Jak dlouho se vám hojí pleť po návštěvě kosmetičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 04:46
Navsteva od kosmeticky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho se vam hojila pleť po návštěvě kosmeticky? Byla jsem na čištění pleti ve středu a dnes kdyz jsem se vzbudila tak jsem si vsimla krupicky na cele a trochu u nosu z leve i prave strany. Byla jsem u te same kosmeticky jako pred 2lety, ale uz si nepamatuji jaké byly vysledky tenkrát

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 26.10.18 05:12

Nepotrebuju se po navsteve kosmeticky hojit. Jen vyjimecne se mi jeste podebere nejaky opravdu hluboky bedar, ale nikdy mi nic nevyskocilo. Muzu jit z fleku od ni mezi lidi a nikdo nepozna, ze se mi hodinu nimrala v obliceji. Nemas alergickou reakci? Kdyz jsem pred lety chodila k neschopne holcine, byla jsem po osetreni cela ruda a tekla mi krev. Zkusila bych na tvem miste zmenit kosmeticku nebo kosmetiku, kterou osetruje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 05:26

@ProfZav kdybych mela alergickou reakci tak asi po celem obliceji si myslim.. :nevim:

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 26.10.18 06:12
@Anonymní píše:
@ProfZav kdybych mela alergickou reakci tak asi po celem obliceji si myslim.. :nevim:

osobní zkušenostteda nemám ale kamarádka chodí pravidelně a vždy dva dny má obličej samou krupičku a celý rudý,že ani mezi lidi nejde . Zkusila by jsem pleť namazat nějakým krémém na citlivou pleť,třeba je to jen podrážděné.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 26.10.18 06:29
@Anonymní píše:
@ProfZav kdybych mela alergickou reakci tak asi po celem obliceji si myslim.. :nevim:

To nemusi byt pravda. Alergicke reakce muzou byt i lokalni. Hele ale fakt zvaz, k jake chodis kosmeticce. Co pouziva za kosmetiku?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 06:49

@brumi tak dam tomu par dní a uvidim.dekuji :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 06:54

@ProfZav jeee ted budu vypadat jak pitomec???? ale nepamatuju si.. vim ze pred dvěma lety mi to říkala a akné me tenkrát zbavila jen si nepamatuju jestli jsem mela pak tu krupicku po zakroku nebo ne. A ona si me pamatuje dobre kdo jsem a kdyby měnila kosmetiku tak by mi to určitě řekla.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 26.10.18 06:54
@Anonymní píše:

Zkus treba obklad z hermanku, i kdyz to je taky alergen, nebo ruzovou vodu. Dalsi kremy ti na alergii nepomuzou, pokud to je alergie.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 26.10.18 06:56
@Anonymní píše:
@ProfZav jeee ted budu vypadat jak pitomec???? ale nepamatuju si.. vim ze pred dvěma lety mi to říkala a akné me tenkrát zbavila jen si nepamatuju jestli jsem mela pak tu krupicku po zakroku nebo ne. A ona si me pamatuje dobre kdo jsem a kdyby měnila kosmetiku tak by mi to určitě řekla.

Ale nebudes :-) Ja to taky presne nevim, moje kosmeticka si sama micha uplne vse ze zakladnich surovin a pouziva jen prirodni veci, konretni znacky vseho nezjistuju. Preju ti, at se ti brzo „ty veci“ ztrati :-)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 26.10.18 07:16

Já byla u kosmetičky jednou v životě a za týden jsem jiné byla na líčení na nějakou akci. Obličej jsem měla samý pupínek, všechny větší se mi podebraly po tom, co je odstranila. Sama mi řekla, že to takhle vypadá, když má žena hodně citlivou pleť a nechodí na kosmetiku pravidelně. Hojila jsem to asi 14 dní. A od té doby znovu nešla

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33856 příspěvků 26.10.18 07:35

Na kosmetiku chodím pravidelně a nikdy jsem se nehojila..má velmi kvalitní přírodní kosmetiku a nebyl nikdy problém. Jednou za čas mám nateklej nos,když mě doluje ty černý tečky,ale mám to tak jeden den a pak už dobrý

terien
Echt Kelišová 8382 příspěvků 26.10.18 09:12

Jestli ti vynípala nějaký pupínky tak je normální že se to musí zahojit. Jenom záleží co teď na obličeji máš, jestli stroupky co se hojí, to by bylo v pořádku i když jsou červené nebo malé uhriky, to pak znamená že ti to málo vymačkala nebo něco jinýho a to by klidně mohla být ta alergie.

terien
Echt Kelišová 8382 příspěvků 26.10.18 09:15

Každopádně pokud se to zítra nebude lepšit, tak je to asi nějaká reakce na nějaký přípravek. Já mám stroupky druhý den, třetí lepší a čtvrtý den je zahojeno.

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 26.10.18 09:37
@Anonymní píše:

možná by bylo nejlepší zavolat přímo kosmetičce,jaký máš problém a hlavně složení,aby jsi neměla přáště zase komplikace, nebo jestli je to alergie, zkus ten heřmánek,dithi­aden,zodat,ana­lergin fenistil,pokud to je alergie měla by se za chvíli zlepšit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >