Návštěva lékaře - dlouhé cykly a otěhotnění

Anonymní
3.8.20 12:59

Návštěva lékaře - dlouhé cykly a otehotnění

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Snažíme se s manželem 3 měsíce o miminko. Vím, že je to ještě krátká doba, ale ráda bych se objednala na gynekologii. Mám posledních pár měsíců dlouhé cykly (50 dní), dřív jsem měla ms ukázkově pravidelnou. Bojím se, že mám anovulační cykly. :( V březnu jsem byla na pravidelné prohlídce a tam mi doktorka řekla, že se vajíčko neuvolnilo. :-( Mohu se na vlastní žádost objednat na ultrazvuk, abych zjistila, zda vůbec ovuluji? Nebo mě odpálkují a budu za “hysterku”?
Po miminku už moc toužím a strašne mě to trápí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.8.20 14:45

Zkus tam zavolat a normální doktorka té podle mě neodpalkuje. Já jsem tam naposledy byla na vyvolání MS po vysazení antikoncepce. Říkala jsem, že ještě se nesnažíme, ale v blízké době bychom chtěli začít. Doktor mi sám řekl, že pokud budu mít takhle dlouhé cykly i nadale, tak mám přijít a začne to řešit, abych pak s otěhotněním neměla problémy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 14:46

Jinak zatím se tedy nesnažíme, ale mám mám cykly nepravidelne a plánují si koupit kontryhelovy čaj až budu mít cestu kolem lékárny.

• Citovat
  • Nahlásit
727
3.8.20 15:00

Měla jsem taky dlouhý cykly a pomohl mi kontryhelový čaj, docela mi to srovnal. A ano dlouhý cyklus může znamenat anovulační cyklus, mně doktor tenkrát řekl že ovuluji každý druhý cyklus, poznal to podle cyst na vaječnících, vždy když mi neodešlo vajíčko, tak se mi tam vytvořila cysta. Tenkrát když jsem tohle řešila, tak jsem otěhotněla po pěti měsících, ještě jsem používala Nosifol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama