Navýšení-rodičovský příspěvek, co k tomu potřebuji

37
8.4.21 22:40

Navýšení-rodičovský příspěvek co k tomu potřebuji

Dobrý večer, maminky je tu nějaká kdo má zkušenost s navýšením rodičáku? Potřebovala bych si ho tento měsíc navýšit ale netuším co k tomu vše potřebuji. Jde o to že momentálně nemohu ani vyjít z baráku, zkušenost poslat to poštou mám špatnou a tak mě napadlo pokud stačí jen vyplnit formulář a nebudu potřebovat občanku. Tak by mi to podala maminka na podatelně. Mohla by jste mě nějaká poradit prosím? Předem děkuji za odpovědi a za rady.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9231
8.4.21 22:43

Navysovala jsem minulý měsíc. Vyplnila jsem formulář, podepsala a poslala doporučeně poštou. Ten den kdy jim to přišlo tak mi hned paní volala, sekla jsem se o par korun tak si to chtěla ujasnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
8.4.21 22:49

@JancaS84 Takže když to dám mámě a ona to podá na podatelnu tak vše bude v pořádku? Občanku nebo něco není třeba tedy? Stačí když vyplnim papír? ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
8.4.21 22:52
@Meyce píše:
@JancaS84 Takže když to dám mámě a ona to podá na podatelnu tak vše bude v pořádku? Občanku nebo něco není třeba tedy? Stačí když vyplnim papír? ☺

Ano, stačí vyplnit papír, podepsat a mamka ti to muze podat. Doklady k tomu nejsou potřeba. Pak ti přijde poštou dopis o zvýšení dávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
8.4.21 22:55

@JancaS84 Děkuji myslíte že stačí když to podá příští týden ve Středu? Chodí mi to vždy 10..☺tak jestli nebude pozdě☺ příští Středu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
8.4.21 22:59
@Meyce píše:
@JancaS84 Děkuji myslíte že stačí když to podá příští týden ve Středu? Chodí mi to vždy 10..☺tak jestli nebude pozdě☺ příští Středu

Určitě. Já jsem to posílala někdy 20.3. a v pohodě. Pokud je doručeno do konce měsíce tak by to měli navýšit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
8.4.21 23:02

@JancaS84 mockrát děkuji jsem z Prahy asi nevíte jestli jsou podatelny otevřeny i mimo úřední hodiny že? 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
8.4.21 23:10
@Meyce píše:
@JancaS84 mockrát děkuji jsem z Prahy asi nevíte jestli jsou podatelny otevřeny i mimo úřední hodiny že? 😕

Netuším, já su Brno venkov. Ale myslím že by měli. Možná to budou mít na webových stránkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
8.4.21 23:11

@JancaS84 mockrát děkuji jste hodná:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
8.4.21 23:12
@Meyce píše:
@JancaS84 mockrát děkuji jste hodná:)

Není zač. Ráda jsem poradila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
9.4.21 07:05

@Meyce žádost vyplnís online na stránce up, Vytisknes, podepíšes, pošleš mailem. Řešila jsem 3 týdny zpět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
9.4.21 08:31

Poslala bych to mailem. Žádost o rodičák jsem tak taky posílala. A žádost o navýšení tak budu příští týden taky posílat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat