Název filmu, který hledám už dlouho

4
10.7.20 10:23

název filmu, který hledám už dlouho

Prosím všechny,
viděla jsem před rokem film (asi starší? nevim?) o ženě, kterou sbalí v baru mladší frajírek tmavovlasý. ona nejdřív nechce, ale pak s ním začne spát a hodně se jí to líbí. Hodně si to užívají. Pamatuji si, že ona zjistí, že jde k němu a najde v posteli přivázanou její dceru. tak jí pomůže. Pak ho vyhledá sváže a zbije ho. Jako pomstu.

s tím pak souvisí další věc, co mám v hlavě. Bohužel nevím, zda se tady nejedná o jiný film. takže prosím případně o dva názvy filmů. Žena pracuje ve firmě pro svého otce. Ta firma je pokraji krachu. Pak se toho ujme ona a získá ten kontrakt s tou firmou, ačkoliv to do poslední chvíle nevypadá. Ve vedení té firmy stojí hodně snědý muž. A po tom podepsání jí dá najevo, že jí chce. a ona může využít, co se naučit s ex. ten jí vzal do klubů s bičíkama apd. Jí se to nelíbilo nejdřív. Ale žena se tam ujme a naučí ji stát na té straně, že je domintatní ona. A končí film tedy tím snědým mužem, jak na něm bude zkoušet, co se naučila s tím ex. Jemu se to líbí. Myslím si, že je to celé 1 film. Ale už se mi stalo, že jsem smotala 2 filmy dohromady. Prosííííím poradte. Smazala jsem si ho a teď po pár letech jsem si na něj zase vzpomněla a nemůžu ho najít. Nevím, kdo tam hrál. Vím, že to byl mladík ďábalský s černýma vlasama rozchuchanýma. A že ji sbalí v baru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4
26.7.20 00:35

Nikdo nevi???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
28.7.20 11:43

@Lulicoll Měl by to být jeden film a jmenuje se 50 odstínů vášně. Snad jsem se trefila. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
28.7.20 12:01

Strasne moc ti dekuji ano trefila jsi se!!!diky diky diky diky diky. udelala jsi mi velkou radost. uz jsem se s tim filmem rozloucila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
28.7.20 12:05
@iziwolvie píše:
@Lulicoll Měl by to být jeden film a jmenuje se 50 odstínů vášně. Snad jsem se trefila. :mavam:

fakt dekuji moooooooooc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama