Navždy samota

Anonymní
9.8.20 15:17

Navždy samota

Ahoj jsem 1 rok po rozchodu kdy mi moje manželka utekla po 6 letech za jiným. Z rozchodu jsem se dostával 7 měsíců a nebyl schopnej ničeho. Když to nejhorší přešlo, začala mi vadit samota prostě nemít vedle sebe nikoho, o sexu a mazlení ani nemluvím. Naučil jsem se žít sám, vařím si i Peru a uklízím ale prostě mi něco chybí a problém je že nemám absolutně kde koho poznat. Buď jsem v práci a nebo v druhé práci, kamarádů moc nemám tak ani není šance se dostat mezi lidi když už je o víkendu čas. Zkusil jsem i kontaktovat dvě divky přes sociální sítě ale ani jedna neměla zájem a to nechápu, nikdy jsem a ženami neměl problém ale sbalil jsem je na živo to mi jde ale přes ten internet jsou všichni takový nedůvěřivý. Jak někoho poznat když se nedostanu mezi nové lidi? Už jsem s toho opravdu smutný, přitom myslím že jsem slušný a podle ostatních i pěkný chlap.. Je to tím že moc tlačím na to že někoho chci? Ale ono je to těžké být rok sám

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18707
9.8.20 15:22

A co nejaka seznamka? Nebo nekam vyrazit i sam? Do fitka, do baru, nevim co te bavi a jakou zenu hledas :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2181
9.8.20 15:22

Tak si najdi nějaký nový koníček, při kterém se sdružují lidé. Tam někoho potkáš. Podle mě je kouzlo v tom, aby člověk netlačil na pilu. Takoví ti citově a sexuálně vyprahlí okamžitě přítulní muži třeba mě osobně fakt děsí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6804
9.8.20 15:29

A s tou dotycnou by jsi travil cas kdy? Kdyz jsi teda v jedne praci, pak v druhe a nekdy ti vyjde volny vikend…
Pokud se nejaka najde, ktere by tohle nevadilo, co ji za to muzes nabidnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14339
9.8.20 15:38

No musíš změnit návyky a začít chodit mezi lidi. Mimo jiné ti to pomůže s depresivními stavy po rozvodu.

Nejjednodušší - začni cvičit jógu, spíš v nějakém větším fitku a spíš sportovněji, než duchovně orientovanou. Jedna ti to bude dělat dobře na záda, která tě stejně při takovém pracovním zápřahu bolej a pak sice budeš trošku divnej, že jak chlap chodíš na jógu, ale tím spíš to bude část spolucvičících motivovat se s tebou dát do řeči, zejména když nemáš prstýnek…

A teda pokud okamžitě tlačíš a slibuješ hory doly, tak se na to chytí leda hodně nejistá a labilní holka.

Na jednorázovky a úlevu od největší tenze nainstaluj tinder - teda pokud jsi ve větším městě, na maloměstě odpadá to kouzlo anonymity a začni se znovu učit s ženskeja komunikovat a flirtovat. Velkou lásku na tinderu spíš nehledej. Téměř jistě velká část setkání bude divná. Ale ta co budou dobrá, za to budou stát.

Po takovém osvěžení schopnosti navázat a udržet kontakt se ti snáze podaří sbalit nějakou z té jógy, co tě zaujme víc.

Příspěvek upraven 09.08.20 v 15:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
9.8.20 15:40

Mas deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...