Navštěva gynekologa

17
18.3.17 08:28

snaha

Příspěvek upraven 18.03.17 v 09:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1897
18.3.17 08:38

A jsi panna nebo již vedeš sex. život?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4338
18.3.17 08:48

Podle tvych prispevku jsi tam uz mela byt. Kdyz se snazite.
Sepise s tebou anamnezu, vypta se na cyklus a pak te vysetri klasicky zrcadly, nektery ma ultrazvuk, tam provadi v pripade potreby vnitrni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
18.3.17 08:49

Nejspíš Ti založí kartu, vyptá se na nemoci v rodině, Tvůj cyklus, případné potíže apod. Pak následuje prohlídka, pokud je tedy potřeba. Neboj se, není to nic hrozného.
Taky jsem se bála a šla jsem tam až kvůli těhotenství, ale já jsem extrém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
18.3.17 08:52

Už mam sexualni zivot

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
18.3.17 08:55

Děkuji promin ze se tak vyptavam ty jsi tam šl kdyz uz jsi byla tehotna a nebo ze chces otehotnet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
18.3.17 09:00
@Roddy píše:
Už mam sexualni zivot

kolik ti proboha je že jsi tam ještě nebyla? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
18.3.17 09:03

Ke gynekologovi se chodi preventivně a ne jen když chceš otěhotnět.

Sepíše anamnezu, vyšetří pohmatem, udělá stery a vnitřní ultrazvuk ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
18.3.17 09:04

25 já vim uz jsem tamměla davno byt ale hrozně moc se bojim doktoru :? :? tak mě za to neukamenujte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
18.3.17 09:13

Taky nesnasim gyndu. hnus. vyber si nekoho citlivyho, poptej se znamych. a doktorovi rekni, ze se bojis at je jemnej. s chlapama mam lepsi zkusenost. zensky jsem zazila surovy mrchy :roll:
sestra ti zmeri tlak, zalozi kartu, zepta se na posledni menses, pak pujdes do kabinky a pak k doktorovi. ten se te popta s cim se lecis, co mas za problemy, na nemoci v rodine, prodelany operace atd. muzes se ho na cokoliv zeptat. pak do tebe mrkne zrdcadly, prohmata, udela ster a sono. hotovo. me je neprijemny sono, jak tam vevnitr ruzne smejdi. kdyz ti bude neco neprijemny rekni mu to. sestra ti pak rekne kdy budou vysledky a jdes domu. a mozna ti bude brat krev.tot vse. to zvladnes :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 09:15

@Roddy
děláááš si sranduu??? holka před měsícem si zakládala diskuzi že ti je pod 20 let a na gyndě si nikdy nebyla a snažíte se přes půl roku o dítě.. ty chceš radu od ná, lžeš nám jak když tiskne a nakonec na naše rady ani nedáš??… uvědumeš si co dělají tvoje diskuse s námi co se snažíme několik let??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
18.3.17 09:17
@Roddy píše:
25 já vim uz jsem tamměla davno byt ale hrozně moc se bojim doktoru :? :? tak mě za to neukamenujte

ty jsi lhářka až to bolí @admin nevím jestli to je troll nebo jen mag-ór ale v druhé diskuzi píše že jí není ani dvacet :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
18.3.17 09:18
@Bůča píše:
Taky nesnasim gyndu. hnus. vyber si nekoho citlivyho, poptej se znamych. a doktorovi rekni, ze se bojis at je jemnej. s chlapama mam lepsi zkusenost. zensky jsem zazila surovy mrchy :roll:
sestra ti zmeri tlak, zalozi kartu, zepta se na posledni menses, pak pujdes do kabinky a pak k doktorovi. ten se te popta s cim se lecis, co mas za problemy, na nemoci v rodine, prodelany operace atd. muzes se ho na cokoliv zeptat. pak do tebe mrkne zrdcadly, prohmata, udela ster a sono. hotovo. me je neprijemny sono, jak tam vevnitr ruzne smejdi. kdyz ti bude neco neprijemny rekni mu to. sestra ti pak rekne kdy budou vysledky a jdes domu. a mozna ti bude brat krev.tot vse. to zvladnes :palec:

počkej jako to jdeš do kabinky a pak už svlečená k doktorovi? to se tak ještě někde dělá? :O snad myslíš nějakou čekací, no mamka zažila ještě tu svlékací a proto se tam bojí chodit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1897
18.3.17 09:21
@Doe_Jane píše:
ty jsi lhářka až to bolí @admin nevím jestli to je troll nebo jen mag-ór ale v druhé diskuzi píše že jí není ani dvacet :roll:

jéééj :D tak ji nechte :D ona neumí počítat no :D někdo to tak má :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1607
18.3.17 09:24

26.2 se snaží s přítelem přes půl roku, je s ním přes půl roku- takže hned od začétku. A je jí pod 20 let.
18.3 je jí 25let a přítel je manžel…

Holka, neser…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama