Nažloutlý výtok po menstruaci

Anonymní
3.8.15 19:19

Nažloutlý výtok po menstruaci

Ahojte všichni, mám asi menší problém. Minulý týden v pondělí mi začala menstruace, ve čtvrtek jsem cítila jakoby řezání a štípání při močení. (štípání až uvnitř v podbřišku) v pátek jsem tak nějak skončila menstruovat včetně odeznění špinění, ovšem hned se mi „rozjel“ nažloutlý hlenovitý výtok, trochu mě to dole i bolí například při sezení (mám sedavou práci). Dnes se výtok změnil na růžový. Musím se přiznat že jsem si dala tampon jelikoz slipovka na to nestací a nic jineho po ruce nebylo. a objevila se i krev, jen takove „vlásky krve v hlenu“. okoli pochvy bolí při doteku, prominte mi takovy detaily. :( výtok mírne kysele zapacha.
je mi jasne ze mi t nikdo nerekne o co jde, ale treba mela nektera neco podobneho a trochu poradi. k dr mam v planu nejspis zajit pokud to neprejde. sex byl naposledy vikend pred MS od te doby nic, antiko beru pres rok :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6205
3.8.15 19:42

Raději utíkej na gyndu. Mohl by to být zánět a pokud se ti dostal dál, tak sama s tím nic nenaděláš. To štípání podbřišku by tomu nasvědčovalo… Hned ráno si zajdi na gynekologii a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.15 19:57

Muj dr je tam az ve stredu, takze tam za nim asi zajdu. ja si prave taky rikala ze to muze byt zanet, ale zase si rikam ze to treba prejde a pujdu tam zbytecne, jakože to prechodim a dr uz nic nezjisti. kazdopadne dekuji za reakci. ve stredu odpoledne tam asi zajdu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama