Název filmu - český, komedie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kotatko03
Echt Kelišová 8221 příspěvků 08.02.17 16:58
Název filmu - český, komedie

Pěkné odpoledne všem,

tak jsem úplně ztracená, potřebovala bych název filmu, ale pamatuji si jen útržky.

Manželé, mají 3 dcery (nebo 2). Nejstarší (hrála jí buď Vagnerová nebo Tereza Voříšková) její muž přijde o zaměstnání. Snaží se o dítě, ale nějak to nejde. Prostřední dcera přijde s tím, že je těhotná. Její otec je takový…„pedant“. Pamatuji si úvodní scénu, kdy všichni sedí u stolu a čekají přesně na 12tou aby mohli začít obědvat. Víc ani ťuk. Přemýšlím nad názvem už pár dní, ale nevzpomenu si.

Všem předem děkuji za nápady :dance:

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 08.02.17 17:03

Zkus mrknout na www.csfd.cz, do vyhledávače dej Voříškovou a tu Vagnerovou a vyjede ti soupis všeho, v čem hrály. Pak už se jenom proklikat… Kdyby tu teda nikdo neporadil název rovnou, mně to nic neříká :)

Issobel
Extra třída :D 11032 příspěvků 08.02.17 17:05
Princess-ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 17:05

:mavam: Zivot je zivot. Podle popisu mi to sedi.

Kotatko03
Echt Kelišová 8221 příspěvků 08.02.17 17:08

@Issobel @Princess-ka Ano, ano, ano :dance: :dance: :dance: :dance: moc děkujuuuuu holky :dance: :dance: :dance: :dance:

Issobel
Extra třída :D 11032 příspěvků 08.02.17 17:09

@Kotatko03 Rádo se stalo :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >