Nažloutlý výtok ve 33tt. těhotenství

Anonymní
11.4.21 12:38

Nažloutlý výtok ve 33tt. těhotenství

Ahoj holky,
mám takový intimní dotaz. Měla jsem před cca 14dny výtok, svědění a zarudnutí dr. mi udělala výtěr a naslepo mi nasadila Macmiror globule na 12 dní. Když jsem šla potom znovu do poradny ptala jsem se co vyšlo v těch výtěrech a řekla že jen nějaký lactobacilly. Jenže teď je to cca 10 dní po léčbě a ja mám opět výtok tentokrát nažloutlý docela hojný a občas svědění a prostě takový diskomfort dole :/ Tak nevím jestli mam jit opet k dr. nebo vyčkat do dalši kontoly, která je cca za 14 dní :( bojím se aby to nějak neohrozilo mimčo, ale zase nechci bejt plašan když jsem teď přeléčená tím Maxmirorem :? Díky holky :srdce:

Příspěvek upraven 11.04.21 v 12:54

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20011
11.4.21 12:47

Rozhodně k lékaři, já jsem kvůli zanedbanýmu zánětu předčasně porodila v 33tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
11.4.21 13:08

Zajdi si k dr. 14 dní je dlouhá doba. Mě doktor na každé kontrole říká, že kdyby něco tak mám dojít hned nebo si zavolat a nečekat na další poradnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
12.4.21 16:16

Dost pravděpodobně mykoza, která je v těhotenství naprosto normální. Zavolej a dr.ti předepíše další globule.
Já přišla na gyndu před 3 týdny. Doktorka našla začínající mykozu. Prelecila jsem. Zítra mám další kontrolu a dnes opět prvotní příznaky mykozy : :roll: (35tt)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat