Navýšení rodičáku červenec 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.7.22 11:42

Navýšení rodičáku červenec 2022

Zdravím holky, nevíte jak je to se změnou rodičáku od července 2022, kdy se základ zvedá na 13.000 z 10.000? Musí se požádat o navýšení nebo to automaticky zvedají? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2220
4.7.22 12:07

Neni to zadnej zaklad, jen se zvedla maximalni možná mesicni castka, kterou mohou pobirat ti, jez meli prilis male (ci zadne) prijmy na to, aby si ji nastavili sami. Celkova castka zustava stejna, takže bacha na to, kdyz zvysis, driv doberes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 12:09
@Villanelle píše:
Neni to zadnej zaklad, jen se zvedla maximalni možná mesicni castka, kterou mohou pobirat ti, jez meli prilis male (ci zadne) prijmy na to, aby si ji nastavili sami. Celkova castka zustava stejna, takže bacha na to, kdyz zvysis, driv doberes.

Jj, super díky, vím že to není navýšení, blbě jsem to napsala :zed: jen jsem si nebyla jistá jestli to dělají plošně všem nebo musíš žádat :palec: děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
4.7.22 12:18
@janikova.jenny píše:
Jj, super díky, vím že to není navýšení, blbě jsem to napsala :zed: jen jsem si nebyla jistá jestli to dělají plošně všem nebo musíš žádat :palec: děkuji moc

Plosne urcite ne, jen je moznost to zvednout. Ale pokud vydelava slusne otec ditete, lze to zvednout i pres jeho plat mnohem vys, nez tech 13. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat