Název staršího českého filmu

240
5.1.20 08:19

Název staršího českého filmu

Ahoj. Prosim, prosím. Kdysi dávno, cca před 20 lety jsem viděla na čt 1 český film. Bylo to o 2 sestrách, cca 10 let, které se mezi sebou neustále hadaly. A rodiče se rozhodli, že se tedy od sebe odtestěhují a každý si vezme k sobě jednu sestru. Nakonec to dobře dopadne, sestry se usmíří atd. Nevzpomene si někdo na název?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7578
5.1.20 09:13

To si jako fakt pamatujete, co jste před 20 lety viděla v televizi jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25118
5.1.20 09:28

A kdo v něm hrál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25118
5.1.20 09:30
@Cenarius píše:
To si jako fakt pamatujete, co jste před 20 lety viděla v televizi jo?

co by ne, já si taky pamatuju, že už nikdy nepotřebuju vidět vojíne Ryana, protože jsem ho viděla před cca 20 lety a nelíbilo se mi to.
Taky jsem před lety viděla film, vím zhruba o čem je, je to možná i víc jak 20 let…Někdo má prostě paměť…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
5.1.20 09:42

@lleennttiillkkaa jako vím, že plno lidí si pamatuje nejen filmy, ale i kdo tam hrál apod. A jsou to desítky let starý filmy apod. Asi to bude tím, že jsem se na televizi nikdy moc nekoukal, vždy mě to přišlo jako dost ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12063
5.1.20 09:48

@Cenarius a proč jako ne? Pamatuji si i filmy z dětství, to je víc než 20 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1939
5.1.20 09:51

Mně to připomíná Past na rodiče, ale tam se ty sestry seznámily až na táboře, rodiče je rozdělili jako miminka… Zkusila bych se poptat na ČSFD…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25118
5.1.20 09:56
@PenelopaW píše:
Mně to připomíná Past na rodiče, ale tam se ty sestry seznámily až na táboře, rodiče je rozdělili jako miminka… Zkusila bych se poptat na ČSFD…

Hlavně to není český film

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1939
5.1.20 09:59
@lleennttiillkkaa píše:
Hlavně to není český film

Jj, teď to po sobě čtu… Jsem se před chvílí probudila :). Ale jestli je to český, mohl by to znát můj muž. Až odsaje dětem nudle, zeptám se ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.1.20 10:09

Helena Smahelova, Velke trapeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1939
5.1.20 10:33

Muž ani máma neví, zkoušela jsem hledat na čsfd a nejvíc se tomu anotací přiblížila pohádka Elixír a Halíbela :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25118
5.1.20 10:40
@Dudus46 píše:
Helena Smahelova, Velke trapeni

a malá netečnost. Moje oblibená knížka, ani jsem nevěděla, že je to zfilmovaný. Díky.
Rodiče se rozvedli, nešlo o hádky sester a každou si vzal jeden z nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
5.1.20 10:52

Vůbec nevím kdo v něm právě hrál, zaujalo mě to jako dítě, protože jsem mela sama sourozence, se kterými jsme byli pořád v sobě. Ted jsem to právě chtěla ukázat vlastním dětem. Na googlu jsem nic nenašla, tak to zkouším tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
5.1.20 10:54

Film jsem určitě neviděla, ale jak jsem četla zakladatelčiny vzpomínky, okamžitě mi naskočila kniha Velké trápení, kterou jsem jako dítě četla, tak myslím, že @Dudus46 má pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
5.1.20 10:57

@Dudus46 @heia Četla jsem si o čem to je, ale není to ono. Ale přesto děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat