Reklama

Náznak těhotenství nebo ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adele175
Nováček 2 příspěvky 08.12.17 11:48
Náznak těhotenství nebo ovu? Nevyznám se v tom

Dobrý den Snažilky, těhulky a maminky.

Mám menší prosbu. Snažíme se o druhé miminko s partnerem. Ms jsem měla 26.-30.11. a poslední dva dny šíleně slabou. 3.12. jsme měli nechráněný styk a udělal se do mě. Jenže teď pár otázek. Je možné otěhotnět 3 dny po ms? Tj 8 den cyklu? Plodné dny začali 4.12-10.12. a Ovu mám mít 9.12. Jenže už dva dny jde ze mě jakoby hlen a dnes ráno mě bolelo v podbřišku. Co myslíte?

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6389 příspěvků 08.12.17 11:52

Tak maximálně ovulace.
I kdyby si nakrásně otěhotněla 3.12., tak teď ještě zdaleka nebudeš mít žádné příznaky.
Na Tvém místě bych se hodila do klidu a míň se pozorovala.

lachtanice86
Kelišová 5985 příspěvků 08.12.17 12:09

Ovulace nejspíš. I kdyby to náhodou vyslotal na příznaky je opravdu brzy

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 08.12.17 12:25

Taky bych rekla ovulace…a pokud ji mas mit az 9/12, tak bych jeste pojistila. Spermie sice nejaky cas prezije, ale 6 dni si nejsem jista…pokud nemas realne ovulaci driv ;)

Adele175
Nováček 2 příspěvky 08.12.17 14:54
@Kukacka123 píše:
Taky bych rekla ovulace…a pokud ji mas mit az 9/12, tak bych jeste pojistila. Spermie sice nejaky cas prezije, ale 6 dni si nejsem jista…pokud nemas realne ovulaci driv ;)

Děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >