Návštěva dětského psychiatra, Rorendo

21
26.2.16 10:49

Návštěva dětského psychiatra, Rorendo

8o Pěkný den, má někdo zkušenosti s tabletkami RORENDO 0,5? Navštívila jsem psychitatra se synem, jelikož byl neustále hyperaktivní a nyní je zakřiknutý, moc nechce mluvit, má tiky…jsem z toho nešťastná. DR, nám předepsala rorendo…
Bydlíme sami půl roku, rozvádím se s manželem. ZDŘEJMĚ SYN TO NESE HŮŘ, v tu dobu co jsme se sem nastěhovali, byl štastný, nová škola, první třída, otec nechodil, nezajimal se, po 3 měsicích zjistil že teda nějaké děti má a chodil.Ale stylem, že se přišel pohádat, kluka deptal tím, že ho ignoroval, syn musí 10× opakovat otázku, aniž by mu táta odpověděl.
:zed:
Je to těžké, ano, ale synek to nese hůř a chci mu pomoc.
Velký problém je v tom že ve kole ubližuje dětem, dělá naschvaly, denně poznámky v ŽK.
:nevim:
Děkuji za každý komentář.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1765
26.2.16 11:54

@KeckaL Ahoj. Rorendo jsme dávali postiženému diteti na spaní, ale příliš to nezabiralo. Problémy tvého syna asi léky nevyresi…chce to čas, aby si na změny zvykl…jinak nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
26.2.16 12:01

Ahoooj

Syn ubližuje dětem ve škole, denně poznámky, domluvte synovi, opět ublížil spoloužákovi.
Nevhodné chování v šatnách, váš syn umyslně zlomil tuhu spolužákovi…
ATD.
A nba otazku proč to děláš, ja nevím, jsem nechtel… :think:
Postiženému dítěti? a jaké měl problémy? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
26.2.16 12:09

@KeckaL byla to trileta holka s mentální retardaci a projevy autismu..v uústavní péči.
A co učitelka? Neprehani to?
Můj kluk měl taky takove problémy, taky se stále nevhodne choval…s výměnou učitelky stížnosti ustaly…vyridila si to s nim sama a byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1764
26.2.16 12:45

@KeckaL Ví učitelka o vaší rodinné situaci? Pokud ne, tak bych jí to řekla. Mohla (měla) by pak na kluka nahlížet jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
26.2.16 14:03

Těžko říct, taky si myslím že si na něj zasedla. Jakmile jsem ho dala do družiny, 14 klid, pak tř. učitelka řekla, že je problémový šk. družinářce a nastali také stížnosti.
Neustále musím chodit do školy a už i šk psycholog si mě zve.
Opravdu nevím, zda by vyřešilo docházat do jiné školy. Třídy ne protože učitelky jsou spolu z 1.C i 1.A. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
26.2.16 14:13

@KeckaL no je to těžký rozhodnuti. Můj syn měl tuhle učitelku dva roky a jak jsem psala dostal jinou a byl klid. Taky byl problémový - neklid, nesoustredeni… ale ta druha učitelka to neresila, prostě věděla co má za problémy a poradila si s tim. Každopádně synovi se škola dost zprotivila, ted je v sedmičce, už bez větších problémů, ale školu rád nemá…
a nedostane syn třeba jinou učitelku do druhé třídy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama