Návštěva doma po porodu

Anonymní
16.8.11 15:54

Návštěva doma po porodu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak jste zvládaly a popř. jak jste se vymlouvaly na návštěvy, které se samy ozvou a samy pozvou. Brzy totiž očekávám, že se mi ohlásí klubko kolegyní (nemám s nimi moc vřelé vztahy), které tak měsíc po porodu dají vědět, kdy by teda mohly na malého přijet mrknout. :zed:
Vím, že nejde jen vidět malého, ale i o to hlavně vidět, jak bydlím a vidět zařízení domu a pak následně pomlouvat. :roll: Na co se vymluvit, poraďte. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

mmonica
16.8.11 15:57
Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak jste zvládaly a popř. jak jste se vymlouvaly na návštěvy, které se samy ozvou a samy pozvou. Brzy totiž očekávám, že se mi ohlásí klubko kolegyní (nemám s nimi moc vřelé vztahy), které tak měsíc po porodu dají vědět, kdy by teda mohly na malého přijet mrknout. :zed:
Vím, že nejde jen vidět malého, ale i o to hlavně vidět, jak bydlím a vidět zařízení domu a pak následně pomlouvat. :roll: Na co se vymluvit, poraďte. :nevim:

ja bych se nevymlouvala,proste bych je nepozvala,
asi to chtelo je odpalkovat hned jak se pozvali, nechapu proc michat praci se soukromim a navic kdyz to jsou lide, kteri Ti nejsou prijemni

• Nahlásit
  • Citovat
535
16.8.11 15:59

Co takhle se vymluvit, že má malý nějaké problémy a doktorka nedoporučuje návštěvy. Až bude mimi trošku větší, sejdi se s nimi někde v kavárně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.11 16:02
Aknel2 píše:
Co takhle se vymluvit, že má malý nějaké problémy a doktorka nedoporučuje návštěvy. Až bude mimi trošku větší, sejdi se s nimi někde v kavárně.

Jo, nad tím jsem taky uvažovala, ale tím si zas na sebe ušiju bič. Budou se pak bavit (a mít i očividně radost) jak je malý nemocný a jaký sem chudák atd. a že máme starosti a tak.

mmonica - Máš pravdu, nemíchat práci a soukromí. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
mmonica
16.8.11 16:06
Anonymní píše:
Aknel2 píše:

Jo, nad tím jsem taky uvažovala, ale tím si zas na sebe ušiju bič. Budou se pak bavit (a mít i očividně radost) jak je malý nemocný a jaký sem chudák atd. a že máme starosti a tak.

mmonica - Máš pravdu, nemíchat práci a soukromí. :zed:

tak at se bavi, Ty se zase budes usmivat a v duchu se bavit jak ty Blbky na to skocili
ale ja se spis obavam, ze vymluvami se do toho muze clovek zamotat jeste vice
ja bych rekla at se nezlobi,ale ze nemam na navstevy naladu a malyho bych jim take ukazala jinde

• Nahlásit
  • Citovat
31603
16.8.11 16:07

Já jsem teda starý misantrop a poustevník, tak možná normální lidi se chovají jinak, ale proč se s nima vůbec bavíš? :nevim: Vypni zvuk, stejně by ti zvonící mobil akorát dítě vzbudil a pokud budou vytrvalé, tak jim napiš sms, že toho máš moc, že když už je klid, tak spíš a že až to začne být lepší, tak že se ozveš. A pak se zkrátka neozývej :nevim: Pokud tak děsně chtěj vidět mrně, pošli jim fotky na maila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
16.8.11 16:08

Jestli to jsou kolegyně z práce, tak co takhle je jít navštívit ty do práce? Přijď tam neohlášeně a oni už pak nebudou muset mít důvod se stavit u Tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
16.8.11 16:09

Co takhle je předběhnout a dřív, než se pozvou oni k tobě, zajít mimčo ukázat do práce? Na takovou návštěvu stačí pár minut, abys je nezdržovala do práce nebo aby sis mohla ještě rychle něco zařídit… jestli to u vás tedy jde. Je mi jasné, že jsou pracoviště, kam s dítětem vstoupit nelze.

EDIT:
aha, tak než jsem příspěvek nadatlovala, už tu stejný návrh padnul. ale já neopisovala :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
16.8.11 16:17

Jsi v šestinedělí, nemáte režim… Tohle jsem říkala já :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3412
16.8.11 16:18

nebo se s nima sejdi někde v parku na procházce a po chvíli spěchej domů, že musíš krmit, přebalovat, koupat, dělat večeři atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.11 16:19
Monny89 píše:
Jsi v šestinedělí, nemáte režim… Tohle jsem říkala já :nevim:

Paráda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
14079
16.8.11 16:22
Aknel2 píše:

Dobrý nápad :palec: . Co takhle jim říct, že jsi se těšila, až se ozvou, že budeš konečně mít důvod vyrazit mezi lidi :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
16.8.11 16:24

Tak proste jen rekni,ze se na to jeste necitis.pak se bud sejdete mimo domov,nebo se za nima muzes stavit v praci :nevim: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48887
16.8.11 16:38

Teda nejbližší rodina k nám přijela během týdne na návštěvu. Kamarády jsme si domu pozvali až po šestinedělí. Kolegyně z práce bych si domů nezvala, pokud by to nebyly moje dobré kámošky. Můžeš se někdy stavit za nima v práci, až bude dítě větší, ale záleží na tobě, jestli je chceš vidět a pochlubit se malým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.11 16:55
Gladys píše:
Já jsem teda starý misantrop a poustevník, tak možná normální lidi se chovají jinak, ale proč se s nima vůbec bavíš? :nevim: Vypni zvuk, stejně by ti zvonící mobil akorát dítě vzbudil a pokud budou vytrvalé, tak jim napiš sms, že toho máš moc, že když už je klid, tak spíš a že až to začne být lepší, tak že se ozveš. A pak se zkrátka neozývej :nevim: Pokud tak děsně chtěj vidět mrně, pošli jim fotky na maila.

Já se s nimi nebavím. V práci je to prostě tradice, komu se narodí, k tomu se jede. 8-o

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama