Navýšení rodičovského příspěvku 2020

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 21:58
Navýšení RP2.

Dobrý den, jsem nějaká zmatená, teď jsem četla několik stránek o navýšení RP a všude píšou něco jiného někde ze na to maminky co pobírají nárok už nemají a někde ze si to maminka musí v říjnu/ listopadu prodloužit na co nejdéle aby měla malou částku k výplatě RP ze to dostane automaticky a ten kdo to neudělá má smulu.. a ze maminka muže brát pouze 7600,– v lednu 2020 bude malému 10m a beru RP 7000,– (na 2,5r)… takže si to musím v říjnu nebo v listopadu prodloužit na 4r? Aby mi to dali? Nebo to takto mám nechat byt? :) děkuji Děkuji

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9816 příspěvků 05.08.19 22:05

Není to ještě schválený. Nic neprodlužuj ani nenavyšuj. Počkej do ledna a pak si ho buď prodluž do čtyř let nebo navyš. To pridloužení v listopadu by se týkalo jen těch, co jim rodičák do konce roku končí.

ugluk
Hvězda diskuse 47338 příspěvků 05.08.19 22:13

Tak, nedělej nic. Buď to neschválí, tak žádná změna. nebo to schválí a pak dobereš v klidu, popř. budeš mít dost času na změny. nebo to schválí v ještě jiné podobě a pak je těžko spekulovat.

Váš příspěvek
Reklama