Reklama

Návštěva gynekologa po CS a hospotalizace s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martinka654
Kecalka 114 příspěvků 10.01.17 16:44
navsteva gynekologa po CS a hospitalizace s ditetem

Dobry den, nevim kde se zeptat, tak zkouším tady..Rodila jsem akutním CS, po 6 dnech me pustili na 1 den z porodnice a pak jsem se vracela na Jip za dětma..v propou­steci zprávě mam, ze se do týdne mam hlasit u svého gynekologa, což ale samozřejmě nemohu stihnout, kdyz ležím tady s dětmi a odsud nejspíš nemohu, je tu 3 hodinový režim starani se o děti a na gynekologii je tu jen pohotovost a rizikové..jak moc velký je to problém kdyz se tam dostanu treba po 3 týdnech? Nebo jak vy jste to resili?

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 16:47

Gynekologovi normálně zavolej a vysvětli situaci, obvykle se tohle píše do zpráv at tě pouští z nemocnice z jakéhokoliv dů­vodu

Aspera
Generální žvanilka 20335 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 16:50

Pokud ta návštěva u gyn není kvůli problému, tak bych mu zavolala a vysvětlila co se děje. Pokud tam je nějaký problém a vyžaduje kontrolu, tak buď vystřídání s otcem dětí a kontrola, případně pohotovost v nemocnici a tam vysvětlit o co jde.

jeřáb
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 10.01.17 16:52

A proč máš jít ke gynekologovi tak brzo? Jestli máš vše ok a stehy venku nehrotila bych to. Mě propousteli 4. Den, pak sem se vrátila jen na vyndani stehů. U prvního sem šla až na kontrolu po sestinedeli a u druhého sem nesla ani po sestinedeli. Doktor to neresil.

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 16:54
@jeřáb píše:
A proč máš jít ke gynekologovi tak brzo? Jestli máš vše ok a stehy venku nehrotila bych to. Mě propousteli 4. Den, pak sem se vrátila jen na vyndani stehů. U prvního sem šla až na kontrolu po sestinedeli a u druhého sem nesla ani po sestinedeli. Doktor to neresil.

tak oni to zprávy píšou protože musíš svého mudr informovat, že jsi byla v nemocnici a co se s tebou dělo totéž mi psali at mě pouštěli z interny, chirurgie a nebo gyndy i z pohotovosti jde o to aby tomu doktorovi zavolala

Lucias241
Kecalka 213 příspěvků 10.01.17 16:57

Mam za sebou 3 SC a na kontrolu jsem sla vzdy az po skonceni sestinedeli.

palomita22
Kecalka 329 příspěvků 10.01.17 17:03

@Martinka654 Jak už tady bylo psáno - svému gynekologovi zavolej, ten ti dá termín, kdy se máš přijít ukázat po šestinedělí (dřív tě stejně nebude chtít vidět) V případě obtíží během šestinedělí bys stejně musela na gynekologii, kde jsi rodila.

Aspera
Generální žvanilka 20335 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 17:34

@palomita22 to není až tak pravda. Já šla po 14 dnech ke své dr. kvůli stehům a v pohodě mě ošetřila.

palomita22
Kecalka 329 příspěvků 10.01.17 18:10

@Aspera aha tak to má každý gynekolog asi jinak ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama