Návštěva otce u nedonošence v době kovidové

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.12.21 14:17

Návštěva otce u nedonošence v době kovidové

Zdravím vás, bohužel budu rodit předčasně a v rámci císařského řezu mě čeká velká břišní operace. Ráda bych věděla na co má nárok neočkovaný otec dítěte jakožto zákonný zástupce. Může nedonošené dítě v inkubátoru navštěvovat? Může třeba místo mě klokánkovat? Co si má právně připravit, aby ho k dítěti pustili?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2422
30.12.21 14:21

Zeptej se v tvojí porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
30.12.21 14:32
@Anonymní píše:
Zdravím vás, bohužel budu rodit předčasně a v rámci císařského řezu mě čeká velká břišní operace. Ráda bych věděla na co má nárok neočkovaný otec dítěte jakožto zákonný zástupce. Může nedonošené dítě v inkubátoru navštěvovat? Může třeba místo mě klokánkovat? Co si má právně připravit, aby ho k dítěti pustili?

Ať si udělá na místě test, pak může vše.. ideál je se domluvit přímo v porodnici, že přijde dřív a po porodu bude rovnou za klokana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
30.12.21 14:40

Můj partner neměl právně podloženého nic, protože syn se narodil o tři měsíce dřív a my neměli ještě papír z matriky a normálně ho pustili. Já po akutním císaři za 40 hodin propuštěná a jela jsem (do jiného kraje) za synem, takže klokánkování určitě zvládneš, když já zvládla toto. Co se týká covidu, tak máme teď případ v rodině a otce dítěte na jipku normálně pouští s testem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
30.12.21 15:34

Jakožto zákonný zástupce má právo na nepřetržitou přítomnost u ditete, kteréžto právo vzniká okamžikem porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat