Návštěva tchýně teď?

Napsat příspěvek
22966
26.3.20 11:38
@hospodki píše:
@Russet hele at klidně pokutu dostanou. Me spis už začíná stvat jak se všude mele o duchodcich a přitom se ve většině případu ohrožují sami. Já bych se třeba sama zabavila. Moje babička taky nevytáhla paty z domu když tu ještě byla. 4 patra bez výtahu a byla rada když se pohybovala po bytě. Pletla, koukala na staré filmy, lustila křížovky… druhá babička měla telenovely a vyšívání… já chápu, ze chtějí i něčí přítomnost, ale vadí mi jak dělají, ze jich se to netýká.

Tak já bych se sama taky zabavila a nechodila bych ven. Ale s dítětem je to fakt opruz třeba jen sedět doma. A staří lidé zas do dětského stavu dojdou. Chtějí něčí společnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
26.3.20 11:43

@Russet šle to já chápu, me je jasný, ze i rodičům to leze na palici a snazim se jim volat i přes videohovory byt to normálně nedělám. Kdybych měla babičku a chovala se zodpovědne a my taky, tak bych za ni klidně jednou týdne zajela si sednout s rouškou ven před barák na hodinku si pokecat A trochu samoty smazat. Ale pokud jsou lidi viz zakladatelky tchyně, které není zahrada s rouškou dost tak holt by musela počkat až se to přežene :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26544
26.3.20 11:44
@hospodki píše:
Co je tohle zase za blábol?? Když budu sama stará a bude tu epidemie a všichni se budou snažit vycházet vstříc jako nyní, tak přece nepolezu do obchodu mimo vyhrazeny čas, chráním se rouškou, nepotrebuju denně čerstvé pečivo a když se mi někdo z rodiny nabídne přivézt nákup, tak pošlu s díky seznam. Me nevadí, ze se jim pomáhá, me vadí, ze se o tom furt mele, ale většině důchodců je to úplně u zadku a stejne si jednou svoje nákupy jednoho rohlíku, krafani před krámem a ještě se nechrání ani minimálně.

Mozek stárne stejně jako cokoliv jiného :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
26.3.20 23:01

@Dodododo My už se doma kvůli tomu pohádali. Každý den k nám celý týden chodila muzova mamka, její nad 65, po onko léčbě, jezdí se každý den starat o prababicku a do toho nákupy. A když u nás tuhle byla a já nadhodila, že by měla na sebe být opatrnější, řekla jsem to ale úplně blbě, tak to dopadlo tak, že se urazila a odešla. Už jsem se omluvila 2×, s mužem jsme to teď 2 dny řešili. A přitom rodinní příslušníci, kteří spolu nežijí, se opravdu navštěvovat nemají. Jo je to náročný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3225
27.3.20 06:53

@e008 zakladatelky manzel je lekar a pani nad 70 let, to taky neni zadna nerizikova idyla. Vcera jsem musela mamce vynadat, protoze ac ji vozime nakupy ona porad chodi do obchodu a jednorazove rousky, ktere jsme ji dali pouziva opakovane. Tchan to same. Oni zijou v tom, ze cislo nakazenych je proste cislo nakazenych a ostatni jsou OK. Ja uz dneska ke kazdemu pristupuji jako k potenc. nakazenemu. A urcita mira hysterie o mesic a pul driv by nejspis pomohla cele Evrope.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama