Náznak těhotenství nebo ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adele175
Nováček 2 příspěvky 08.12.17 11:48
Náznak těhotenství nebo ovu? Nevyznám se v tom

Dobrý den Snažilky, těhulky a maminky.

Mám menší prosbu. Snažíme se o druhé miminko s partnerem. Ms jsem měla 26.-30.11. a poslední dva dny šíleně slabou. 3.12. jsme měli nechráněný styk a udělal se do mě. Jenže teď pár otázek. Je možné otěhotnět 3 dny po ms? Tj 8 den cyklu? Plodné dny začali 4.12-10.12. a Ovu mám mít 9.12. Jenže už dva dny jde ze mě jakoby hlen a dnes ráno mě bolelo v podbřišku. Co myslíte?

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 08.12.17 11:52

Tak maximálně ovulace.
I kdyby si nakrásně otěhotněla 3.12., tak teď ještě zdaleka nebudeš mít žádné příznaky.
Na Tvém místě bych se hodila do klidu a míň se pozorovala.

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 08.12.17 12:09

Ovulace nejspíš. I kdyby to náhodou vyslotal na příznaky je opravdu brzy

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 08.12.17 12:25

Taky bych rekla ovulace…a pokud ji mas mit az 9/12, tak bych jeste pojistila. Spermie sice nejaky cas prezije, ale 6 dni si nejsem jista…pokud nemas realne ovulaci driv ;)

Adele175
Nováček 2 příspěvky 08.12.17 14:54
@Kukacka123 píše:
Taky bych rekla ovulace…a pokud ji mas mit az 9/12, tak bych jeste pojistila. Spermie sice nejaky cas prezije, ale 6 dni si nejsem jista…pokud nemas realne ovulaci driv ;)

Děkuji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >