Navštěvování přátel

Napsat příspěvek
3677
7.4.20 20:13
@Anonymní píše:
Chodím na procházky s kamarádkou, s rodinou už jsme opékaly špekáčky. Panikařit nebudu, dělám ve zdravotnictví, denně vidím umírat lidi na různé nemoce a to nikdo neřeší. A pokud mám 12 hod směnu s kamarádkou tak další den s ní nemůžu pokecat, když zítra sní mám noční a zase se uvidíme? S rodinou se stykam, s babičkou ne, ta je sama doma. I když si myslím že staré lidi zabije dřív samota. Roušky nosím, dezinfekci používám ale stejně je jasné že to postihne skoro většinu z nás i ty co sedí doma a žalují na sousedy že griluji. Ten virus je totiž všude, to by jsme musely dezinfikovat auto, oblečení, nechodit do práce… :mavam:

Ale tys úplně nepochopila karanténu ve smyslu: nestýkáme se s tím, s kým nemusíme. Když je tvoje kamarádka zároveň kolegyně, tak si třeba kýchejte přímo do obličeje, jak je libo. Ale vyhledávat kontakty, které je možné omezit, je nezodpovědné. A co přesně ve zdravotnictví děláš? Mě to vždycky zajímalo, protože doktor napíše, že je doktor. Sestřička taktéž. Co jiného ve zdravotnictví děláš, co nechceš specifikovat? Já si toho často všímám, že tohle lidi píšou. A zajímá mě, co to znamená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 20:14

Dneska v jedne hospode se zahradkou banda cyklistu, vsichni na pivo a bez rousek… asi 50 lidi… sedej tam ted kazdej den jak je teplo. Pry uz se rousky nosit nemusi kdyz tam prijedou na kole :mrgreen: ja uz z toho mam spis srandu. S rodinou se vidam, kamaradky stejne nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
3932
7.4.20 20:52

@Čičorečka sanitářka, vynáší ležákům pokakaný plíny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3932
7.4.20 20:53
@Anonymní píše:
Dneska v jedne hospode se zahradkou banda cyklistu, vsichni na pivo a bez rousek… asi 50 lidi… sedej tam ted kazdej den jak je teplo. Pry uz se rousky nosit nemusi kdyz tam prijedou na kole :mrgreen: ja uz z toho mam spis srandu. S rodinou se vidam, kamaradky stejne nemam.

Což je samozřejmě na pokutu a pro všechny. Jasně je dáno, že to nemusí mít, když někde jednou a NEMAJI POBLIZ NIKOHO JINYHO. Když se sportuje a jezdí ve městě, kde jsou lidi, tak ji mít musí a za druhé se nesmí shlukovat a mají být u sebe maximálně dva lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
7.4.20 22:45

Něco vláda nařídila, tak to dodržujeme. Nestýkame se, voláme si jak s přáteli, tak i rodinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 05:37

Myslím že vláda nařídila že se má chodit na procházky max po dvou (mimo rodiny) takže to dodržují. Je tam schválena i sousedska výpomoc, takže to dodržují také. Teď už se může sportovat-omezene. A pracuji jako všeobecna sestra i když jak tu někdo psal ani za sanitarku bych se nestydela je to také důležitá práce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
1227
8.4.20 07:04

@Halamka souhlas! Nakoupit mezi padesát lidí jdu, ale s jednou kamarádkou se sejít nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
8.4.20 08:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie