Reklama

Název jednoho Večerníčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaLinka
Kecalka 269 příspěvků 04.03.18 10:14
Název jednoho Večerníčku

Ahoj, už dlouho hledám jeden Večerníček. Jako malá jsem se na něj dívala a teď si nemohu vzpomenout na název. Hrozně bych ho chtěla pustit dětem. Vzpomínám si jen na pár věcí. začínalo to vždy pohledem na vesnici z kopce a byl tam ukazatel s názvem té vesnice a myslím, že se tak jmenovala ta pohádka, jako název té vesnice.Pak si vzpomínám, že tam honili nějaké prase ve stodole, myslím že melo jít na porážku a uteklo. pak v dalším díle vodník, co pouští dušičky a jak vypustil bublinu, tak venku nějaké dítě v prostěradle začalo utíkat od rybníku za kostel a takhle asi 3 x se to opakovalo :mrgreen: Pak v dalším díle děti opekájí brambory a v jeskyni je papírový drak schovaný a pláče a oni ho pak učí létat. Pak tam taky někdo v zimě na rybníce chytal ryby :mrgreen: :mrgreen: Já vím, moc toho nevím :D Ale třeba někdo bude vědět. Když to někomu říkám, tak vždy řeknou, že je to od Lady, ale to není, to bylo jiné :lol: Budu strašně moc vděčná, pokud mi někdo poradíte, já tu pohádku opravdu nikde nemůžu najít a už nevím podle čeho, tak zkouším tady. :mavam:

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6510 příspěvků 33 inzerátů 04.03.18 10:24

Bubáci a hastrmani? vesnice Syslov…

LenkaLinka
Kecalka 269 příspěvků 04.03.18 10:34

@pannda Nn, to není ono, to mi říká každý :mrgreen: Nakonec jsem to našla :lol: Jmenuje se to Šavlojedy a děti jsou Káďa a Píďa. Ale mám teď jiný problém. Nikde ta pohádka není ke shlédnutí ani stažení :,(

JanaBlahova
Stálice 62 příspěvků 19.03.18 18:24

Super :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >