Název seriálu - nemůžu si vzpomenout!

555_Zuzana_555
27.5.17 21:58

Název seriálu - nemůžu si vzpomenout!

Hezký večer všem :kytka:

Potřebuji poradit, nemůžu si vzpomenou na název seriálu. Sledovala jsem ho asi rok zpátky tuším na Markize nebo STV1 zkrátka slovenský kanál. Byli to příběhy co se skutečně staly, vždycky se jednalo o vzahy v rodině, partnerství apod. Buď se někdo podváděl, nebo jiné průsery :lol:

Bylo to něco jako nebezpečné vztahy…za boha nevím!!

Snad někdo pozná z toho mého popisu co myslím :?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lukana
27.5.17 22:07

Keby bolo keby?

• Citovat
  • Upravit
27.5.17 22:08

Rodinne pripady?? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lukana
27.5.17 22:09

Nebo pak ještě jukni sem: https://cs.wikipedia.org/…m_slovenských_televizních_seriálů

• Citovat
  • Upravit
27.5.17 23:04

Rodinné prípady, súsedské prípady :D tam to tak bývá. Jede to na Markíze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555_Zuzana_555
28.5.17 09:22

Holky rodinné případy to jsou! :lol: Díky moc :*

• Citovat
  • Upravit
3.2.18 16:44

Hledám název seriálu...

Dobrý den,
už asi rok přemýšlim nad názvem seriálu, který jsem sledovala nejmíň před pěti lety. Jednalo se o americký seriál, ve kterém muž a žena ( bohužel neznám jméno těchto herců ) vyšetřovali, zda někdo někoho podvádí. Zkoušela jsem to všude hledat, ale bohužel jsem nic nenašla. Pokud někdo z vás ví název, napište mi ho prosím. Budu vám strašně moc vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.18 17:24
@Lalala44 píše:
Dobrý den,
už asi rok přemýšlim nad názvem seriálu, který jsem sledovala nejmíň před pěti lety. Jednalo se o americký seriál, ve kterém muž a žena ( bohužel neznám jméno těchto herců ) vyšetřovali, zda někdo někoho podvádí. Zkoušela jsem to všude hledat, ale bohužel jsem nic nenašla. Pokud někdo z vás ví název, napište mi ho prosím. Budu vám strašně moc vděčná.

Ahoj to byli asi Cheaters. Taky jsem viděla pár dílů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama