Reklama

Navždy sama a bez dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tudii6-
Kecalka 134 příspěvků 16.08.18 17:55
Navždy sama a bez dítěte

Jak se s tím smířit, jako to udělat? Jak udělat, aby mi to nevadilo, že už nikdy nezažiju žádný pěkný vztah a tím pádem nebudu mít ani dítě. Nic takového mě už ve 30 ti nečeká, to vím. Jen… jak se netrápit… :-( sama dítě mít nemůžu. Ani finančně bych to neutáhla z nějaké mateřské a v ČR nejde umělé oplodnění aniž by člověk měl přítele nebo nevím, nevyznám se v tom… :-(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lennkaa
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 16.08.18 17:57

Tobe je 30? To snad mas jeste cas na partnera i na dite ne? 8o

Prof. Farnsworth
Závislačka 4489 příspěvků 16.08.18 17:57

Proč myslíš, že nezažiješ pěkný vztah?

vjerunqa
Závislačka 3054 příspěvků 16.08.18 17:58

@Tudii6- Ahoj, hlavu vzhůru ;) Já potkala toho pravého, když mi bylo 29.

Tudii6-
Kecalka 134 příspěvků 16.08.18 18:01

Myslím si to. protože se mi nepovedlo xxxx vztahů, takže budu já ta špatná, nemá to už cenu. Vždy jsem jen já ta blbá, ta na nic, ta k ničemu.

vjerunqa
Závislačka 3054 příspěvků 16.08.18 18:02

@Tudii6- Budeš muset máknout na svém sebevědomí, jinak to vážně nepůjde.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4489 příspěvků 16.08.18 18:04

Takže problém nebude v tom, že bys nikoho nesehnala - neměla vztahy apod. ale v tom, že jsi ještě nepotkala toho pravého.

Představ si, že sem psaly holky starší než ty, že třeba ještě neměly ani rande, žádného kluka apod. Proti jejich situaci jsi na tom dobře.

Tudii6-
Kecalka 134 příspěvků 16.08.18 18:05

tolik bych si přála umřít. Tak hrozně moc. A nechci k psychologovi. Jsou to vyhozene penize, nikdy mi nepomohl, je to ztraceny.

lennkaa
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 16.08.18 18:06

Asi nejaky momentalni selhani mysli, ne? Neboj bude lip ;) Nekdo potka zivotniho partnera napoprve a nekdo holt musi vystridat protejsku vice, neni v tom nic spatneho.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4489 příspěvků 16.08.18 18:06

Není to tím, že máš moc velké nebo naopak malé nároky na partnera? Tj. nebereš úplně všechny (třeba i zoufalce) nebo naopak bereš třeba jen krasavce (modely s ideální figurou)?

Tudii6-
Kecalka 134 příspěvků 16.08.18 18:09

snad každý den si představuju ze me treba srazí auto nebo prostě něco. Prijde mi ze se trapim celej zivot. A me uz to nebavi. Jen nevim jak udelat aby to rodinu netrapilo.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4489 příspěvků 16.08.18 18:12
@Tudii6- píše:
snad každý den si představuju ze me treba srazí auto nebo prostě něco. Prijde mi ze se trapim celej zivot. A me uz to nebavi. Jen nevim jak udelat aby to rodinu netrapilo.

A co si najít přítele? Já myslím, že to by bylo celkem vhodné řešení, ne? ;)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 16.08.18 18:12

Zakladatelko,pokud tak hloupě mluvis, zaviras si sama dveře,30 je krasny vek,můžeš mit vše,jen když povedes predpotopni řeči chlapi utečou,ty bys brala zoufalce, co se utápí v sebelitosti? Ne? Oni ale taky ne,chapes?Sebe­vědomí,úsměv,o­blečení,posta­va,kdyz to bude vse supr nestacis zavírat dvere pred napadniky,chyba je ve svém chovani a mysleni…

boball
Echt Kelišová 9362 příspěvků 16.08.18 18:13

Krásný vztah tě může potkat i v padesáti,natož ve třiceti proboha :think:

Helileli
Závislačka 2865 příspěvků 16.08.18 18:14

@Tudii6- ještě stále zobes Lexaurin? Myslím, že potřebuješ psychiatra, ať už na léčbu závislosti nebo deprese.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >