Doktorka trvá na krmení po 3 hodinách, miminko mi ale v noci spí

116
26.3.20 13:15

Návštěva doktorky-spánek miminka

Zdravím..jdu za vámi s dotazem..už přibližně měsíc má malá (4m) krásně nastavený režim spánku s tím, že v noci spí cca 7h. A teď k jádru věci..v pondělí jdeme poprvé k nové doktorce, o které vím že si stojí za tím, že krmení musí být po třech hodinách. Ovšem malá mi pravidelne po trech hodinach ( v noci) jist nechce, a je akorat protivna a cele ji to rozhazim..kdyz jsem se ze zacatku pokousela to dodrzet, byla jsem jak chodici mrtvola, kdyz uz jsem ji vzbudila, tak jist nechtela, a znovu usnout byl velky boj, protoze jsem ji narusila rezim a bylo zle…a ma otazka zni, jak to resit s doktorkou, ktera si vylozene stoji za krmenim po trech hodinach? Mam se ji to pokusit vysvetlit, nebo proste jen stylem jednim uchem tam, druhym ven a neresit? A jaky na to mate nazor vy? Zkouset budit? Nebo nechat spat? Ja osobne jsem proti budeni..mam krasnou spokojenou usmevavou holcicku, ktera mi skoro nebreci..a kdybych se ji pokousela narusit rezim, mela bych doma presny opak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3274
26.3.20 13:18

Pokud pribyva na vaze a je spokojena, tak bych to doktorce odkyvala a myslela si neco o pr.deli. Nemusis ji rikat vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2218
26.3.20 13:19

Za mě rozhodně nebudit. buď doktorku utnout že přibírá jak má (tak jsem to udělala já) takže není důvod ji budit, nebo jí to odkývat a dělat podle sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
26.3.20 13:21

@Ibibi budila bych max novorozeně, které špatně přibírá. Ve 4m už vůbec. Doktorce to odkývej a víc bych to neřešila.

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
26.3.20 13:22

@Pajka89 Malá právě krásně prospívá od té doby, co ji nechávám ať si řekne sama, kdy má hlad…je mi jasné že né vždy řikat všechno, doktoři se drží hlavně tabulek, ale každá máma ví, co je pro její dítě nejlepší..předtím jsem měla doktorku, co to neřešila, teďka jsme kvůli stěhování museli změnit doktorku, a tak nevím, jestli jen odkývat a myslet si svoje, nebo říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18154

Pokud te nebude chodit dr. v noci kontrolovat, tak ji to odkejvej, nic nevysvetluj a mysli si sve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5831

Záleží, jak moc chceš být za „exota“.
Správné by bylo říct, jak to máš ty a že to měnit nebudeš, na druhou stranu jde opravdu o prkotinu, která nemá vliv na zdraví dítěte (nijak jí ho tím nenabouráváš a dr. to nepotřebuje vědět), takže klidně můžeš pouštět jedním uchem tam a druhým ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8028
26.3.20 13:24

Jestli je doktorka jinak dobrá, tak prostě a jednoduše lhát. Nevím, jeslti kojíš, nebo je malá na UM, ale je to vcelku jedno. Mně malá pila od narození UMjen 4× za 24 hodin a spala v noci 12 hodin, víc jsem do ní prostě nedostala. Jelikož přibírala, doktorka se neptala a když jsem jí to řekla, jen na mě vytřeštila oči, jaktože mám takového cvalíka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14101
26.3.20 13:25

Ano, odkývej doktorce, že malou budíš a dělej to dál po svém
ona k vám v noci fakt nepoleze :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11942
26.3.20 13:25

Doktorka ti k ni vstavat nebude, at si povida, co chce :nevim: Krmeni po 3 hodinach je uz prekonana teorie (u kojeni urcite, u UM myslim ze to je minimalne 3 hodiny), bych se s ni vubec nebavila. Ma to smysl pouze u novorozencu s problemem, ne u prospivajicich mimin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
26.3.20 13:26

@spiky01 beru to podle sebe, taky bych nebyla uplne prijemna, kdyby me nekdo budil na jidlo v dobe kdy chci spat…takze aktualni rezim ji urcite menit nehodlam, jen nevim jak s tou doktorkou no..mala krasne pribira, je zdrava a nic ji netrapi..doktorka prisla s tim, ze ji muze bolet brisko…po nocnim spanku mi spapa 210ml UM a pak cely den vetsinou po tech 3h 150 sama od sebe, nenutim ji, rekne si sama a od doby co jsme na UM nemela zadne problemy s bolenim briska a prdikama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11942
26.3.20 13:31

Jinak ja jsem s prvnim ditetem spis vsechno odkyvala, jak jsem byla nejista a nechtelo se mi do konfrontaci. S druhym se uz nebojim a rikam jim, jak to je :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
26.3.20 13:31

Všem moc děkuji, jsem rada ze nejsem jedina, kdo si mysli ze je to blbost po trech hodinach u starsiho krasne prospivajiciho miminka… Prvni mesic to jsem musela budit, byla nadozena o mesic driv a na krmeni se proste nebudila ale jak mile se zacala sama budit na jidlo, prestala jsem hlidat po jak dlouhy dobe a od te chvile krasne prospiva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
26.3.20 13:33

@beruska9 ja mam prave prvni dite..konfrontace se nebojim, reknu pravdu jak to je, jen nechci aby pak bylo zbytecny zle s doktorkou :person_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13316
26.3.20 13:34

@Ibibi Byla jsem ráda, že v noci spí a ani by mě nenapadlo je vůbec budit. Doktorce to buď odkývej nebo řekni po pravdě, záleží na tom, jaká jsi povaha ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama