Návštěvy v nemocnici, jak to chodí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 20:30
Návštěvy v nemocnici, jak to chodí?

Čau holky, omluvte mou otázku, ale opravdu nevím, al to chodí. Do nemocnice jdu poprvé. Půjdu na laparoskopii a nástup mám den předem. Muze ten den nástupu, tedy den před zákrokem normálně dorazit manžel nebo tatínek? Někde jsem četla že moc nechtějí pouštět den před operací.

Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15216 příspěvků 27.05.19 20:36

Jasně že můžou na návštěvu, jen prosím berte ohledy na spolupacienty

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7378 příspěvků 27.05.19 20:53

Proč by nemohli dorazit, pokud neležíš na JIP nebo infekčním, tak to nikdo neřeší

tininas
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 27.05.19 21:19
@Anonymní píše: Čau holky, omluvte mou otázku, ale opravdu nevím, al to chodí. Do nemocnice jdu poprvé. Půjdu na laparoskopii a nástup mám den předem. Muze ten den nástupu, tedy den před zákrokem normálně dorazit manžel nebo tatínek? Někde jsem četla že moc nechtějí pouštět den před operací.

Ahoj.

Napiš přesně, o kterou nemocnici se jedná. Jsi stejně inkognito, tak je to fuk. :)

Třeba za mě v Hloubětíně, Královských Vinohradech a Uherském Hradišti s návštěvami den před operacemi žádný problém neměli.

kve-tinka
Kelišová 5150 příspěvků 2 inzeráty 28.05.19 07:12

Den před operací ano, v den operace, i když sebemenší jsou zakázané/nejsou doporučené. Je vhodné tohle dodržet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 08:44

@kve-tinka zákrok mám ráno, takže odpoledne nebudou moci?

Pedrrita
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 28.05.19 09:00

Za mnou manžela pustili v Motole hned po probuzení z narkozy (jela jsem hned na pokoj, ani jsem nebyla na JIP), takže byl první, co jsem viděla po probuzení :-), jen na chvilku a pak ho „vyhnali“ ať přijde za hodinu až se dospím, ale vůbec s tím neměli problém, ještě sestřičky říkali, jak je to od něj hezký, že tam hned byl

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15216 příspěvků 28.05.19 09:56
@Anonymní píše:
@kve-tinka zákrok mám ráno, takže odpoledne nebudou moci?

ale budou moct, jen ty na to nejspíš nebudeš mít náladu, budeš unavená, spavá po narkoze

kve-tinka
Kelišová 5150 příspěvků 2 inzeráty 28.05.19 10:50
@ka2ka píše:
ale budou moct, jen ty na to nejspíš nebudeš mít náladu, budeš unavená, spavá po narkoze

Presne tak, taky je zazkrok od zakroku. Ze sve praxe, nekteri jsou jeste druhy den jak prasteni pytlem :mrgreen: myslim, ze jeden odpocinkovy den vydrzi vsichni

kve-tinka
Kelišová 5150 příspěvků 2 inzeráty 28.05.19 10:53
@Anonymní píše:
@kve-tinka zákrok mám ráno, takže odpoledne nebudou moci?

Viz vyse jak jsem odpovedela. A myslim, ze je to slusne i vuci ostatnim co budou treba po vykonu s tebou na pokoji…oni budou chtit mit klid.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15216 příspěvků 28.05.19 11:47
@kve-tinka píše:
Presne tak, taky je zazkrok od zakroku. Ze sve praxe, nekteri jsou jeste druhy den jak prasteni pytlem :mrgreen: myslim, ze jeden odpocinkovy den vydrzi vsichni

přesně někdy je náročný zvládnou sám sebe natož návštěvu zakladatelko hlavně at ti tam rodina neoxiduje třeba osm hodin to je peklo

Váš příspěvek
Reklama