porodnice jsme pak museli k ni do ordinace. (Praha) tak ze už asi nechodi

Aspera
Generální žvanilka 20336 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 19:06

U nás dětská chodí a nepřijde mi, že by sledovala nějak sociální situaci. Já jsem měla připravené přebalování v kuchyni a nezajímalo jí, kde spí, kde leží přes den. Poprvé tu dokonce probíhala rekonstrukce, otvíral ji zedník. :-) To že to není otec dětí zjistila asi až po roce a něco, kdy nechápala po kom máme tak velké děti, že tatínek je malý (má 195cm)

hulala
Kecalka 435 příspěvků 18.04.18 19:07

U nás nechodí, i by mi to dost vadilo. :?

hulala
Kecalka 435 příspěvků 18.04.18 19:08

@Aspera tak to je dobrý :P

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 18.04.18 19:18

Volala jsem až když jsme přišly z porodnice. Druhý den byla u nás :palec: Byla to úleva nemuset se s pár dením mimčem táhnout v zimě k doktorce :pocitac:

Michalka80
Kelišová 5014 příspěvků 18.04.18 19:27

U nas chodi dr.domu. Podiva se, kde mimi spinka, kde se prebaluje… Nahodou me to prijde fajn. Clovek nikam nemusi a treba me dr. u prvni poradil, jak dat lip postylku a probrali jsme kosmetiku na mimi a pomucky, podival se, jaky beru vitaminy na kojeni, jestli je v nich dostatek jodu… Ja byla teda maximalne spokojena, ze jsem vse mohla probrat v klidu doma a ukazat mu vse…

dickys
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 18.04.18 19:34

Já jsem si doktorku „zamlouvala“ asi v 8.mesici těhotenství. Byla u nás na první návštěvě druhý den, co jsme přišli z porodnice. Nějak mi to nevadilo, byla jsem ráda, že jsem nemusela na nějaký přesný čas být v ordinaci, zezacatku jsem s tím měla děsný problémy :lol: Nijak nám to doma neobhlizela, šli jsme jenom k postýlce, kde leželo miminko a zkontrolovala ho. Přinesla i recepty na kanavit a vigantol a dávala mi různé rady ohledně kojení, dudliku, manipulace, prdiku apod… Ale potom jsme stejně asi za týden museli na prohlídku do ordinace.

Peta02
Kecalka 297 příspěvků 18.04.18 19:35

U naši lékařky jsem si mohla vybrat. Mě je nepříjemné aby mi někdo chodil po byte a smiroval, takže jsem se s ni dohodla ze dorazime, žádný problém to nebyl.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama