Nažloutlý výtok jako příznak těhotenství?

Anonymní
21.9.20 15:32

Nažloutlý výtok jako příznak těhotenství?

Dobrý den, dnes je to druhý den co mi nedorazila ms. V podbříšku mám stále takový pocit, jakoby při ms, ale dnes ráno jsem na toaletním papíru objevila takový nažloutlý výtok(hlen, sliz).
O miminko se snažíme s manželem již čtvrtý měsíc, TT jsem stále nedělala. :think:

Mohlo by to být třeba jako prvotní příznak těhotenství?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
598
21.9.20 15:43

Udelej test :nevim: kazdy ma jine priznaky, ja treba zadny vytok nemela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
21.9.20 15:54

Tak si ten test udělej :roll: miliondvacata nesmyslná diskuze o priznacich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7817
21.9.20 16:36

Počkej, magic eight ball říká „Udělej si test“! A křišťálová koule se mi rozbila, promiň..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
21.9.20 16:53

Ahoj, jak už zde napasaly holky předemnou… Uděleje si test ať víš na čem jsi a nehoň příznaky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
21.9.20 17:08
@Anonymní píše:
Dobrý den, dnes je to druhý den co mi nedorazila ms. V podbříšku mám stále takový pocit, jakoby při ms, ale dnes ráno jsem na toaletním papíru objevila takový nažloutlý výtok(hlen, sliz).
O miminko se snažíme s manželem již čtvrtý měsíc, TT jsem stále nedělala. :think:Mohlo by to být třeba jako prvotní příznak těhotenství?

Příznaky mohou být všelijaké neboli každá může mít jiné a nebo žádné a nebo taky se blíží ms..udělej tt a budeš moudřejší :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
21.9.20 18:13

Já teda myslím, že žlutý výtok je spíš příznak zánětu než těhotenství. To jsem ještě neslyšela, že by někdo poznal těhotenství z výtoku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 18:59

@Kolicek95 budu psát bez studu a napíšu to přímo narovinu… Nemyslím si, že by to byl čistě výtok. Na kalhotkách jsem nic neměla, jen na toaletním papíru byl takový tuhý sliz, jakoby želé. Takový zelenožlutý… :?

• Citovat
  • Nahlásit
5317
21.9.20 20:26

Máš zánět. Těhotná si mozna taky, ale ten výrok s tím nesouvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
22.9.20 14:15

To je zánět. Alou na gyndu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 14:58

Dnes už výtok nebyl :nevim: jen mě píchá na pravé straně a MS stále nepřišla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5317
22.9.20 16:31
@Anonymní píše:
Dnes už výtok nebyl :nevim: jen mě píchá na pravé straně a MS stále nepřišla :nevim:

A udeláš si ten test nebo budeš čekat 9 měsíců jestli z tebe něco vypadne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 16:36

@JancaS84 dělala jsem test dnes z odpolední moči a je tam slabá čárka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie