Nažloutlý výtok 17DP

256
3.2.20 08:18

Nažloutlý výtok 17DP

Ahoj lidičky, snažilky a maminky… Prosím o radu vzhledem k tomu, že tohle u sebe pozoruji prvně.
Mám dva dny zpoždění a včera se objevil nažloutlý výtok, nezápacha a ani mě nic nepálí, nesvědí…
Už přes týden mě šíleně bolí prsa, včera už celkem dost i v podbřišku, jakoby MS, ale ta nikde zatím, jen ten výtok… Na gyndě jsem byla během ovu a vše v pořádku, takže nechápu co by to mohlo být. Máte s tím někdo zkušenosti? Tady jsem se dočetla, že to někdy bývá v těhu, ale nenašla jsem, že by mohlo být i takhle brzo…
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1277
3.2.20 08:26

Já ho mívala, i když jsem těhotná nebyla. Nažloutlý výtok je normalní, pokud nezapáchá a nic tě nesvědí. Každopádně pokud máš zpoždění, tak si udělej test. Aspoň budeš vědět na čem jsi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6323
3.2.20 08:40

Udělej si test, jiná rada není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
3.2.20 09:19

Test ještě nechci, ne dřív než po týdnu. Spíš mě zajímalo, kdyby to náhodou byla infekce nebo něco, zda to nemůže užkodit případnému těhotenství. Ale když to nezápacha, je to nejspíš v pohodě :palec:
Děkuji @Garza, @karkarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
3.2.20 09:21

Já vím, že je člověk hodně netrpělivý a přiznám se, i já jsem ohledně možného těhotenství položila otázku. Ale ted zpětně vím a vidím, že na tohle ti nikdo neodpoví. K čemu ti bude, že 10 žen to tak mělo a 10 žen ne? Nic ti to o tobě neřekne.
Musíš prostě vydržet do očekávané ms a pak kdyžtak zkusit test ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
3.2.20 11:09

@Jessica4 psala, že má 2 dny zpoždění, ale test ještě dělat nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
3.2.20 12:16
@Garza píše:
@Jessica4 psala, že má 2 dny zpoždění, ale test ještě dělat nechce.

Ale to je už její věc přeci, nevím co pak chce tady poradit. :) můžu napsat že je určitě těhotná.. K čemu ji to bude?? Tady prostě žádná jiná rada než udělat test prostě není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
3.2.20 15:38

@Jessica4
Tak znovu, nejde mi vyloženě o to zda to může být těhotenství, ale zdá to nemůže být nějaká infekce, alergie apod… :roll:
Neberu to jako možný příznak těhu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
3.2.20 16:19

@Nika. Al hele, u první dcery jsem měla hojný bílý a hodně hustý výtok. Pak mi během let nažloutnul a nažloutlý je i teď. Nic mě nesvědí ani nebolí ani nezapáchá. Každé tělo je jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
3.2.20 16:21

Jinak ten hustý výtok v prvním těhotenství jsem měla v den, kdy se měla dostavit menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama