Návštěva tchýně se psem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 07:51
Návštěva tchýně se psem

Ahoj, ráda bych znala názor jiných. Chystá se k nám na návštěvu tchýně se psem. Je to malé plemeno. Ale my s manželem máme rádi uklizeno a navíc máme miminko. Tchýnin pes má dlouhé chlupy, takže po odjezdu musím vysát celý dům, všechny kouty, gauč… Pejsek běhá pořád dovnitř a ven a i když jsem o to tchýni mnohokrát prosila, packy mu ani neutře. Jednou se stalo, že měl pes průjem a měl to pak všechno na těch chlupech. Na terase máme navíc kočky, které tam skoro každý den cupují myšky. Pes pak v těch místech běhá, pak vlítne dovnitř… Naše mimi je v ohrádce, háže teď rádo hračky ven, pak je loví zpět, všechno cucá… Tchýně má spát v dětském pokoji, kde kojím a přebaluji. Prý nemůže dát pejska nikomu na hlídání, ačkoliv to jindy není problém i na 3 týdny během dovolené. Navrhla jsem řešení, že pejsek může být v zádveří, dáme do dveří zábranu, aby na nás viděl, ale nechodil po domě. A na noc že mu umyjeme packy a může spát s ní v pokoji. Přesto jsme se včera hodně nepohodli po telefonu. Myslí si, že psa nemám ráda, jí taky ne, nechci je tady… Manžel naštěstí stojí při mě. Slyšel náš rozhovor a nelíbilo se mu, jak se tchýně chovala, co říkala. Ona je hodně dominantní a asi si chce jen prosadit svou. Mám psy moc ráda a nevadí mi občas doma. Moje mamka má taky pejska, ale vozí ho sem, jen když není zbytí a než jde dovnitř, umyje mu nožky i bříško a prdku. Cítím se špatně. Už dvě noci nespím. Nevím, jak to vyřešit. Po včerejšku mě nemá ráda celá manželova rodina.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Gortyna
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 18.05.19 07:57

Tvůj dům = tvoje pravidla. Přes to vlak nejede, manžel se tě zastal a to je super. Blbý kecy budou vždy.

Šarlota4
Extra třída :D 11317 příspěvků 18.05.19 07:59

Takze tvoje mama muze a tchyne ne? Tak at toho psa utira treba manzel. Par dni to zvladne ne?

Tableta
Kelišová 5075 příspěvků 18.05.19 08:01

To jsem ještě neviděla, aby bral někdo s sebou na návštěvu i psa 8o Za mě prostě neexistuje. Humus.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 18.05.19 08:01

Me kdyz prijede domu tchyne se psem, tak z toho taky nejsem nadsena. Tchyne at je tu treba cely tyden, ale ze psa se mi jezi chlupy a skripou zuby. Pes ale nastesti lezi vetsinou pod stolem a kam nechci, aby mi chodil, jednoduse zaviram dvere. Takze vetsinou nic nerikam a tise to pretrpim… A po jejich odjezdu uklizim jak blazen :roll:

Nevim, jak tvoji situaci resit. Asi bych si trvala na svem, kdyz uz jsi to nakousla. I za cenu, ze na tebe bude tchyne chvili nastvana. Treba ji to dojde. Doma at si se psem ji treba z jednoho talire, ale na navsteve by mela respektovat vase pravidla…

Venetia
Hvězda diskuse 42999 příspěvků 18.05.19 08:02
@Gortyna píše:
Tvůj dům = tvoje pravidla. Přes to vlak nejede, manžel se tě zastal a to je super. Blbý kecy budou vždy.

Přesně tak…já bych nejela, necítila bych se tam se psem dobře

fera21
Kecalka 245 příspěvků 18.05.19 08:04

@Tableta A to má jako tomu psovi nachystat misky se žrádlem a vodou, nadepsat je pondělí, úterý, středa… a doufat, že pejsek se naučí kakat do záchodu?

Bandii
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 18.05.19 08:07

@Tableta Mně to zase přijde úplně normální :nevim:. Pokud mi tedy nevleze do garsonky s vlkodavem, který jedním mávnutím ocasu zboří půl bytu :mrgreen:.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 18.05.19 08:07

A nemůže být pes na zahradě, když vám tak vadí?: :think:

Halamka
Závislačka 4029 příspěvků 18.05.19 08:08

Upřímně se mi zvedl žaludek nejvíc z toho, jak vám kočky na terase „cupuji myšky“.

Alušáček
Závislačka 3718 příspěvků 18.05.19 08:10

Mě osobně by tchyně s pejskem nevadila, ale já mám zvířata, taky mám maleho psa.. Samozrejme normálně je psovi umýt tlapky když přijde z venku, ale to snad tchyně pochopí… Jinak k tomu pořádku, sterilní prostředí je dětem spíš na škodu než k užitku.

terien
Extra třída :D 11504 příspěvků 18.05.19 08:11

Me by to nevadilo. Tchýně ho má taky v bytě, není to žádný smradlavý bouďák, těch pár dní bych s tím neměla problem. Děťátko to taky přežije, neboj. Navíc má být hezky, sucho, žádnou špínu ti domů nenatahá. Zajímavé je, že mámy psa přežiješ, ale tchýnino ne :lol:

g.sandova
Závislačka 4964 příspěvků 18.05.19 08:12

Abyste se ze psa nezblaznili. Ať ho myje manžel, ne? O me také hned napadlo.

g.sandova
Závislačka 4964 příspěvků 18.05.19 08:13

A psy nemáš vůbec rada.

Tableta
Kelišová 5075 příspěvků 18.05.19 08:14
@fera21
@fera21 píše:
@Tableta A to má jako tomu psovi nachystat misky se žrádlem a vodou, nadepsat je pondělí, úterý, středa… a doufat, že pejsek se naučí kakat do záchodu?

Když pro čokla nemá hlídání, nemá s ním jezdit na několikadenní návštěvu k někomu, kdo si to nepřeje.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama