Návštěva kartářky ve 23 letech

94
19.3.16 22:52

Návštěva kartářky ve 23 letech

Není hloupé/špatné navštívit kartářku v takovém věku? Prožívám docela složité situace už téměř rok a neznám východisko. Což také si od toho neslibuji, ale možná jen od někoho potřebuji slyšet to „něco“. Na druhou stranu se bojím, že mě to negativně ovlivní, tak se nemůžu rozhodnout, zdali to zkusit nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13676
19.3.16 22:58

Kamaradka chodila jeden cas ke kartarkam jak ostatni pro rohliky, kazda ji tvrdila neco jineho a ve finale byla vse uplne jinak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
19.3.16 23:01

@Elen8 No, to se taky může stát :D A nehledám žádnou stálou, jen tak jednorázově..kdyžtak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13676
19.3.16 23:06

To fakt zalezi na Tobe. Ale muze se taky stat ze ti rekne neco negativniho, ty se budes trapit a ve finale zjistiz ze to byla lez, jak vez ;))

Osobne bych penize za kartarku vrazila do neceho co Ti udela radost. Obleceni, kosmeticka, kadernik… po zkusenostech sice pouze tlumocenych je to proste banda lharu :nevim:

Kamaradce nadiktovali vzdy co bylo patrne ze chce 8) ono taky neni tezke odhadnout co chce 30ti leta, svobodna, bezdetna… jednou mela potkat cizince, pak zase starsiho muze a bla bla bla…

Ale abych jim nekrivdila kamaradka rikala, ze budoucnoust jim teda nevysla zadne :lol: ale minulost se pry vetsinou strefuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
19.3.16 23:10

@Bublato

prosím Tě, co řešíš? svůj věk a kartářku? nechoď tam, to pro Tebe není, ještě počkej :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6222
19.3.16 23:14

@Bublato já myslím, že kartářka ti nic nevvyřeší, byla jsem u dvou, a nic jsem se nedozvěděla, kromě blábolů…sice se něco málo splnilo, ale úplně jinak než ta jedna paní povídala. Ta druhá spíš než budoucnost mi sdělila jaká jsem, a jaký byl můj tehdejší partner…jediné v čem se nesekla, že v mých 39..letech bude vhodný rok pro početí potomka…tehdy jsem se tomu smála, teď je mi 39 a jsem těhotná. :mrgreen: Ale souhlasím s ostatními, škoda vyhozených peněz, nikdo ti tvoji budoucnost neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
19.3.16 23:14

@Elen8

jj, pěkný podvod :) co asi lidé pořád řeší: práci, vztahy, peníze, bydlení…podle pohybů, mluvy, pozná člověka a pak mu naplácá co chce slyšet, jsou to všechno vyhozené peníze. Jak píšeš, raději jít do cukrárny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
19.3.16 23:15

@boruvkay :mrgreen: :mrgreen: tak přece, první vlaštovka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
19.3.16 23:17

@Elen8 No právě, je to takové hmm nepředvídatelné. Taky nějak tomu nevěřím a bojím se negativního ovlivnění, ale zase prostě je to nějaká minimální naděje nebo něco v tom smyslu, co bych mohla slyšet, co by mi třeba pomohlo se nějak v různých věcech rozhoupat a tak nooo..
Ale argumenty proč jít raději nakupovat jsou pádné :D to jo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
19.3.16 23:23

@vyrovnaná žena taky si to tak říkám a do nedávna by mě to ani nenapadlo, ale kamarádka „radila“ :D A vztahy, co jiného..jsou prostě situace, se kterými si člověk neví rady a potřebuje třeba jen slyšet nebo vyvrátit to, nad čím přemýšlí :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25150
19.3.16 23:28

Ja bych rekla ze kdyz pudu k nekomu cizimu a zaplatim mu tak mi vylozi karty a nadiktuje mi co se mu bude chtit hlavne ze z toho ma prachy :D ale treba teta se tim docela zabejva a vykladala pred lety karty moji mamce a dopuntiku to vsechno vyslo, ja akorat nemam nak odvahu se dovidat neco dopredu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
19.3.16 23:34

@Bublato

já vím, někdy člověk neví z které do které, tak se obrátí i tímto směrem. Já tam taky byla :mrgreen: vědma :) mě sebrala veškerý vítr z plachet, odcházela jsem jak zmlácený pes :lol: :lol: Ale měla pravdu :mrgreen: :mrgreen: jak se čase ukázalo. Kamarádka se tím úspěšně živý, tak mě říkala, že je to stále dokola, stejné otázky, kupodivu k ní chodí i dost mužů :) Doba je divoká a člověk někdy potřebuje slyšet něco od někoho cizího

Jen nevěřím těm co jsou v televizi, to jsou takové bláboly, jedna je tam co klofe do PC a hned všechno ví :mrgreen: jednou jí tam jeden pán řekl, že je to nějaký divný, ona ho nazvala alkoholikem :lol: divím se, že někdo vyhodí peníze za telefonát, který stojí 70/minuta, to je strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
19.3.16 23:37

@Kriss Tina
někdo má opravdu ten talent a umí to. Některé ježibabky si berou 200-300 Kč na hodinu, tak když je nejhůř, tak to ještě jde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3510
19.3.16 23:44

Jednou jsem o tom uvažovala, když byla kolegyně a co jí předpověděla jí do puntíku vyšlo Měla jsem nemocnou dceru, ale nevěděla jsem o tom, možná by mě kartářka třeba naznačila. Možná jsem mohla vědět a třeba by se dalo ještě něco změnit. Dcera mi zemřela,6 týdnů po diagnoze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
20.3.16 00:06

@babanci

to je mě opravdu moc líto, víš to je příroda. Tady žádná ježibaka nepomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...