Návštěva používá mou kosmetiku

Anonymní
13.12.19 21:03

Návštěva, vadilo by vam to?

Ahoj, chci vědět váš názor na danou vec jestli jsem jen ja taková.
Jednou týdně k nám na návštěvu prijede tchýně ( je z druheho konce republiky ) aby se viděla s vnoučaty.
Jde o to že si s sebou nepřinese svoji kosmetiku od sprcháče, šampónu, krému atd…používa naše, respektive moje :cert: neskutečne mi to vadi přeci každej ma svůj oblibenej krém nebo sprcháč, šampón co mu vyhovuje…dokonce ani hřeben si nenosi použiva můj. Krom kartáčku na zuby :mrgreen:
Vadilo by vam to taky nebo jen ja jsem mimo a delam z toho drama???
Dík za názory :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29217
13.12.19 21:05

No mně by připadalo divné, kdyby si měla vozit svůj sprcháč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 21:06
@vokishka píše:
No mně by připadalo divné, kdyby si měla vozit svůj sprcháč.

Ja si ho nosím když jedeme k ní a veškerou svoji hygienu

• Citovat
  • Nahlásit
341
13.12.19 21:06

Jsi divná, protože lpíš na blbostech. Až vám jednou onemocní a přestane jezdit tak se budeš stydět za to, že jsi vůbec něco takového řešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3598
13.12.19 21:07

Děláš z toho drama. Přece ti to celý nespotřebuje, ne? U nás tedy návštěvy mohou používat cokoli v koupelně, dávám jim dokonce i čisté ručníky. Přece nebudou kvůli dvěma dnům tahat celej kosmetickej arzenál? Jestli ti to tak vadí, tak kup tchyni její oblíbenou značku a svoje si schovej. Hřeben by mi možná trochu vadil, jinak nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244

Já tohle třeba dělám u ségry, když k ní jedu třeba na 1 noc, abych to nemusela všechno tahat… Ale tak máme k sobě blízko… Mě by to nevadilo, kdyby to někdo u mě pouzil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58046

Tak sprcháč by mi nevadil…
A jednou týdně přijede nw jak dlouho, že si i myje hlavu??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1247
13.12.19 21:08

Mě by to asi trochu vadilo, kdyby to bylo takhle pravidelně.
Co takhle ji koupit nějakou sadu k Vánocům a říct ji, že si to rovnou může nechat u vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2122
13.12.19 21:08

Sprcháč a šampon v pohodě, krém mi taky přijde divný. Pořídila bych pro ni krém a hřeben, co by měla u vás pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 21:09

@nikive jasný ja investuji nemale peníze do kosmetiky a kremu a ona mi je bude týden používat :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
342
13.12.19 21:09

Tak to by mi nevadilo ani trochu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
13.12.19 21:10

Tak sprcháč, mýdlo, šampon, pasta na zuby by mi nevadily, denní, noční krém a podobné věci už asi jo.
A co to vyřešit tak, že by pod stromeček dostala svůj balíček kosmetiky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
13.12.19 21:10

Mně by to kromě toho kartáče na vlasy vůbec nevadilo :nevim: ale na ten já jsem ujetá, ten nepůjčuju nikomu. Jestli ti to vadí, tak udělej pro tchyni nákup a nech jí ty věci u vás. Mně by se to k vám taky nechtělo každý týden tahat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21729
13.12.19 21:11

Nevadilo by mi to - máme rodiny také na druhé straně republiky a už si nevozím ani ten kartáček, mám ho uložený u nich. Stejně tak moje matka má kartáček i nějaké prádlo u nás. Přijde mi normální používat to, co je v dosahu, obzvlášť když k vám jezdí tak často. Když ti to vadí, vyhraď jí polici a dej jí tam její mýdlo a šampon, je přece blbost, aby si to každý týden stěhovala tam a zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
13.12.19 21:11

Kup ji k Vánocům kosmetickou sadu a řekni jí, ať si to nechá u vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat