Návštěva v nočním baru v těhotenství

21.11.15 05:30

Návštěva v nočním baru v těhotenství.

Ahoj holky, mám zase dotaz. :roll: :D
Jsem v 10 tt a chem jít večer ven. Předem píši, že nekouřím a alkohol nepiji, vše jsem k vůli miminku přestala. Dnes nám přijede kamarád představit přítelkyni. Jdem na večeři a tak do 12 cca chem navštívit bar. Ano kouří se tam a hraje muzika. Je to jen výjimečně a když se nebudu cítit, jdem prý hned domů. Vadí to mimi?? Neublizim mu?? :zed: Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2303
21.11.15 06:05

Tak muzika určitě nevadí… no a zakouřené prostředí - ideální to není, ale to bych tady v Ostravě v období smogu nemohla vystrčit nos z baráku :roll: Max. se ti z toho kouře udělá blbě a půjdeš ven. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
21.11.15 06:52

Miminku to neublíží, jednou určitě ne.

Ale ohleduplní kamarádi by mohli zvolit jinou variantu posezení, třeba někde v nekuřácké místnosti, a kuřáci necht chodí ven. ;) To by pro mě byla lepší varianta, než aby se mi udělalo špatně a musela jsem jít domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5746
21.11.15 07:23

Prosím tě jdi a bav se. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
21.11.15 07:40

Moje rada zni : JDI! A bav se až do rana! A každý týden!. Protoze zanedlouho už to nepůjde na několik měsíců či let…:):)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
21.11.15 08:02
@Alyss1 píše:
Moje rada zni : JDI! A bav se až do rana! A každý týden!. Protoze zanedlouho už to nepůjde na několik měsíců či let…:):)

Souhlas! Přinejhorším se ti z kouře udělá šoufl a budeš muset odejít, ale miminku tím jednou neublížíš. Pro pobavení:mě měli naši ne úplně plánovaně a máma do porodu objížděla s tátou koncerty.On hrál metal a asi si dovedete představit to prostředí ;) A jsem naprosto zdravý a silný jedinec bez výrobních vad :D

• Nahlásit
  • Citovat
Lutonka
21.11.15 08:02
@Alyss1 píše:

Souhlas! Přinejhorším se ti z kouře udělá šoufl a budeš muset odejít, ale miminku tím jednou neublížíš. Pro pobavení:mě měli naši ne úplně plánovaně a máma do porodu objížděla s tátou koncerty.On hrál metal a asi si dovedete představit to prostředí ;) A jsem naprosto zdravý a silný jedinec bez výrobních vad :D

• Nahlásit
  • Citovat
2683
21.11.15 08:14

Normalne jsem chodila posedet s kamoskama.Kdyz nepijes alko a nekouris, tak proc ne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 08:21

@Sarivojvodova nejsi nemocná, ale těhotná ;-) když nebudeš pít, tak to fakt nevadi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terca10
21.11.15 08:35

Sohlasim, klidne jdi a bav se :D a me gynekolog rikal ze prilezitostne si muzu dat i sklenku vina nebo male pivo ze to vubec nicemu nevadi ba naopak treba u toho piva, je tam spoustu vytaminu a jedno male pivo nevadi. Takze jdi bav se nic neres a uzivejsi pak uz to na nejakou dobu nepujde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
5593
21.11.15 09:14

@Sarivojvodova ja jsem se jako tehotna zahulenym prostoram vyhybala nedelalo mi to dobre, ostatne nesnasim to ani jako netehotna. Ale souhlasim s vetsinou aby jsi sla. Odejit muzes vzdycky…uvidis jak se budes citit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18072
21.11.15 09:23
@Alyss1 píše:

svatá pravda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 09:49

Holky díky, fakt jste mě uklidnili, jste zlaté. :srdce: nebýt tohodle webu, nevím si s ničím rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
21.11.15 10:05

Taky kdybys trávila v zahuleným báru každý večer a noc, tak by to vadilo, ale občas to fakt nevadí. Užij si to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
21.11.15 10:11

@Sarivojvodova kamarádka je v 7. Měsíci a do hospody chodi každý víkend s partnerem :roll:. A dá si prý i dvojku vina, tak neměj výčitky. Já jsem třeba nechodila nikam - teda byla jsem jednou asi ve 3.Měsíci na chvilku v baru a asi po půl hodině se mi udělalo zle, tak jsem valila domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama