Návštěva dítěte v porodnici na Bulovce

43
30.6.10 08:32

návštěva dítěte v porodnici na Bulovce

Ahoj,
nevíte, jestli je možná návštěva malého dítěte v porodnici na Bulovce? Do týdne tam budu rodit a mám pětiletou dceru a bohužel žádné hlídání (prarodiče 150 km daleko). Oficiálně to nejde - podle papírů, co jsem dostala k porodu, ale doufám, že by dcerku nechali podívat se na bratříčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

peruzicko
30.6.10 08:47

Ahoj, rodila jsem na Bulovce v listopadu 09 a navstevy deti tam mozne jsou. Pokud zvolis nadstandardni pokoj, tak deti muzou az tam, pokud budes na klasickem pokoji, pak jsou navstevy na chodbe a nebo v navstevni mistnosti/jidelne, kam si miminko muzes privezt ve vozicku sebou. Na Bulovku mam krsne vzpominky, rodila jsem podruhe a vsichni tam byli moc mili a ochotni…vubec se to neda srovnat s Podolim, kde jsem rodila poprve a kde ma clovek na sestinedeli pocit ze obtezuje a ze ma byt vubec rad ze se tam dostal. Preji rychly a bezproblemovy porod a zdrave a hodne miminko!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.10 09:55

Já tedy rodila jinde, ale taky tam platí zákaz návštěv dětí do 11 let. Nicméně je nepsané pravidlo, že starší děti rodiček tam vpouští bez problémů. Mám 3 letou dceru a ta tam za mnou s manželem + babi za mnou byla na návštěvě a nikdo nám neřekl půl slova. Ale na Bulovce nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
5564
30.6.10 12:15

Ahoj, já tam rodila v dubnu 2010 a starší dceru (v té době 18 měsíců) tam pustili bez problémů, ale je pravda, že jsem měla nadstandart, kde se návštěvy vůbec neřešily. Nicméně na chodbě jsem během návštěv viděla dětí dost,rozhodně i mladších než 5 let. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15467
30.6.10 18:53

Na Bulovce jsem rodila dvakrát, děti tam pouštějí bez problémů… za předpokladu, že tam nedělají extrémní cirkus, nelítají po chodbách, do cizích pokojů a tak. Nedělej si s tím starosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2217
2.5.13 15:19

Ahoj,
rada bych se zeptala, zda i nadale plati, ze za mnou a miminkem pusti starsi dite. Starsimu synovi bude 3 a pul v dobe porodu a rozhodne bych chtela, aby se za mnou prisel podivat. Vsechny prispevky jsou starsi, tak me zajima, jestli se neco nezmenilo???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Imane
2.5.13 15:25

@Pypule
Stále to platí, jen se nesmí na pokoj, ale to nesmí žádná návštěva, musí se být během ní na chodbě.

• Nahlásit
  • Citovat
2217
2.5.13 15:44

@yum-yum26 Dekuju, to jsem chtela vedet :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Imane
2.5.13 15:45

@Pypule
Není zač :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu