Návšteva psychologa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cepell
Povídálka 30 příspěvků 08.04.18 20:00
Návšteva psychologa

Ahoj, je tu prosím někdo, kdo vyhledal pomoc psychologa po potratu? Muselo mně být těhoteství ukončeno ve 23.týdnu a zajímalo by mně, jestli někomu psycholog pomohl, co by mě čekalo při první návštěvě… Na další těhotenství se zatím necítím, tak bych uvítala promluvit si s někým nestraným.

Reklama

Reakce:

Anonymní  08.04.18 21:47

Pokud by to nemuselo být po potratu, tak ano. Před nedávnem mi zemřela žena, zůstala malá dcerka. Psycholog mi v mém problému pomáhá, ale je to běh na delší trat. Nikdy nikdo nebude vpohodě po prvním, nebo třeba i pátém sezení. Někdy to trvá i půl roku. Ale hlavně - vypovídáš se, dostaneš to ze sebe.

admin
Extra třída :D 10608 příspěvků 09.04.18 05:25

@Cepell Dobrý den,

pomoc v nelehké situaci můžete najít i přímo zde na eMiminu. Máte možnost popovídat si o svých pocitech a problémech s odborníky, kteří Vám mohou nabídnout nestranný názor na situaci.

• Odpovídá psycholožka a maminka tří dětí Klára Marušincová. Zpracuje do několika dní velmi podrobnou odpověď, dotaz posílejte na poradna@emimino.cz.
  • Nebo využijte některou z poraden na eMiminu. Doporučuji třeba Kineziologickou poradnu.

Držím palce :kytka:
adminka Eliška

barabrambora
Kecalka 324 příspěvků 09.04.18 20:54

@Cepell Ahoj. Já jsem byla. Přišli jsme o syna ve 22. týdnu kvůli vvv. Po roce a půl se mi rozjela úzkostná porucha a panické ataky. Brala jsem AD a chodila k psycholožce. Moc mi pomohla. Už si přesně napamatuju, co jsme první návštěvu řešili, ale nějak jsme se dobrali k tomu, že si musím odpustit. Že to nebyla moje vina.

Cepell
Povídálka 30 příspěvků 10.04.18 18:53

@barabrambora Ahoj,tak to jsme na tom skoro stejně. Já si vyčítám hlavně to, že jsem nešla na pohotovost dříve a hrála si na hrdinku, která trpěla a chodila do práce. Říkam si jestli to není všechno schválně, protože já nejsem ten typ co se vším chodí k doktorovi a tohle mě potrestalo. Objevila se u mě preeklamsie a do té doby co nevěděla, že něco takového existuje. Může se zeptat, jestli už máš miminko nebo si taky ve fázi čekání?

barabrambora
Kecalka 324 příspěvků 10.04.18 20:35

@Cepell Psychologa zkus. Mohl by ti pomoct. Mě se to stalo v roce 2014, ale už jsem nechtěla být nikdy těhotná. Pak jsem to teda nějak překonala a teď mám 4 měsíční holčičku.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1411 příspěvků 10.04.18 20:46
@Anonymní píše:
Pokud by to nemuselo být po potratu, tak ano. Před nedávnem mi zemřela žena, zůstala malá dcerka. Psycholog mi v mém problému pomáhá, ale je to běh na delší trat. Nikdy nikdo nebude vpohodě po prvním, nebo třeba i pátém sezení. Někdy to trvá i půl roku. Ale hlavně - vypovídáš se, dostaneš to ze sebe.

je mi to moc líto :( neumím si představit takové neštěstí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama