Název filmu? Poradí někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alll021
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 20:59
Název filmu ? Poradí někdo ?

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Hledám název amerického hororového filmu jsou to zároveň i povídky. Film má zřejmě 5 příběhů, ale nejsem si tím jistá. Vím, že první příběh začíná tak, že řidič jede večer po silnici a vidí blonďatou dívku, ale nejsem si jistá jestli měla i miminko. On ji zastaví a zeptá se, jestli nechce svést. Dívka nic neřekne a nasedne do auta, pak se ji zeptá kam chce svést ona nic neřekne jen ukáže, aby jel rovně. Řidič se sní snaží mluvit, ale ona jen sedí a mlčí. Zdá se mu dost zvláštní. Tak jede furt rovně až uvidí na pravé straně auto a vypadalo to jakoby se tam něco stalo, tak vystoupí a jde se tam podívat a najednou v tom autě, uvidí tu dívku, kterou vez. Podívá se na ní a zjistí, že je mrtvá. On je celý v šoku a podívá se do svého auta, kde ta mrtvá dívka furt sedí a teče ji z pusy krev. A on je furt v šoku jde k silnici aniž by si to uvědomil najednou slyší za sebou náklaďák. A ten náklaďák ho srazí a řidič je mrtvý. A za chvíli je opět scéna, kde je vidět další bud řidič nebo řidička, jak jede večer po silnici a uvidí toho mrtvého řidiče, kterého přejel náklaďák a jak vezl tu mrtvou dívku. A znovu to samé zeptá se toho mrtvého řidiče jestli nechce svést, on mlčí a prostě nastoupí. A tak končí první příběh :/ Tamty už si skoro vůbec nepamatuji akorát, že asi nějaká dívka se vidí v zrcadle a její odraz se jí pokouší zabít. Tak se utíká schovat do své ložnice a ten démon nebo co to bylo šlo za ní a stále mělo její podobu myslím, že ta věc šla k ní a zabilo jí to. Smrt vypadala jako v americkém hororovém filmu Prokletí (2008) jestli znáte. Bohužel moc si z toho nepamatuji nejvíc ten první příběh :/ Také ho měli na stránce filmwatch.cz, ale už ho bohužel nemají, protože jsem ho tam nenašla :( Jestli někdo ví jak se film jmenuje tak budu moc ráda :) Předem děkuji za odpověď :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Chumchalice
Kecalka 149 příspěvků 23.01.17 21:15

Nazev nevim, ale teda nejsem si jista, jestli bych to chtela vubec videt 8o :mrgreen:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 21:41

Netuším ale podívej se na Divoké historky to by tě mohlo taky bavit

Příspěvek upraven 23.01.17 v 21:42

alll021
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 21:41

:mrgreen: My bychom to s kamarádkou chtěli vidět, ale bohužel bez názvu to nejde :(

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 23.01.17 21:47

Napadlo mě Creepshow 1,2,3, protože tam bylo také několik povídek. :nevim:

alll021
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 21:47

Podívala jsem se na Divoké historky, ale bohužel to není ono :( Ale jinak děkuji :)

alll021
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 21:50

Ajtakrajta1 bohužel to taky není ono :/ Ale také moc děkuji :)

žížal
Závislačka 4612 příspěvků 23.01.17 21:53

The Invoking 2. Neviděla jsem to, ani to vidět nehodlám, ale není problém to najít podle indicií. Teda snad je to ono…

Příspěvek upraven 23.01.17 v 21:55

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 23.01.17 21:53

Jsem zvědavá co to nakonec bude. ;)

@alll021 píše:
Ajtakrajta1 bohužel to taky není ono :/ Ale také moc děkuji :)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 21:57
@alll021 píše:
Podívala jsem se na Divoké historky, ale bohužel to není ono :( Ale jinak děkuji :)

to já vím že není, jen ti dávám tip na jiný film

alll021
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 22:05

Žížal Ano je to ono mockrát děkuji :) No já právě zadávala jako žánr horor + ještě povídka podle toho, že tam jsou příběhy a to asi byla ta chyba :/ Tak ještě jednou moc krát děkuji :)

žížal
Závislačka 4612 příspěvků 23.01.17 22:07
@alll021 píše: Žížal Ano je to ono mockrát děkuji :) No já právě zadávala jako žánr horor + ještě povídka podle toho, že tam jsou příběhy a to asi byla ta chyba :/ Tak ještě jednou moc krát děkuji :)

Nemáš zač, jsem ráda, že je to ono. Já to hledala podle stopařky :mrgreen:.

alll021
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 22:12
@Doe_Jane píše:
to já vím že není, jen ti dávám tip na jiný film

Aha :mrgreen: No možná se podívám i na Divoké historky :) Děkuji za tip :)

alll021
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 22:16
@žížal píše:
Nemáš zač, jsem ráda, že je to ono. Já to hledala podle stopařky :mrgreen:.

No já právě jsem si taky říkala, že bych to měla hledat podle tý stopařky, ale nakonec jsem to stejně hledala jenom podle žánru :mrgreen: No a taky to tak dopadlo :mrgreen: Tak ještě jednou moc děkuji :)

alll021
Povídálka 17 příspěvků 23.01.17 22:18
@ajtakrajta1 píše:
Jsem zvědavá co to nakonec bude. ;)

No to já byla taky :) Naštěstí záhada už je vyřešena :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >