Návštěva praktického lékaře v období koronaviru

Napsat příspěvek
47
29.3.20 18:21

@Jahru Tak teplota kolem 37,2-3, ještě není nic hrozného. Navíc po ránu, když jsem šla do práce, tak jsem jí ani přes 37 neměla, spíš večer. Až teď přes víkend je to trochu horší, protože jsem přes týden neměla čas to vyležet a fungovala jsem jako normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1870
29.3.20 18:25
@Deni94 píše:
@Jahru Tak teplota kolem 37,2-3, ještě není nic hrozného. Navíc po ránu, když jsem šla do práce, tak jsem jí ani přes 37 neměla, spíš večer. Až teď přes víkend je to trochu horší, protože jsem přes týden neměla čas to vyležet a fungovala jsem jako normálně.

Pro tebe to nic hrozného není. Pro jiného to může vygradovat v zápal plic. Nevíš co kolem sebe šíříš za bacily. Chodit nachcípaný do práce je bezohlednost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
29.3.20 18:29
@Deni94 píše:
Díky. Chtěla jsem napřed zjistit, jestli neschopenka po telefonu vůbec jde vystavit, než lékařku začnu otravovat. Každopádně moc všem děkuji :slight_smile:

Ano, lékař vystaví e-neschopenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
29.3.20 18:30

@Jahru Takže ono je vlastně lepší hned jak párkrát škrábne v krku, zůstat hned doma. To by v té práci pak nebyl nikdo. Navíc si teď vzal každý dovolenou, takže tam je potřeba každý, kdo alespoň trochu může. Kdyby zaměstnavatel vyřešil práci z domova, tak je po problému, ale to je věc druhá. Každopádně kdybych byla bezohledná, tak nenosím roušku a nedodržuji přísnou hygienu.. A nevím od kdy se může z rýmy vyklubat zápal plic.. jak už jsem jednou psala, kašel nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24835
29.3.20 18:31
@Deni94 píše:

Ale je vidět, že tělo s nějakou infekcí bojuje. Navíc si koleduješ, že něco přechodíš a za 14 dní to máš zas. Nebo budeš náchylnější i na něco horšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
29.3.20 18:34

@Russet Toho se právě bojím, proto se chci cestě do ordinace vyhnout :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24835
29.3.20 18:47
@Deni94 píše:
@Russet Toho se právě bojím, proto se chci cestě do ordinace vyhnout :slight_smile:

Ale do práce chodíš. To mi hlava jaksi nebere :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
29.3.20 18:57

@Russet Do práce jsem chodila, dokud mi trochu škrábalo v krku, trochu mi teklo z nosu a po večerech jsem měla 37,2.. Až v sobotu se mi to zhoršilo. Nemyslím si, že by každý šel s tímhle hned marodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24835
29.3.20 19:14
@Deni94 píše:
@Russet Do práce jsem chodila, dokud mi trochu škrábalo v krku, trochu mi teklo z nosu a po večerech jsem měla 37,2.. Až v sobotu se mi to zhoršilo. Nemyslím si, že by každý šel s tímhle hned marodit.

Každý ne. Jen ten, co nemoc zásadně přechodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
29.3.20 19:24

@Russet Když je nemoc závažnější, tak to samozřejmě vždy řeším hned.. Ale když jde o rýmu a škrábání v krku, tak se to nejdřív snažím vyléčit za chodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
30.3.20 11:19

Přidám se s dotazem - mám jet dnes na předoperační kontrolu na gyndu - prohlídka před dianostickou laparoskopií, je to v Podolí.. A nevím, jestli to zrušit nebo jet.. indikací jsou dlouhodobé bolesti podbřišku, proto ta diagn laparo, ale před ní prohlídka a domluva na termínu, což má být dnes..
No, jely byste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19381
30.3.20 11:54
@Kolarkaa píše:
Přidám se s dotazem - mám jet dnes na předoperační kontrolu na gyndu - prohlídka před dianostickou laparoskopií, je to v Podolí.. A nevím, jestli to zrušit nebo jet.. indikací jsou dlouhodobé bolesti podbřišku, proto ta diagn laparo, ale před ní prohlídka a domluva na termínu, což má být dnes..
No, jely byste?

Tak tam zavolej. U nás gynekologie normálně funguje,. Pokud pracuji, jela bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
30.3.20 11:59

@vokishka jj pracují..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9733
30.3.20 12:10
@Kolarkaa píše:
No, jely byste?

Tak hlavně pokud si tam nechtěla jezdit, tak si se měla včas omluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
30.3.20 13:55

@ivašot. já vím, nakonec jsem tam jela, nebyl tam nikdo, takže v pohodě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu