Návštěva partnerovo kamaráda

28.6.21 09:36

Návštěva partnerovo kamaráda

Zdravím,

můj přítel má kamarada a kamarádku (jsou manželé a mají jedno dítě). Tihle kamarádi od nás bydlí cca 4 hodiny cest autem. Když jsme s přítelem spolu začínali chodit, vzal mě tam za nimi, kamarádka byla teprve těhotná. Byla to super návštěva, dokonce jsme i přespali. Druhá návštěva byla asi o tri měsíce později, byli jsme se podívat na jejich malou holčičku, co se narodila. Tahle návštěva už tak super nebyla, kamarád do nás nalival, co se dá, s jasným účelem nás ožrat. Po téhle chlastacce se další den ten kamarád začal chovat jinak, zřejmě bez přetvářky jako doposud. Zvláštní vtipky o holkach, nechutný historky, komentoval můj zadek, když kadil na záchodě otevřel si a chtěl abych si s ním povídala. Další návštěva, když jsem byla já ve 3m těhotenství, těšila jsem se na jejich malou, tu jsem viděla asi půl hodiny, odvezli ji babičce a z ničeho nic se rozjela ještě s dalšíma asi 8 lidma, co sem nikdy neviděla šílená party, kdy do myho chlapa lili panáky ve stylu dopils nalivan další. Co mě mrzelo bylo, že jsem ani nevěděla, že přítel o mém těhotenství kamarádům řekl a že vlastně slavíme, že cituji „on počal potomka“. Všechno tohle bych pochopilaa zůstala bych doma a nemusela se na to dívat a být tam se skoro cizíma lidma, někde na chatě. Navíc takhle zařízeného jsem přítele nikdy neviděla.

Díky korone jsem je dlouho neviděla a teď mi přítel oznámil, že až si kamarád zpravi auto, že k nám přijedou, že chtějí vidět nasi malou. Pochybuju o tom, zase budou chtít chlastat, máme maly být 2+kk, úplně se toho děsím :(. Myslíte, že je sobecké, když odjedu k mamce a nechám je tu samotné? Děsím se toho, že tu budu muset sedět, poslouchat ty debilní vtipy, starat se o malého a vlastně se ani nevyspim, protože z jednoho do druhého pokoje je vše slyšet :(:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
319
28.6.21 09:42

Je to Vas byt, Vase dite a Vas zivot, můžete si delat co chcete a ne, nepřijde mi blbe odejit. Prijde mi blbe, ze tam Vas partner nekoho zve, kdyz Vam se to nelibi nebo se na to necitite. To si nemůžou jit nekam do hospody? Navíc, kdyz mate 2kk a přijedou a budou oba pít, asi budou chtit i přespat, takze byste se asi celou noc nevyspala. Uplne chápu situaci, nenavidim lidi co jen lejou a lejou, dej si dalsiiiii nedeleeeej atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
28.6.21 09:43
@jahodacervena píše:
Zdravím,

můj přítel má kamarada a kamarádku (jsou manželé a mají jedno dítě). Tihle kamarádi od nás bydlí cca 4 hodiny cest autem. Když jsme s přítelem spolu začínali chodit, vzal mě tam za nimi, kamarádka byla teprve těhotná. Byla to super návštěva, dokonce jsme i přespali. Druhá návštěva byla asi o tri měsíce později, byli jsme se podívat na jejich malou holčičku, co se narodila. Tahle návštěva už tak super nebyla, kamarád do nás nalival, co se dá, s jasným účelem nás ožrat. Po téhle chlastacce se další den ten kamarád začal chovat jinak, zřejmě bez přetvářky jako doposud. Zvláštní vtipky o holkach, nechutný historky, komentoval můj zadek, když kadil na záchodě otevřel si a chtěl abych si s ním povídala. Další návštěva, když jsem byla já ve 3m těhotenství, těšila jsem se na jejich malou, tu jsem viděla asi půl hodiny, odvezli ji babičce a z ničeho nic se rozjela ještě s dalšíma asi 8 lidma, co sem nikdy neviděla šílená party, kdy do myho chlapa lili panáky ve stylu dopils nalivan další. Co mě mrzelo bylo, že jsem ani nevěděla, že přítel o mém těhotenství kamarádům řekl a že vlastně slavíme, že cituji „on počal potomka“. Všechno tohle bych pochopilaa zůstala bych doma a nemusela se na to dívat a být tam se skoro cizíma lidma, někde na chatě. Navíc takhle zařízeného jsem přítele nikdy neviděla.

Díky korone jsem je dlouho neviděla a teď mi přítel oznámil, že až si kamarád zpravi auto, že k nám přijedou, že chtějí vidět nasi malou. Pochybuju o tom, zase budou chtít chlastat, máme maly být 2+kk, úplně se toho děsím :(. Myslíte, že je sobecké, když odjedu k mamce a nechám je tu samotné? Děsím se toho, že tu budu muset sedět, poslouchat ty debilní vtipy, starat se o malého a vlastně se ani nevyspim, protože z jednoho do druhého pokoje je vše slyšet :(. :think:

A jak se k tomu vyjádřil tvůj přítel? Osobně nevěřím, že někdo, kdo se nechce opít, se „nechá“. Odmítnout nebo pít pomaleji není žádná ostuda, takže bych tak úplně nevinila jenom ty jeho kamarády… A ne, nechtěla bych, aby mi někdo takový přijel domů k malému miminku do bytu 2kk. Klidně bych to udělala jako oni - po chvilce návštěvy odvezla malou i sebe pryč. A partnerovi řekla, že jestli bude bordel, je to jeho problém a já se vracím druhý den v tolik a tolik a bude doma naprostý pořádek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9405
28.6.21 09:43
@jahodacervena píše:
Zdravím,

Díky korone jsem je dlouho neviděla a teď mi přítel oznámil, že až si kamarád zpravi auto, že k nám přijedou, že chtějí vidět nasi malou. Pochybuju o tom, zase budou chtít chlastat, máme maly být 2+kk, úplně se toho děsím :(. Myslíte, že je sobecké, když odjedu k mamce a nechám je tu samotné? Děsím se toho, že tu budu muset sedět, poslouchat ty debilní vtipy, starat se o malého a vlastně se ani nevyspim, protože z jednoho do druhého pokoje je vše slyšet :(. :think:

Pokud by tvůj chlap nechtěl tak by nechlastal :nevim: jinak takove akce opravdu miluji. Z bytu bych je vykopla já…ať si jdou chlastat do hospody. Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12779
28.6.21 09:46
@Annabela11 píše:
Pokud by tvůj chlap nechtěl tak by nechlastal :nevim: jinak takove akce opravdu miluji. Z bytu bych je vykopla já…ať si jdou chlastat do hospody. Kolik vám je?

To není pravda, někdy se ten člověk nechá stáhnout situací, ovlivnit kecama chlapů a když do něj někdo leje, tak prostě leje. Můj manžel nesnese panáky, nikdy si je nedává a už jsem byla svědkem situace, kdy to do něj někdo lil. Jenže ti co lejou, tak to zvládají. A já jen koukám a vidím, že do hodiny bude tuhý a vnitřně zuřím. Chlapi se poplácávají po ramenou, panákujou, hučí „dej si, dej si“ a je velmi těžké tuto situaci odmítnout a nemít pocit, že člověk kazí zábavu a je divnej.
Zakladatelku naprosto chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
28.6.21 09:47
@Taky jedna píše:
To není pravda, někdy se ten člověk nechá stáhnout situací, ovlivnit kecama chlapů a když do něj někdo leje, tak prostě leje. Můj manžel nesnese panáky, nikdy si je nedává a už jsem byla svědkem situace, kdy to do něj někdo lil. Jenže ti co lejou, tak to zvládají. A já jen koukám a vidím, že do hodiny bude tuhý a vnitřně zuřím. Chlapi se poplácávají po ramenou, panákujou, hučí „dej si, dej si“ a je velmi těžké tuto situaci odmítnout a nemít pocit, že člověk kazí zábavu a je divnej.
Zakladatelku naprosto chápu.

A k čemu jsou dobří tihle „kamarádi“? :zed: Jako jednou, dejme tomu, stane se, že člověk nedokáže/nechce odmítnout. Ale stýkat se s nimi opakovaně, i když vím, že se takhle chovají? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
28.6.21 09:51

A co na to tvůj přítel? Řekla si mu, že jsou ti kamarádovi poznámky a chování nepříjemné? A pokud ano, on to přešel a vůbec neřešil?
A to u vás budou spát? V bytě 2+kk? To si nemůžou někde pronajmout airbnb nebo hotel? Já bych se teda v tak malém bytě mačkat nechtěla s nikým, natož s lidmi co jsou mi proti srsti.
Vymyslet si nějakou výmluvu a jít k mámě za sobecké nepovažuji. Radši bych ale místo toho našla nějaký kompromis, pokud tvůj přítel na tom přátelství trvá, protože pokud budeš pokaždé co se s nimi budete vídat, chodit k mámě, asi to už trochu divný bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12779
28.6.21 09:53
@unuděná píše:
A k čemu jsou dobří tihle „kamarádi“? :zed: Jako jednou, dejme tomu, stane se, že člověk nedokáže/nechce odmítnout. Ale stýkat se s nimi opakovaně, i když vím, že se takhle chovají? :roll:

Pokud se bavíme o mojem manželovi, tak to nejsou kamarádi, s kterýma se stýká. Mluvím / píšu o zkušenosti, třeba parta někde na festivalu, nebo na baru na svatbě atd.

Co se týče zakladatelky, tak se nestýkají nijak často a je to zřejmě dobrý kamarád manžela, takže se chtějí jednou za rok, či dva, setkat. Nepřerušila bych kamarádství jen z tohoto důvodu. Ale úplně chápu, v čem je u zakladatelky problém.

Za mě - s miminkem ve 2+KK bych nedovolila chlastačku. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ. Pokud chtějí přijet, jsou vítání, odpoledne, kafe, možná sklenička vína, klidně, ale ne chlastačka. Ubytování budou jinde, ne u mě doma a pokud chtějí chlastat, ať jdou do hospody, chlapovi bych rovnou ustlala v obýváku a modlila se, ať v noci nic nepozvrací :nevim: Z mé zkušenosti, domluva nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9405
28.6.21 09:53
@Taky jedna píše:
Zakladatelku naprosto chápu.

Tak je hloupej když se nechá strhnout co jineho :nevim: Se můžou placat po ramenou jak chtějí…tohle chlapa neomlouvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
28.6.21 09:54

@Taky jedna to tedy pravda je, záleží jen a jen na člověku. Můj manžel tvrdé nepije a nedá si, i když do něj hučí celá banda. Bavit se umí i bez toho 10× lépe, než oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12779
28.6.21 09:54
@Annabela11 píše:
Tak je hloupej když se nechá strhnout co jineho :nevim: Se můžou placat po ramenou jak chtějí…tohle chlapa neomlouvá.

Kecy v kleci proboha!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12779
28.6.21 09:55
@Aduš8 píše:
@Taky jedna to tedy pravda je, záleží jen a jen na člověku. Můj manžel tvrdé nepije a nedá si, i když do něj hučí celá banda. Bavit se umí i bez toho 10× lépe, než oni.

Tak gratuluju :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9405

@Taky jedna Ano je hloupej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
@Annabela11 píše:

Mě to teda taky hlava nebere. My máme s manželem velmi pozitivní přístup k pití (hihi), ale jakmile by někdo začal „tak nebuď měkkej, dávej dalšího“, tak automaticky bereme zpátečku a prostě asertivně „hele sorry, nechci problejt noc a zítra musím… (něco si vymyslíme)“. Ještě se nestalo, že by někdo prudil dál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
87

A ví vůbec tvůj přítel, co si o tom myslíš, jaké ti přišly ty předchozí návštěvy? Jestli jsi mu řekla akorát na první návštěvě, že super a u dalších, kde to bylo hrozné jsi nic neřekla, tak jestli je málo všímavý, tak to ani nemusí vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat