Návštěva rehabilitace

26.11.19 10:16

Návštěva rehabilitace

Dobrý den,
potřebuji se z dnešní návštěvy na rehabilitaci vypsat.
Dnes jsem byl od 7:30 objednaný na rehabilitace. Rehabilitace měla být do 8:00. Jednalo se jen o jednu půlhodinu na, kterou jsem od září objednaný a měla spočívat v tom, že mi paní ukáže jaké cviky na záda bych měl cvičit, abych si ulevil od bolesti. Bohužel když jsem dorazil, tak nikde nebylo žádné místo k zaparkování. Takže jsem parkoviště několikrát objížděl a proto jsem se zdržel. Do čekárny jsem dorazil v 7:35. Klepal jsem na dveře, ale nikdo se neozýval. Tak jsem se zeptal procházející sestry jestli tu paní na rehabilitace je. Sestra odpověděla, že ano. Že je uvnitř a ať se posadím a počkám. V 7:50 se objevila paní na rehabilitace a sdělila mi, že jsem přišel pozdě a že dneska už žádný rehabilitace mít nebudu. Když jsem jí říkal, že jsem od 35 v čekárně a že ona tady vůbec nebyla. Tak mě odbyla s tím, že ona tam bylo v půl a že já jsem nepřišel, takže šla zakládat karty a nemá čas na mě čekat. Ale nabídla mi, že mě objedná na jindy. S tím jsem souhlasil, ale když jsem se pak podíval na kdy mě objednala, úplně jsem se zděsil. Datum bylo 30.1.2020. Ptal jsem se jestli je to překlep? Že máme listopad a já přišel jen o 5 minut pozdě a záda mě bolí už od září a nikoho to nezajímá. Řekla mi, že dřívější termín prostě nemá. Nechtěl jsem ustoupit a žádal jsem jestli by si nenašla chvíli aby mi řekla co mám cvičit, že víc nechci. Ale to odmítla.
A pak se jí ještě nějaký pán v čekárně zastal. Že prý jsem měl přijít v půl a ať tam teď nezdržuju.
Přijde mi to úplně šílený a nespravidlivý. Nemyslím, že bych udělal něco tak strašnýho, že si zasloužim, aby mě záda boleli další měsíce. A chování paní na rehabilitace i pána v čekárně, který se jí zastal mi také nepřijde normální. Vždyť ona si v pracovní době šla bůhvíkam, přitom já měl mít rehabilitace.
Kdybych se takhle já zachoval ke klientům tak už ke mně nikdy nikdo nepřijde… Řekněte mi prosím, že jsem se nezbláznil a tohle skutečně není normální chování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5827
26.11.19 10:32

Tak bez jinam. Pani mela asi dobrej den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8526
26.11.19 10:34

@Prochy75 no já nevím :nevim: termíny na RHB jsou nedostatkové zboží, vy jste měl dorazit v půl a bez omluvy jste nedorazil, tak šla fyzioterapeutka dělat jinou práci, která taky musí být hotová (ne, že šla v pracovní době bůhvíkam). příště choďte včas nebo alespoň použijte telefon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8782
26.11.19 10:35

No, právě z těchto důvodů chodím všude raději o čtvrt hodiny dříve. Počítám s tím, že třeba nebudu moct zaparkovat. Rehabilitační ti opravdu nemůže jen tak říct, co máš cvičit. Ta půlhodina je minimum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
26.11.19 10:53

A ty se divíš? :D mě přijít někdo pozdě na jednání (důvody jsou defakto úplně jedno, měl si tam hnedka volat), taky ho pošlu k šípku a termín na leden je ještě dost zlatej :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:19

Telefon na ní bohužel nemám a na internetu taky není.
Myslím, že kdybych za ní šel s penězma tak by počkala, ale že je to přes pojišťovnu, tak to se čekat nemusí. Vždyť nejde o peníze jen o zdraví.
Byla to skutečně jen informativní schůzka kde mi měla ukázat jaké cviky mám doma cvičit. Nebylo to o tom, že by to se mnou musela cvičit ona. Bohatě by mi stačilo kdyby mi vyjela nějaký obrázky co mám dělat. V jednadvacátém století by tyhle informace mohli mít klidně někde na webovkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:23

Nechápu, že tě kvůli pěti minutám nevzala. Má objednaný určitý počet lidí včetně tebe, takže no problem. Maximálně mohla vzít někoho před tebou a počkal by jsi v čekárně. Pochybuju, že tam měla za tebe náhradu. Nedivím se, že jsi naštvanej, nezbláznil jsi se a sestry jsou někdy příjemný jak sršni fakt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8526
26.11.19 11:26
Bohatě by mi stačilo kdyby mi vyjela nějaký obrázky co mám dělat.

tak proč k ní potom chodit, na to přece stačí google a připojení k netu :nevim: z mojí zkušenosti fyzioterapeutka si vás nejdřív sama vyšetření, a poté podle výsledku navrhne a předvede vhodné cviky, upozorní na záludnosti a chyby v provedení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:38
@sagina píše:
tak proč k ní potom chodit, na to přece stačí google a připojení k netu

Teď si to taky řikám, ale probíhalo to tak, že jsem v září byl u své obvoďačky s tím že mě bolí záda. Ona mě poslala na rehabilitace. Tam mě v říjnu vyšetřil doktor a řekl, že budu cvičit. Ale že cviky mi ukáže tato paní (asi fyzioterapeutka - v těch pojmech se neorientuji). A ta řekla, že mi cviky ten den neukáže, ale že mě musí objednat. A tak mě objednala na dnešek. No a dneska proběhlo toto. A přeobjednání na 30. ledna.

Takže to asi udělám jak tady píšete a půjdu jinam. Sama ta paní mi říkala ať si jdu jinam jestli se mi to nelíbí, že mi s radostí dá moji kartu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12280
26.11.19 11:49

@ančapepča nevzala ho proto, že tam o půl nebyl, kdyby ho vzala, tak by posunula celý den všem lidem - u nás se to tako tak dělá, prostě každý má svou půlhodinu a je to tak správné, proč by kvůli němu měli čekat všichni další objednaní, kteří dorazili včas a navíc poslední by byl ošizený o čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:54

@stinga Tak mohla mezitím vzít někoho toho co byl po něm a on by si počkal tu půlhodinku. Nějaký pán v čekárně už seděl tak mohl jít na řadu ne? Při troše dobré vůle by to šlo…to je celé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 11:54
@stinga píše:
@ančapepča nevzala ho proto, že tam o půl nebyl, kdyby ho vzala, tak by posunula celý den všem lidem - u nás se to tako tak dělá, prostě každý má svou půlhodinu a je to tak správné, proč by kvůli němu měli čekat všichni další objednaní, kteří dorazili včas a navíc poslední by byl ošizený o čas

Nechci si uzurpovat cas ktery ma vyhrazeny pro nekoho jineho. Ale se mnou mohla normalne cvicit celych 25 minut. Misto toho ja sedel v cekarne a ona mela volno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 12:01
@ančapepča
@ančapepča píše:
@stinga Tak mohla mezitím vzít někoho toho co byl po něm a on by si počkal tu půlhodinku. Nějaký pán v čekárně už seděl tak mohl jít na řadu ne? Při troše dobré vůle by to šlo…to je celé

Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 12:06

@Prochy75 Není zač :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 12:07
@Prochy75 píše:
Nechci si uzurpovat cas ktery ma vyhrazeny pro nekoho jineho. Ale se mnou mohla normalne cvicit celych 25 minut. Misto toho ja sedel v cekarne a ona mela volno.

Zkontroluj si, jestli si Tě nevykázala na ZP a pokud ano, tak jí nahlaš.

Myslím si, že 5 minut zpoždění není konec světa, v podstatě Tvůj problém, že by Ti věnovala menší čas, než byl předem určený. :nevim:

A najdi si někoho jiného, snad budeš mít štěstí, že to nebude taková blbka, jako tahle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama