Návštěvy u tchanovců

7.7.21 07:25

Návštěvy u tchanovců

Zdravím vespolek,

začínám mít podezření, že když jsme na návštěvě u tchánovců, tak mě tchyně a švagrová naschvál štvou, abych tam nechtěla jezdit a posílala jen chlapa s dítětem :nevim:. :lol: Máte to někdo stejně?

Už aby si aspoň švagrová brzy udělala dítě nebo se brzy zblazním :pocitac:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2601
7.7.21 07:27

Já mám skvěle tchanovce ❤️🍀jsem za ně ráda nejlepší co sem si mohla prat 😊kdybych měla takové co ty asi bych to nepřežila 😂 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 07:58

Moje tchyne je kr.ava a snaží se urputně, ale v tomhle mam větší výdrž já q všechny naschvály ji vracím a báječně se bavím. :mrgreen: vybrala si špatného soupeře

• Citovat
  • Nahlásit
19953
7.7.21 10:23
@Anonymní píše:
Moje tchyne je kr.ava a snaží se urputně, ale v tomhle mam větší výdrž já q všechny naschvály ji vracím a báječně se bavím. :mrgreen: vybrala si špatného soupeře

tak hlavně jestli se baví manžel a děti :think: jsi se snížila na její úroveň, ale když tě to baví 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
7.7.21 11:32

Nejezdila bych tam. A vyslala jen může s dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
7.7.21 13:47
@Anonymní píše:

Prosím jak jí to vracíte?
Já vždycky když je jedovatá tak to přejdu bez komentaře.
Není to ještě moje tchýně ale jsme s přítelem 3 roky, bydlíme spolu, plánujeme děti. Takže je to pro mě vážné. Respektuju jí jako mámu přítele a přijde mi blbé jí něco říci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22361
7.7.21 14:10

Že vás ty žabomyší války baví. Z dlouhodobé perspektivy je mnohem lepší chovat se slušně a nedělat naschvály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.7.21 10:01

@divine woman Nebaví mě žabomyší války, je to jako na prvním stupni. Ale je to dost těžké, když se tvoje tchyně, švagrová chovají jak malé děti :roll: Snažím se být v klidu, ale jakmile jsou nekde ony dvě, je to jak kdyby se snažily mě ignorovat a asi si myslí, že se třeba jednou vypařím a nebudu existovat. Z dlouhodobého hlediska je to na chocholouška :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22361
8.7.21 19:47

@jahodacervena Popiš konkrétní situaci, z tvého popisu to moc nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat