Návštěva erotické masáže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 16:06
Návštěva erotické masáže

Ahoj holky, byla jste někdy nějaká na erotické masáži a jaké to bylo?

Reakce:
Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 16.07.19 16:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, byla jste někdy nějaká na erotické masáži a jaké to bylo?

Můžu odpovědět i jako neholka?

andelka83
Generální žvanilka 21156 příspěvků 16.07.19 16:09

Byla jsem na párové tantrické a bylo to super, moc zajímavé, pěkný zážitek.

terien
Extra třída :D 12172 příspěvků 16.07.19 16:51
@Milan42 píše:
Můžu odpovědět i jako neholka?

Mě by to zajímalo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:05

Byla jsem na tantrické masáži u masérky i maséra. U ženy ok, ale nedokázala jsem se tolik uvolnit. Přišlo mi mnohem přirozenější být nahá před mužem, navíc to mělo úplně jiný náboj. Do masáže od ženy bych ty peníze už znovu neinvestovala, do masáže od muže klidně. Bylo to super!

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 16.07.19 17:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, byla jste někdy nějaká na erotické masáži a jaké to bylo?

Tak je to docela super zážitek. Poprvé je z toho člověk vyjukaný, a bere to skoro jako nevěru anebo něco na hranici nevěry.
Já do toho šel, když už sex doma roky nebyl, masturbace už nestačila a touha do doteku někým jiným byla už nesnesitelná.

Nedokáži říct, co to může provést s normálně fungujícím vztahem, partneři musí být oba otevření, aby to bylo opravdu pohodě.
Také nemám zkušenost s párovou masáží, ale musí to být zajímavý zážitek, jen nevhodný, pokud je některý z partnerů více žárlivý.

Mezi masérnami i přímo mezi masérkami v rámci jedné masérny jsou OBROVSKÉ rozdíly v přístupu, v kvalitě i v provedení masáže. Někde opravdu poctivě masírují záda a nohy a perfektně uvolní svaly a stres. Někde jen tak ledabyle poplácají záda a už šup na intimní partie. Některá masérka je nemluvná a chladná, některá pozitivní, usměvavá a hovorná.

Co jsem ptal na ženské masáže, tak v naprosté většině i ženy dají přednost masírováním opět ženou. Což je prý dáno tím, že masérka lépe rozumí ženskému tělu.

Většinou chodí na tyto masáže ženy, které mají doma žádný, nebo špatný sex a chtějí si to více užít. Nebo to jsou bisexuálky či latentní lesbičky a takhle si mohou v klidu uspokojit své touhy. A bez rizika nějaké zamilovanosti a z toho plynoucích problémů.
Většinou je totiž povoleno masérky také hladit, minimálně v horních partiích a na nohách. A někde lze hladit úplně všude, je třeba se předem s masérkou domluvit, co dovolí a co ne.
Pokud vím, nějaké líbání nebo tak a sex je zakázáno všude, ale možná se vyjímky najdou. Ale tomu bych už pak neříkal erotické masáže, ale už jinak. :roll:

Když masérka sedne, je to prostě hodina či hodina a půl naprostého relaxu a uvolnění, zakončená šťastným koncem.
Jen to holt něco stojí, no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 17:31

Zajímavé, že můj zážitek je od Milanových zkušeností naprosto odlišný. Já se prostě v ženské společnosti nedokázala uvolnit. S mužem to zkrátka bylo lepší.

V tantře se masírující osoby můžeš dotýkat, ale spíš je to o tom, že někdy si během masáže může člověk připadat sám a potřebuje jakoby někoho cítit. Primárně to ale má být tak, že klient přijímá a masírující dává. Na té tantře byla i samotná masáž velmi kvalitní, s použitím různých technik, materiálů k hlazení a podobně.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 16.07.19 18:46
@Anonymní píše:
Zajímavé, že můj zážitek je od Milanových zkušeností naprosto odlišný. Já se prostě v ženské společnosti nedokázala uvolnit. S mužem to zkrátka bylo lepší.V tantře se masírující osoby můžeš dotýkat, ale spíš je to o tom, že někdy si během masáže může člověk připadat sám a potřebuje jakoby někoho cítit. Primárně to ale má být tak, že klient přijímá a masírující dává. Na té tantře byla i samotná masáž velmi kvalitní, s použitím různých technik, materiálů k hlazení a podobně.

Pozor, já nepsal o tantře. Ale přímo o té erotické masáži, kdy těch doteků je na rozdíl od tantry mnohem více, a opravdu se provádí porádná relaxační masáž aspoň těch zad, nebo i nohou. A hlavně o druhu body-to-body, kdy masérka masíruje také celým svým tělem. :oops:

A ty poznámky o tom, co na masážích vyhledávají ženy mám přímo od masérky… já to jaksi neposoudím.

A nakonec, každému se líbí něco jiného, já psal o většině. Takže je naprosto ok, když se anonymní slunečnici líbí maséři. :kytka:

Právě na maséry jsem se ptal, a v 95% je nevyužívají zákaznice - ženy, ale zákazníci - homosexuálové. Což byla pro mě velmi překvapivá informace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 18:49

@Milan42 já se na ty homosexuály ptala taky a bylo mi řečeno, že s tím masér musí souhlasit a ne každý to dělá.

A máš naprostou pravdu, každý preferuje něco jiného. Jen mě ta informace překvapila, protože moje zkušenost je v podstatě opačná. ;)

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 16.07.19 19:04
@Anonymní píše:
@Milan42 já se na ty homosexuály ptala taky a bylo mi řečeno, že s tím masér musí souhlasit a ne každý to dělá.A máš naprostou pravdu, každý preferuje něco jiného. Jen mě ta informace překvapila, protože moje zkušenost je v podstatě opačná. ;)

Ano, masér/masárka může odmítnout kohokoliv, vždyť jde o oboustranně dobrovolný akt. Samozřejmě, pak zákazník nic neplatí.

Váš příspěvek
Reklama