Návštěva z KRUKu

Anonymní
22.3.21 15:55

Návštěva z KRUKu

Ahoj. Chtěla bych se zeptat. Dnes, zrovna když jsem byla na nákupu a děti byly doma samy, zvonil u nás pán a sháněl bývalého manžela. Zanechal na sebe kontakt. Podle telefonního čísla byl z KRUKu. Bývalý manžel na mé adrese už 2 roky nebydlí, má i změněné trvalé bydliště jinam.
Chci se jen zeptat, co to znamená? Co jsem koukala, jedná se o firmu, která pomáhá s dluhama. Znamená to, že je ex jejich klient nebo proč ho uhánějí na adrese, kde nebydlí?
Mám takový špatný pocit, aby mi sem časem nepřišli třeba exekutoři. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18968
22.3.21 16:01
@Anonymní píše:
Ahoj. Chtěla bych se zeptat. Dnes, zrovna když jsem byla na nákupu a děti byly doma samy, zvonil u nás pán a sháněl bývalého manžela. Zanechal na sebe kontakt. Podle telefonního čísla byl z KRUKu. Bývalý manžel na mé adrese už 2 roky nebydlí, má i změněné trvalé bydliště jinam.
Chci se jen zeptat, co to znamená? Co jsem koukala, jedná se o firmu, která pomáhá s dluhama. Znamená to, že je ex jejich klient nebo proč ho uhánějí na adrese, kde nebydlí?
Mám takový špatný pocit, aby mi sem časem nepřišli třeba exekutoři. 8o

Tak když na sebe nechal kontakt, tak tam zavolej a řekni, že si rozvedená a nevíš, kde bývalý je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8670
22.3.21 16:02

Ten pán ti ten kontakt asi nedal jen tak pro srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
22.3.21 16:32

Máš rozsudek z rozvodu? Soudem majetky a finance pořešené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 16:43

Zakladatelka

@Cenarius píše:
Ten pán ti ten kontakt asi nedal jen tak pro srandu.

Nedal ho mně, ale dětem. A není určen pro mě, ale bývalého manžela, který už tu nebydlí. Stačí si přečíst, co jsem psala.

• Citovat
  • Nahlásit
121
22.3.21 16:46
@Anonymní píše:
Nedal ho mně, ale dětem. A není určen pro mě, ale bývalého manžela, který už tu nebydlí. Stačí si přečíst, co jsem psala.

Já bych mu stejně zavolala, tvářila bych se vstřícně a pozitivně, jako že nikde není a nebude žádný problém 8) - a dala mu adresu na ex-manžela… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 16:46
@FraDeu píše:
Máš rozsudek z rozvodu? Soudem majetky a finance pořešené?

Rozvodové papíry mám. Rozsudek o tom, že je ex odstěhovaný a nemá tu už žádné věci, mám někde taky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 16:50
@niklucie píše:
Já bych mu stejně zavolala, tvářila bych se vstřícně a pozitivně, jako že nikde není a nebude žádný problém 8) - a dala mu adresu na ex-manžela… 8)

Nevím, jestli se do toho mám montovat. Nevím ani, o co jde. Jen nechci, abych tím nějak byla ohrožena já nebo můj majetek.
Ale zvědavost samozřejmě je.
Taková osobní návštěva asi znamená nějaký problém. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
121
22.3.21 16:51
@Anonymní píše:
Nevím, jestli se do toho mám montovat. Nevím ani, o co jde. Jen nechci, abych tím nějak byla ohrožena já nebo můj majetek.
Taková osobní návštěva asi znamená nějaký problém. :think:

No právě. Lepší možná zavolat, než se užírat pochybnostmi… :think: :roll: :? Tak bych aspoň uvaživala já…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18968
22.3.21 16:53
@Anonymní píše:
Taková osobní návštěva asi znamená nějaký problém. :think:

No tak bych zavolala, že jsem přišla domů a mám tam vizitku…tak co jako chtějí…když teda pominu to, že nevím jak máš staré děti, ale moje nesměly vůbec otvírat :mrgreen: dokud tam nezavoláš, nebudeš vědět o co jde…a problém to určitě je, jen tak by ho nehledali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8670
22.3.21 17:00
@Anonymní píše:
Nedal ho mně, ale dětem. A není určen pro mě, ale bývalého manžela, který už tu nebydlí. Stačí si přečíst, co jsem psala.
Četl jsem a nic o tom, že je kontakt VYHRADNE pro bývalého tam není. :nevim: a jestli ho dal tobě nebo dětem je snad úplně jedno, nebo když děti preberou zásilku, když nejsi doma, tak se jí taky nesmíš dotknout? Prostě vem číslo a zavolej, nebo ho zahod a užirej se tím :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4961
22.3.21 17:13

KRUK jsou klasičtí vymáhači… máš to na první stránce googlu ;)
prostě ex dluží… myslím, že jsou celkem etablovaní, takže bych jim NAPSALA MAIL obratem, sdělila, co k pobytu ex víš a zásadně si přála zapsat, že s ním nemáš NIC společného, že u tebe není, nemá majetek apod. Pokud to neuděláš, můžeš klidně čelit exekuci za něj, pokud jste měli stejné trv. bydliště, takže bych to řešila ihned a TO PÍSEMNĚ, abys měla o komunikaci doklad. Hrát mrtvého brouka u dluhů se skutečně nevyplácí, takže i když nejsou tvoje, buď aktivní, piš! na telefony nespoléhej., Co je psáno, to je dáno. A trvej na odpovědi! pa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
22.3.21 17:15

Určitě tam zavolej, vysvětli, že s manželem už nemáš nic společného. Jinak nebudeš mít klid. Navíc, kdyby ses neozvala, mohou si myslet, že manžel dělá mrtvého brouka, to by taky nikomu nepomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4961
22.3.21 17:17

@lombrico máš právní vzdělání? tak neraď!
Volání není PROKAZATELNÉ a nemusí vůbec nic vyřešit!
Zakladatelka nechť se řídí mou radou výše…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12721
22.3.21 17:23

A me taky kdysi nějaká společnost otravoval anakonec byli arogantní a nechtěli se se mnou vůbec bavit. Ja vse řešila pres telefon, bohužel. No nakonec nic, naštěstí.
Ted postupuje, jak ti radi @Lucy75

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat