Navštěvování přátel

Anonymní
7.4.20 15:44

Navštěvování přátel

Mamky navštěvujete se v této době se svými nejbližšími přáteli? Nebo jste se odřízli úplně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15671
7.4.20 15:45

Ne. Jsem doma. Máme telefon. Ty ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
838
7.4.20 15:46

Odřízli jsme se úplně. Nenavštěvujeme se ani s rodinou. Jsme doma, chodíme maximálně na zahradu a s rodinou si hodně voláme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16085
7.4.20 15:47

Ne, piseme si a cekame az bude lip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
7.4.20 15:49
@Anonymní píše:
Mamky navštěvujete se v této době se svými nejbližšími přáteli? Nebo jste se odřízli úplně?

Bože můj, co Vám je? Vy nevíte, jaký je stav? Nejde o odříznutí přátel, ale je snad karanténa a nějaké nařízení.

Ne, nevstevuji se ani s rodinou. Jsem doma, max. do obchodu a k lékaři, partner do prace. Je lepší to takhle dva měsíce vydržet než mít tento stav další rok.

A už me vážně vytáčí ti nezodpovědní jedinci, co se dal chodí kamaradickovat apod., proroze nevydrží sedět na prdeli a dodržovat jistá opatření.

Rodiče se musí s deckama doma učit, do toho chodit do prace, ženský nemůžou mít u porodu chlapi, podnikatele jsou bez peněz, protože musí mit zavřené provozovny, lidi přišli o praci a tady to bude ještě dlouho trvat pokud si neodpustite výlety, kamarady atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11704
7.4.20 15:51

Ne. Na prdeli doma teda nesedim, ale lidem se vyhýbám a čekám až ta omezení skončí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
7.4.20 15:53

Ne, snažíme se moc nebýt v kontaktu ani s širší rodinou. S přáteli vůbec, píšeme si, ale neavštěvujeme se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3932
7.4.20 15:55
@Anonymní píše:
Mamky navštěvujete se v této době se svými nejbližšími přáteli? Nebo jste se odřízli úplně?

Máte to napsat rovnou tak jak to je. „Mamky, které z vás vědomě a úmyslně nedodržujete nařízení Vlády a vystavujete se jak sankcím, tak zbytečně ohrožujete sebe, své blízké a rodinné příslušníky?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13258
7.4.20 15:55

Ne, nenavštěvujeme se s nikým…telefon na pokecání stačí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4210
7.4.20 16:06

Ne, kamarádku mám na vsi pár baráku a zásadně dodržujeme nařízení vlády.
Nestikame se!!! Máme mobil a nedávno jsme si dávali spolu vínko přes videohovor :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
7.4.20 16:07

Ne, sice nejsem mamka, ale i tak, sedím doma, maximálně jdu nakoupit, vyvenčit psa nebo se projít po parku nebo po lese 1-2× týdně, ale sama nebo se psem, s kamarády si voláme přes facetime, whatsapp nebo jiný videohovory…počasí k tomu sice láká, ale důležité je teď být zodpovědný a dodržovat ty opatření

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
7.4.20 16:09

Občas se staví mamka, kouknout na děti a brácha. Jinak u nás děti chodí ven s kamarády v rouškách. Ale jsou tu i sousedi, co se normálně navštěvují a grilují :nevim: Ale nemáme tu žádné evidované případy nákazy. Každopádně já sedím jen na zahradě a na nákup jezdí muž, který stejně musí chodit do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2845
7.4.20 16:13

Nenavštěvujeme. Už mi to začíná být dlouhé :roll: ale co nadělám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
7.4.20 16:22

Taky vůbec ne, musíme počkat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
7.4.20 16:25

Ne. Píšeme si nebo voláme. Stykame se jen s mými rodiči a bratrem, protože sdílíme dům. Dokonce syn nepůjde ani na mrskut k druhé babičce a tetě, protože mi to nepřipadá rozumně ani nutné. Bože, vydržte to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama