Navýšení rodičáku, jak prosím rozpočítat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavlinka1986
Povídálka 19 příspěvků 26.02.19 22:50
Navýšení rodičáku, jak prosím rozpočítat?

Ahoj, poradí mi prosím někdo s jednoduchou, ale pro mě jaksi zapeklitou matematikou :think: Pobírám od 1.3.2017 rodičák ve výši 7096,–, který má končit 30.9.2019. Čekám druhé dítě v první půlce července a kvůli dočerpání stávajícího rodičáku chci o navýšení zažádat začátkem příštího měsíce, v plánu mám jít na ÚP 4.3. Na mateřskou s druhým dítětem už nárok nemám, jdu z rodičáku na rodičák. Když požádám o navýšení 4.3., zvedne se RP od následujícího měsíce, tedy od dubna? Pokud tedy od března 17 do března 19 vyčerpám 177400,– (25měsíců x 7096), tak mám si rozdíl (tzn. 220 000-177400) dopočítat na duben květen červen s tím, že červenec už bude nový rodičák? Děkuji za jakoukoliv reakci a ochotu vysvětlit :kytka:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 23:47

Ahoj, kdyz tam pujdes zacatkem brezna a pozadas o navyseni bude se ti to pocitat uz od brezna pak duben kveten cerven a v cervenci dostanes posledni penize pak uz najede novy rodicak ktery ti prijde v srpnu ;)

Váš příspěvek
Reklama